Oddział InPost Kielce

 

InPost Kielce


Kielce zamieszkane przez prawie 200 tysięcy osób stanowią jednego z najważniejszych ośrodków targowych w Polsce. Targi Kielce zyskały sławę w kraju i poza jego granicami. Miasto przez wieki opierało swoją gospodarkę na eksploatacji tutejszych bogactw naturalnych – cennych rud oraz marmurów i piaskowców. Dziś wydobycie został w dużej mierze zstąpione przez inne nowoczesne gałęzie przemysłu, a także handel i usługi. Do tych ostatnich należą między innymi usługi kurierskie. Mieszkańcy Kielc mogą wybierać z pośród ofert wielu kurierów lub skorzystać z paczkomatów InPost. Ta druga opcja wiąże się z oszczędnością. Aby Kielce mogły zyskać jeszcze więcej, stworzyliśmy Serwis Sendit – innowacyjną porównywarkę usług kurierskich, której użytkownicy zyskują ponadto cenne rabaty. Korzystanie z InPost i innych kurierów jeszcze nigdy nie było tak wygodne i tanie.

Kielce, czyli ważny rynek kurierski


Kielce charakteryzują się obecne bardzo zdywersyfikowaną gospodarką. Z jednej strony funkcjonują tutaj zakłady związane z przemysłem budowlanym, producenci artykułów spożywczych, z drugiej również wspomniane Targi Kielce i wiele dużych firm z sektora-handlowo usługowego. Mieszkańcy Kielc, lokalni przedsiębiorcy i przedstawiciele wolnych zawodów bardzo chętnie korzystają z usług kurierskich. Do ich dyspozycji pozostają wszystkie wiodące firmy świadczące je na polskim rynku, jak również gęsta sieć paczkomatów InPost. To ostatnie rozwiązanie pozwala na spore oszczędności na wysyłkach kurierskich.

InPost na preferencyjnych warunkach za sprawą innowacyjnej platformy


Platforma Sendit powstała po to, by mieszkańcy takich miast jak Kielce i działający w regionie przedsiębiorcy mogli korzystać z preferencyjnych stawek za nadawanie paczek kurierskich przy identycznym standardzie usług. Do naszych partnerów zalicza się między innymi firma InPost proponująca wysyłki za pomocą sieci paczkomatów. Oferujemy korzystne zasady współpracy zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, których siedzibą są Kielce. Dawniej z takich warunków mogły korzystać jedynie największe firmy, ponieważ podpisywały stałe umowy z firmami kurierskimi. Wymaga to jednak określenia wolumenu paczkowego z wyprzedzeniem i dokonywania regularnych wysyłek. Dla wielu klientów z Kielc taka bariera jest nie do przeskoczenia. Dlatego właśnie korzystanie z InPost lub innego kuriera poprzez Sendit wyrównujesz szanse pomiędzy mniejszymi i większymi klientami, gwarantując im zbliżone warunki i ceny za wysyłanie paczek na terenie kraju.

Sendit w kilku krokach. W jaki sposób Kielce nadają paczki taniej?


Nadawanie paczek InPost za pośrednictwem naszego serwisu jest bardzo proste. Każdy klient zamieszkujący Kielce powinien, który jest zdecydowany na paczkomat powinien wybrać tę opcje na górze strony. W innym przypadku oferta InPost wyświetli się obok ofert innych przewoźników, z którymi współpracujemy. Następnie należy podać dane odbiorcy i nadawcy. Na tym etapie wybieramy również za pośrednictwem mapy odbiorczy i nadawczy paczkomat InPost. Wiele spośród nich na terenie Kielc pozwala na wysyłkę za pobraniem, co jest ważną opcją dla wielu klientów. Korzystając z InPost należy pamiętać o dopuszczalnych gabarytach paczki opuszczającej Kielce. Aby zmieścić się w paczkomacie nie mogą one przekraczać 41 x 38 x 64 cm. Waga paczki nie powinna być natomiast wyższa niż 25 kg. Każda paczka InPost jest ubezpieczona na 500 zł, jednak tę kwotę można podnieść za dodatkową opłatą.

InPost na Sendit – dodatkowe zalety tego rozwiązania


Klienci zamieszkujący Kielce lub prowadzący tu działalność wybierają usługę InPost i innych kurierów przez Sendit nie tylko z powodu niższej ceny. Bardzo istotną rolę odgrywa brak konieczności wiązania się z nami umową. Sklepy internetowe działające w Kielcach mogą zintegrować swoją stronę i konto Allegro z naszą platformą, by jeszcze szybciej zamawiać InPost lub innego kuriera. Dużą zaletą jest możliwość rozliczenia na podstawie miesięcznej faktury. Kielce zasługują na takie rozwiązania.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies