Oddział InPost Kalisz

InPost Kalisz

Historycy są zgodni, że Kalisz to jedno z najstarszych miast w naszym kraju. Pierwsze wzmianki na temat Kalisza można odnaleźć już w kronikach Rzymskich. Obecnie miasto zamieszkane przez ponad 100 tysięcy osób jest drugim największym ośrodkiem miejskim w Wielkopolsce. Współczesny Kalisz to także ważny ośrodek wielu gałęzi przemysłu, między innymi lotniczego. Lokalni przedsiębiorcy i mieszkańcy Kalisza powszechnie korzystają z usług kurierskich, często wybierając także paczkomaty InPost. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, jednak istnieją sposoby, na korzystanie z InPost według jeszcze niższych stawek. Najlepszym jest innowacyjna platforma wysyłkowa Sendit, która umożliwia porównanie cen usług kurierskich i paczkomatów InPost, a także dokonanie zamówienia z atrakcyjnym rabatem. Mieszkańcy Kalisza coraz częściej decydują się na takie rozwiązanie.

Kalisz - kurierzy i paczkomaty

W Kaliszu istnieją dogodne warunki do prowadzenia biznesu między innymi za sprawą Kalisko-Ostrowskiego Okręgu przemysłowego, który stwarza przedsiębiorcom preferencyjne warunki. Kalisz słynie między innymi z produkcji silników lotniczych, ale prężnie działają tutaj także inne branże. Wśród nich należy wymienić między innymi przemysł odzieżowy. PW połączeniu z ponad setką tysięcy mieszkańców przekłada się to na wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które świadczy między innymi InPost. Paczkomaty InPost pokrywające miasto gęsto siecią do wygodne, ale przede wszystkim tanie rozwiązanie i ciekawa alternatywa na tradycyjnych usług kurierskich. Z InPost korzystają zarówno mieszkańcy Kalisza wysyłający paczki do całej Polski, jak również mające tu siedzibę przedsiębiorstwa. Część z nich prowadzi handel wysyłkowy. Dla nich InPost jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na redukcję kosztów.

Jako korzystać taniej z usług InPost bez zobowiązań?

Mimo niskich cen za usługi InPost, każdy z nas dąży do jeszcze większego obniżenia kosztów, a mieszkańcy Kalisza nie są tu wyjątkiem. Czy to możliwe? Wiele firm decyduje się na podpisanie stałych umów z firmami kurierskimi, jednak takie rozwiązanie ma swoje wady. Przede wszystkim istnieje konieczność deklarowania zapotrzebowania na usługi kurierskie z wyprzedzeniem. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Na pewno nie klienci indywidualni z Kalisza. Aby wyrównać szanse wszystkich klientów, stworzyliśmy platformę Sendit. InPost to nasi partnerzy, podobnie jak kilka innych wiodących firm kurierskich działających na polskim rynku. Dzięki temu klienci zamieszkujący Kalisz i okolice miasta mogą liczyć na atrakcyjne rabaty przy współpracy na elastycznych zasadach, co dotyczy również usług InPost.

Kalisz wysyła paczki najtaniej!

W jaki sposób nadawać paczki InPost taniej w Kaliszu? Korzystanie z portalu jest bardzo intuicyjne i przypomina nadawanie przesyłki bezpośrednio na stronie InPost. Po zalogowaniu wypełniamy formularz. W nim umieszczamy dane nadawcy wraz a adresem (Kalisz) oraz dane odbiorcy. Następnie przechodzimy do charakterystyki przesyłki. Należy podać jej wymiary: szerokość, długość i wysokość, a także wagę i rodzaj opakowania. Cena usług InPost oraz innych kurierów zależy również od tego. Na dole strony pojawią się następnie oferty poszczególnych przewoźników, a także możliwość nadania paczki a paczkomacie InPost. Jeśli ta opcja zostanie wybrana musimy wskazać jeszcze paczkomat nadawczy i odbiorczy, a następnie dostarczyć paczkę do tego pierwszego. Później opuści ona Kalisz w drodze do odbiorcy.

InPost na Sendit - wiele korzyści

Niższe ceny to nie jedyna korzyść związane z korzystaniem z usług InPost przez Sendit w Kaliszu. Drugą są rabaty proporcjonalne do wielkości zamówień. Poza tym portal Sendit można zintegrować z e-sklepem lub kontem na portalu Allegro, dzięki czemu po sprzedaży towaru nadanie paczki w InPost będzie trwało krócej. Klienci z Kalisz cenią sobie również możliwość rozliczania się na podstawie zbiorczej faktury miesięcznej, a także rak zbędnych umów. Kalisz i jego przedsiębiorcy mieszkańcy zasługują na takie innowacyjne rozwiązania.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies