Oddział InPost Bytom

 

InPost Bytom


Bytom, który zyskał prawa miejskie w XIII wieku jest kolejną ważną częścią śląskiej aglomeracji. Miasto słynące niegdyś z przemysłu wydobywczego jest zamieszkane przez prawie 170 tys. osób. Współczesny Bytom to typowe miasto poprzemysłowe, w którym górnictwo, zostało w dużej mierze zastąpione przez nowoczesne gałęzie przemysłu, a także usługi i handel. Z tego względu prężniej działa tu regionalny oddział InPost Bytom, a dużo pracy mają także inni kurierzy. Wynika to z potrzeb mieszkańców miasta oraz lokalnych firm. Paczkomaty InPost to jeden ze sposobów na oszczędność. Ceny usług InPost i innych kurierów mogą być jeszcze tańsze, o czym dobrze wiedzą zamieszkujący Bytom klienci platformy Sendit – nowoczesnej porównywarki ofert kurierskich, która pozwala także na uzyskanie cennych rabatów i wielu dodatkowych benefitów. InPost zalicza się do grona naszych kluczowych partnerów.

Bytom – znaczenie gospodarcze i usługi kurierskie


Spośród siedmiu kopalni, które niegdyś niemal symbolizowały Bytom, obecnie działają tylko dwie. Miasto dobrze poradziło sobie jednak z transformacją gospodarczą. Obecnie centrum Bytomia stanowi skupisku licznych punktów handlowych i usługowych, co wiąże się zresztą z kupieckim od wieków charakterem miasta. Coraz lepiej radzi sobie także nowoczesny przemysł, za co odpowiada między innymi powolny do życia Bytomski Park Przemysłowy, który restrukturyzuje dawniej górnicze i hutnicze obszary. To wszystko zwiększa zapotrzebowanie na usługi kurierskie oferowane także przez paczkomaty InPost. Przez miasto przebiega autostrada A1 i kilka ważnych dróg krajowych oraz wojewódzkich. Na nich z łatwością dostrzeżmy ciężarówki z emblematem InPost i tradycyjnych kurierów. Z ich usług korzysta biznes i zamieszkujący Bytom klienci indywidualni, którzy wysyłają paczki na teren całej Polski.

Skuteczny sposób na paczkomaty InPost i nadawanie paczek kurierom w niskich cenach


Sendit to platforma, na której usługi InPost i kilku wiodących na naszym rynku kurierów są dostępne w jednym miejscu. Swoim klientom możemy zaoferować preferencyjne stawki. Wieli z nich pochodzi z Bytomia, gdzie brakuje paczkomatów InPost. Firma InPost jest jednym z naszych kluczowych partnerów. Klienci korzystający z Sendit nie muszą pospisywać umowy z żadną firmą kurierską i współpraca odbywa się na luźnych warunkach. Miasta takie jak Bytom, gdzie nie brakuje drobnych przedsiębiorców potrzebują takich nowoczesnych rozwiązań, by dynamicznie się rozwijać. Nadawanie paczek InPost lub korzystanie z innych firm kurierskich z pewnością do nich należy,

Jak Bytom korzysta z Sendit? ABC obsługi serwisu


Aby paczka opuściła Bytom za sprawą InPost wystarczy zalogować się na stronie i wypełnić krótki intuicyjny formularz. W pierwszym kroku wybieramy na górze strony opcję skorzystania z paczkomatu. Następne podajemy dane kontaktowe nadawcy i odbiorcy paczki. Na mapie wybieramy punkty InPost – nadawczy i odbiorczy, które są położone najdogodniej. W Bytomiu och nie brakuje. Niektóre paczkomaty InPost pozwalają na wysyłkę za pobraniem. Maksymalna wartość wynosi 500 zzłotych. Każda paczka nadawana w InPost jest darmowo ubezpieczenia na 500 zł, jednak istnieje możliwość podniesienia tej wartości. Warto pamiętać o gabarytach paczki, które nie powinny przekraczać InPost Bytom. Paczkomat przyjmuje przesyłki, które nie są cięższe niż 25 kg.

Nie tylko niższe ceny i wygoda nadawania paczek w InPost. Wszystkie zalety platformy Sendit


Każdy sklep wysyłkowy, którego siedzibą jest Bytom, może nadawać paczki w InPost wygodniej, integrując platformę ze sklepem internetowym, a także kontem na portalu aukcyjnym Allegro. Klienci z Bytomia, którzy wybrali Sendit, cieszą się elastycznych warunków – bez zbędnych formalności takich jak umowa i deklaracja wolumenu paczkowego. Większe wysyłki oznaczają natomiast proporcjonalnie wyższe rabaty, a co za tym idzie oszczędności. Rozliczenie odbywa się przy każdej wysyłce lub poprzez wystawienie klientowi faktury raz w miesiącu.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies