Oddział InPost Bielsko-Biała

 

InPost Bielsko-Biała


Zamieszkane przez ponad 170 tysięcy osób Bielsko Biała znajduje się na styku Śląska i Małopolski. Miasto stanowi ważny ośrodek regionalny na południu Polski i może poszczycić się dobrym rozwojem gospodarczym, jak również malowniczą lokalizacją u podnóża gór. Na terenie administracyjnym miasta znajdziemy aż 17 szczytów. W Bielsku-Białej w związku rozwojem przemysłu, usług i handlu, a także potrzebami mieszkańców prężnie działają ogólnopolskie firmy kurierskie, jak również paczkomaty InPost. Z tych ostatnich jako tańszej i sprawdzonej opcji korzystają również sklepy internetowe, których siedzibą jest Bielsko Biała. Mieszkańców miasta z pewnością cieszy fakt, że od pewnego czasu dysponują innowacyjnym rozwiązaniem – platformą kurierską Sendit. Usługi InPost i kilku wiodących firm kurierskich można zamawiać za jej pośrednictwem w niskiej cenie, na elastycznych zasadach.

Bielsko-Biała – znaczenie ekonomiczne miasta i rynek kurierski


Bielsko-Biała od wieków stanowi ważny ośrodek przemysłu i handlu, koncertujący się na wielu branżach, który swego czasu zyskał nawet przydomek „śląskiego Manchesteru”. Obecnie miasto jest między innymi znane z produkcji samochodów osobowych. Bielsko-Biała jest siedzibą wielu polskich przedsiębiorstw, a swoje filie mają tutaj także duże zagraniczne firmy. Miasto obejmuje swoim zasięgiem również Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, co oznacza dobry klimat dla prowadzenia wielkiego i mniejszego biznesu. W takich okolicznościach wzrasta zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które w Bielsku-Białej oferuje również sieć paczkomatów InPost. Dlaczego cieszą się one powodzeniem? Ponieważ z reguły InPost stanowi tańszą opcję, a jednocześnie firma jest znana z niezawodności.

Jak korzystać z usług InPost oraz kurierów tanio i wygodnie?


Koszty InPost oraz usług tradycyjnych kurierów można jednak jeszcze bardziej obniżać. Wbrew pozorom takiej możliwości nie mają jedynie duże firmy, dla których Bielsko-Biała stanowi siedzibę i lokalny oddział. Przedsiębiorstwa, które mogą określić zapotrzebowanie z wyprzedzeniem podpisują z kurierami umowy zyskując preferencyjne stawki. Dzięki platformie Sendit tańsze wysyłki przez InPost i tradycyjnych kurierów są dostępne dla każdego, w dodatku na przyjaznych i elastycznych zasadach, bez zbędnych formalności. InPost jest jednym z naszych partnerów, dlatego klienci nie muszą pospisywać umowy z żadnym przewoźnikiem. Oprócz tego oferujemy dostęp do tanich usług innych sprawdzonych kurierów i porównanie wielu ofert w chwili nadawania paczki. Bielsko-Biała jest miejscem, w którym platforma Sendit zyskała wielu klientów.

Bielsko-Biała korzysta z Sendit. Jak działa portal krok po kroku?


Korzystanie z Sendit jest intuicyjne. Bielsko0-Biała to miasto, w którym nie brakuje paczkomatów InPost. Użytkownik musi wybrać swój paczkomat i dane nadawcy. Następnie przechodzimy do danych kontaktowych adresata i paczkomatu odbiorczego. Niektóre punkty InPost mogą realizować przesyłki za pobraniem do kwoty nawet 5000 zł. Każda paczka jest standardowo ubezpieczona na 500 zł, jednak można tę polisę rozszerzyć. InPost pozwala na wysyłkę paczek, które nie przekraczają rozmiarów 41 x 38 x 64 cm oraz 25 kg wagi wraz z opakowaniem.

Usługi InPost i innych kurierów na Sendit – duża liczba benefitów dla klientów prywatnych i biznesowych


Korzystanie z InPost i innych kurierów przez Sendit jest opłacalne z kilku względów. Bielsko-Biała jest również siedzibą wielu sklepów internetowych, które mogą zintegrować platformę ze swoją stroną lub kontem Allegro. Wysyłki InPost lub realizowane przez innego przewoźnika przebiegają wówczas sprawniej. Firmy z i klienci indywidualni z Bielska-Białej nie muszą podpisywać z nami umowy i określać swojego zapotrzebowania, jednak więcej wysyłek oznacza większe rabaty. Rozliczenie może odbywać się zbiorcza, na podstawie comiesięcznych faktur. Bielsko-Biała zasługuje na tak nowoczesne rozwiązania.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies