Oddział InPost Białystok

 

InPost Białystok


Białystok zamieszkany przez prawie 300 tysięcy osób słusznie jest przez wielu nazywany perłą w koronie Podlasia. To największe miasto regionu zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na swoją piękną architekturę, jak również wielokulturową i wielonarodową tożsamość. Współczesny Białystok jest jednocześnie ważnym ośrodkiem administracyjnym, kulturalnym i gospodarczym. Nic dziennego, że InPost Białystok to jeden z najważniejszych oddziałów tej działającej w Polsce firmy kurierskie. Klienci z Białegostoku chętnie korzystają z usług InPost i innych kurierów, co tyczy się zarówno zamówień biznesowych jak i indywidualnych. Odpowiadając na potrzeby założyliśmy portal Sendit. Ta innowacyjna platforma stanowiąca po części porównywarkę ofert pozwala klientom z Białegostoku i całego kraju zyskać atrakcyjne rabaty na wysyłki z paczkomatów InPost, ale także usługi innych kurierów na terenie kraju i Unii Europejskiej. W jaki sposób działa serwis i dlaczego warto z niego korzystać

Białystok – znaczenie miasta i zapotrzebowanie na usługi kurierskie


Białystok z każdym rokiem staje coraz nowocześniejszym miastem, także jeśli chodzi o lokalna gospodarkę. Obecnie w mieście kwitnie przemysł gorzelniczy, spożywczy, drzewny, maszynowy, elektroniczny, a także związany z produkcją artykułów budowlanych. Coraz większe znaczenie w tutejszej ekonomii mają handel i usługi. Sprzedaż odbywa się również przez internet, co jest domeną przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorstw, dla których Białystok jest siedzibą. InPost i inni kurierzy świetnie odpowiadają na generowane w mieście zapotrzebowanie. Paczki opuszczają sprawnie Białystok, dzięki krzyżującym się tu drogom europejskim, krajowym i wojewódzkim. Na nich coraz częściej dostrzegamy charakterystyczne żółte samochody InPost. Z kolei paczkomaty InPost świetnie pokrywają cały Białystok, co ułatwia klientom skorzystanie z tego rodzaju wysyłek.  

Jak korzystać z InPost i innych kurierów taniej i na elastycznych warunkach?


Zakładając portal Sendit doskonale znaliśmy potrzeby klientów biznesowych oraz indywidualnych zamieszkujących Białystok i okolice. Głównym założeniem była dostępność wysokiej jakości usług kurierskich świadczonych przez InPost i innych przewoźników w jak najniższej cenie, dotychczas dostępnej jedynie dla dużych firm, które mogą pozwolić sobie na stałe umowy z kurierami. InPost i wiele innych działających na polskim rynku sprawdzonych firm kurierskich to nasi partnerzy, dlatego użytkownicy serwisu mogą bez problemu korzystać z niższych cen na elastycznych warunkach, które zapewniamy. Usługa zamówiona na naszej stronie związana z paczkomatami InPost odbywa się odkładnie tak samo jak przy zamówieniu bezpośrednim.

W jaki sposób paczki opuszczają Białystok dzięki Sendit?


Aby skorzystać z usług InPost i innych kurierów poprzez Sendit, każdy użytkownik musi założyć na platformie indywidulane konto. Przy standardowej wysyłce paczek klient może skorzystać z porównywarki ofert w momencie nadawania przesyłki. Klienci zdecydowani na InPost mogą przejść odrazy do nadania paczki w paczkomacie. Aby paczka opuściła Białystok, należy najpierw uzupełnić dane nadawcy. Następnie wybieramy jeden ze znajdujących się w Białymstoku paczkomatów InPost. W ten sam sposób podajemy dane kontaktowe adresata wraz z paczkomatem odbiorczym InPost w dowolnym miejscu na terenie Polski. Paczka wysyłana przez InPost musi spełniać kilka warunków – nie przekraczać wymiarów podaniach na naszej stronie ani wagi 25 kilogramów. Po jej nadaniu, należy zanieść paczkę do jednego z paczkomatów InPost w Białymstoku i cieszyć się z oszczędności.

Wszystkie korzyści z zamawiania InPost innych kurierów w ten sposób


Jednak niższa cena, to nie jedyny atut, dla którego Białystok i inne miasta w Polsce coraz chętniej korzystają z Sendit. Na czym polegają pozostałe? Jeśli Białystok jest siedzibą e-sklepu, platformę można wygodnie zintegrować z kontem na allegro i stroną internetową, aby wysyłki przy pomocy InPost lub innego przewoźnika odbywały się szybciej. Klienci Sendit nie muszą podpisywać żadnej umowy i przewidywać swojego comiesięcznego zapotrzebowania. Rozliczenie odbywa się w wygodny sposób za pomocą faktury zbiorczej lub przy każdym nadaniu paczki w InPost lub u innego kuriera.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies