Oddział FedEx Zabrze

FedEx Zabrze

Zabrze - miasto o przemysłowym charakterze, w którym coraz większą rolę odgrywają nowoczesne technologie. Bardzo dynamicznie w mieście Zabrze rozwijają się małe i średnie firmy. W Zabrzu nie brakuje wysoko wykwalifikowanej i wyspecjalizowanej kadry w każdej dziedzinie. Duża jest też siła robocza. Bogate zaplecze dla usług biznesowych oraz rozbudowana infrastruktura techniczna, telekomunikacyjna i drogowa sprawia, że Zabrze to doskonałe miasto dla inwestorów. W mieście Zabrze działają ważne ośrodki naukowe, rośnie też znaczenie usług i handlu, Zabrze to bowiem ogromny rynek zbytu. Dawniej przemysłowe miasto staje się niezwykle nowoczesne. Dlatego w rozwój miasta doskonale wpisuje się platforma wysyłkowa Sendit, która swoim działaniem obejmuje również Zabrze. W ten sposób mieszkańcy i firmy z miasta Zabrze otrzymują dostęp do wysokiej jakości usług firm kurierskich takich jak FedEx, w zupełnie nowych, niższych cenach.


Usługi kurierskie w mieście Zabrze

Zabrze jest miastem, które może się pochwalić nie tylko rozwijającą się gospodarką. Z sukcesem funkcjonują tu bowiem liczne ośrodki kulturalne, sportowe i rekreacyjne. Będąc na Śląsku warto odwiedzić chociażby Filharmonię Zabrzańską, Dom Muzyki i Tańca czy Muzeum Górnictwa Węglowego. Choć miasto może nie wydawać się zbyt atrakcyjne dla turystów, to okazuje się, że Zabrze otrzymało certyfikat od Polskiej Organizacji Turystycznej „Zabrze - miastem turystyki przemysłowej”. To ciekawa alternatywa, dla tych, którzy poszukują czegoś zupełnie nowego. Dynamiczny rozwój firm w mieście Zabrze jest jednak możliwy dzięki ciągłym inwestycjom. A te są możliwe dzięki ograniczaniu wysokości kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Na ograniczenie wydatków wpływa między innymi korzystanie z portalu Sendit, który pozawala zaoszczędzić sporo środków finansowych właśnie na ograniczeniu wydatków na usługi FedEx i innych firm kurierskich dostępnych w mieście Zabrze. Ma to szczególne znaczenie dla tych firm, których działalność jest oparta w całości lub częściowo o sprzedaż wysyłkową. Choć oczywiście portal przynosi także korzyści dla tych mieszkańców miasta Zabrze, którzy korzystają z usług kurierskich prywatnie.


Usługi FedEx taniej niż myślisz

Dotąd cenniki firm kurierskich takich jak FedEx nie były zbyt elastyczne i zawierały stałe, niezbyt niskie stawki, z których klienci byli zobowiązani korzystać. Na preferencyjne stawki mogły liczyć wyłącznie te firmy, które mają duże i stałe zapotrzebowanie na usługi kurierskie FedEx. Wiązało się to jednak z podpisaniem wiążącej umowy z firmą kurierską FedEx i deklarowania stałego minimalnego wolumenu paczkowego. Dlatego małe firmy, firmy realizujące sprzedaż sezonowo, a tym bardziej indywidualni mieszkańcy miasta Zabrze nie mogli z takiej możliwości skorzystać. Z pomocą przyszedł jednak portal Sendit, który przejął zobowiązania i jednocześnie zaproponował dużo niższe, lepsze ceny za usługi kurierskie znanych firm takich jak FedEx.


Jak zamawiać usługi FedEx przez Sendit?

Już teraz mieszkańcy miasta Zabrze mogą zakładać konta na Sendit i korzystać z wyjątkowo niskich cen. W celu rejestracji na platformie podaje się wyłącznie adres e-mail oraz wybrane hasło. Można też zalogować się z pomocą danych z konta na portalu Allegro. Mając konto można rozpocząć nadawanie przesyłek. Nadając przesyłkę przez FedEx wypełniamy formularz, w którym wpisujemy dane adresowe nadawcy i odbiorcy paczki oraz informacje o paczce jak waga i wymiary. Następnie wybieramy kuriera FedEx i drukujemy wygenerowany na podstawie formularza list przewozowy. Naklejamy go na paczkę i czekamy na kuriera FedEx, który odbierze przesyłkę od nas. Kurier FedEx może odebrać przesyłkę z dowolnej lokalizacji miasta Zabrze. Płatność za usługi FedEx może nastąpić od razu lub po zakończeniu miesiąca z pomocą faktury zbiorczej.


Dodatkowe korzyści dla miasta Zabrze

Mechanizm portalu jest prosty. Już przy pierwszej przesyłce otrzymujemy bardzo atrakcyjną cenę, ale może ona stać się jeszcze niższa, jeśli wysyłamy dużo paczek. Im więcej paczek wysłanych przez FedEx w danym miesiącu tym cena proporcjonalnie niższa na każdą z nich. I to wszystko bez żadnych umów i zobowiązań. Dużym ułatwieniem jest możliwość zintegrowania konta w Sendit ze sklepem internetowym i kontem na Allegro, co ułatwia obsługę klientów.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies