Oddział FedEx Tychy

FedEx Tychy

Tychy to miasto położone w województwie śląskim o dużym potencjale gospodarczym. To właśnie tutaj prężnie rozwija się przemysł motoryzacyjny i piwowarski. W Tychach z powodzeniem prosperują zarówno filie międzynarodowych korporacji, jak i średnie i małe firmy, działające w obrębie handlu i usług. Z tego względu wciąż wzrasta zapotrzebowanie na usługi kurierskie, świadczone między innymi przez renomowaną firmę FedEx. Dzięki niej wszyscy mieszkańcy i przedsiębiorcy z Tych mogą wysyłać paczki i listy do wszystkich regionów Polski, a także zagranicę. Szczególnie w przypadku małych firm i osób prywatnych koszty nadawania paczek przez FedEx i innych kurierów mogą znacząco obciążyć budżet. Mimo, że FedEx świadczy usługi na najwyższym poziomie, do tej pory najchętniej korzystały z niego większe firmy, które uzyskały atrakcyjne ceny przy regularnej wysyłce paczek. Teraz wszystko się zmieniło - dzięki platformie Sendit każdy może wysyłać paczki przez FedEx nawet kilkadziesiąt procent taniej w porównaniu do regularnych stawek! Jak działa portal Sendit w Tychach? Jakie korzyści oferuje Sendit i FedEx w Tychach?


Tychy - gospodarka i usługi kurierskie

Tychy to miasto zamieszkałe przez blisko 130 tys. osób. Jako jedno z ciekawszych miast w Polsce stwarza dobre warunki mieszkalne oraz do prowadzenia działalności. Przyciąga również turystów, którzy chcą odpocząć w otoczeniu terenów zielonych, rzek i jezior. Co ciekawe, Tychy zajmują 9 miejsce na mapie Polski pod względem powierzchni parków. Tychy są atrakcyjnym miastem pod kątem transportu drogowego. W odległości kilkunastu km od Tych przebiega autostrada A4 ze Zgorzelca przez miasta takie jak Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów, aż do granicy z Ukrainą. Zaledwie 20 km od Tych biegnie autostrada A1, co stwarza dobre połączenie z innymi krajami europejskimi. Ponadto przez miasto przebiega Międzynarodowa Trasa Europejska nr 75 z Krety na Skandynawię. To wszystko sprawia, że Tychy są doskonałym miejscem na mapie usług kurierskich w Polsce. Dzięki licznym połączeniom z innymi miastami w Polsce oraz krajami europejskimi firma FedEx, jak i inni renomowani kurierzy na Sendit mogą działać bardzo sprawnie i terminowo.


Kurier FedEx - najniższe ceny na Sendit!

Wzmożone zapotrzebowanie na usługi kurierskie nie tylko determinują prosperujące w Tychach przedsiębiorstwa stacjonarne, ale również liczne sklepy internetowe mające tutaj swoje siedziby. Dzięki platformie wysyłkowej Sendit wysyłanie paczek stało się jeszcze prostsze! Nie dość, że klienci i kontrahenci mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo i terminowość FedEx, to również oszczędzają na przesyłkach kurierskich. Niezależnie czy użytkownicy Sendit wysyłają sporadycznie czy regularnie paczki poprzez FedEx mogą liczyć na ceny nawet kilkadziesiąt procent niższe od regularnych.


Tychy - jak wysłać paczkę po preferencyjnych cenach?

Wysyłanie paczek i palet za pośrednictwem Sendit jest równie proste, jak zamawianie kuriera bezpośrednio z FedEx. Podstawową różnicą jest jednak niższa cena dla wszystkich oraz brak zbędnych formalności. Klienci nie muszą podpisywać umowy ani deklarować wolumenu paczkowego. Rozliczenie odbywa się wygodnie poprzez zbiorczą fakturę lub przelew z góry. Co ważne, w każdym momencie procesu nadawania paczki może klient zrezygnować, a pieniądze są zwracane na konto. Jak wysłać paczkę z FedEx? Wystarczy wejść na stronę Sendit.pl, zarejestrować konto i wypełnić krótki formularz z niezbędnymi danymi. Należy podać dokładny adres nadawcy i odbiorcy (dla wygody naszych klientów zapisane adresy można później wybierać z listy przy kolejnej wysyłce). Następnie wypełniamy rubryki dotyczące charakterystyki paczki, która opuści Tychy poprzez firmę FedEx. Są to między innymi wymiary i waga paczki, a także rodzaj opakowania np. karton, folia bąbelkowa lub folia stretch. Warto wiedzieć, że FedEx umożliwiają wysyłanie paczek również o niestandardowych wymiarach.


Dlaczego warto zamawiać kuriera FedEx na Sendit?

Przede wszystkim klienci nie muszą podpisywać umowy z każdym kurierem, w tym z FedEx, by uzyskać najlepszą ofertę. Do tej pory umowy były lukratywne dla większych przedsiębiorstw, mających duże zapotrzebowanie. Dzięki Sendit klienci prywatni, jak i wszystkie przedsiębiorstwa, działające na terenie Tych i innych polskich miast, otrzymują najniższą możliwą cenę za nadanie paczki czy palety.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies