Oddział FedEx Toruń

FedEx Toruń

Toruń to miasto, w którym bez wątpienia można się zakochać. Toruń urzeka fantastyczną architekturą, piękną Starówką i terenami nadwiślańskimi. toruński średniowieczny zespół miejski jest obecny na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Wspaniała jest też historia miasta z jego najsłynniejszym mieszkańcem - Mikołajem Kopernikiem. Toruń jako jedno z najstarszych miast Polski jest ważnym w regionie ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, naukowym, akademickim oraz turystycznym. Toruń jest zlokalizowany na drodze ważnych dróg komunikacyjnych kolejowych i drogowych, w tym autostrady A1. Choć w Toruniu czuje się specyficzny, historyczny klimat, to samo miasto Toruń rozwija się bardzo intensywnie i jest miastem bardzo nowoczesnym. Toruń cieszy się popularnością jako miasto atrakcyjne pod względem inwestycji. W mieście Mikołaja Kopernika bardzo prężnie rozwija się branża IT i biznes internetowy. Toruń znany z produkcji pierników jest miejscem, w którym nie zabrakło platformy Sendit, która oferuje wyjątkowo korzystne przesyłki kurierskie, realizowane przez takie firmy jak FedEx.


Firmy kurierskie dla miasta Toruń

W mieście Toruń zawsze dużo się dzieje. Nie brakuje wydarzeń kulturalnych i sportowych. Toruń jest też tłumnie odwiedzany przez turystów z Polski i świata. Kwitnie handel i produkcja. Duże znaczenie zyskują małe i średnie firmy o zasięgu lokalnym i krajowym. To właśnie do nich w dużej mierze są skierowane usługi kurierskie FedEx, z których można skorzystać przez portal Sendit. W ten sposób firmy z miasta Toruń mogą ograniczyć wydatki na przesyłki obniżając tym samym koszty prowadzenia działalności. Dzięki temu mogą stać się bardziej atrakcyjni i konkurencyjni na nasyconym rynku, na którym liczy się każdy drobiazg, mogący zapewnić przewagę nad konkurencją.


Tańsze usługi kurierskie dla miasta Toruń

Dotąd tylko duże firmy mogły liczyć na preferencyjne ceny za przesyłki kurierskie realizowane przez FedEx i inne firmy kurierskie. Tym samym zostawiały w tyle konkurencję w postaci małych i średnich firm, nie mogących zapewnić tak korzystnej oferty dla swoich klientów. Umowy, które podpisuje się z takimi firmami jak FedEx rodzą zobowiązania w postaci realizowania określonego wolumenu paczkowego, a to jest propozycja wyłącznie dla firm z dużym i stałym zapotrzebowaniem na przesyłki. Sendit zmienił tą sytuację, ponieważ poniekąd przejął na siebie zobowiązania, oferując jednocześnie swoim klientom niższe, bardziej atrakcyjne ceny za przesyłki kurierskie FedEx na przejrzystych, czytelnych zasadach.


Wysyłanie paczki kurierem FedEx

Aby skorzystać z możliwości jakie daje platforma Sendit należy najpierw założyć sobie konto. W tym celu wystarczy podać adres e-mail i wybrane hasło. Można też zalogować się z pomocą danych do konta na Allegro. Całość zajmuje mniej niż minutę i odtąd można nadawać przesyłki kurierem FedEx z miasta Toruń. Nadanie przesyłki nie zajmuje więcej jak kilka minut. Wpisujemy dane odbiorcy i nadawcy (wybrane adresy możemy zapisywać w książce adresowej), a także wypełniamy informacje o paczce takie jak waga i wymiary. Następnie wybieramy kuriera FedEx lub innego. Drukujemy list przewozowy i naklejamy na paczkę. Płatność za usługę FedEx następuje od razu lub raz na miesiąc na zbiorczej fakturze. Teraz pozostaje tylko oczekiwania na kuriera FedEx, który odbierze przesyłkę. Kurierzy FedEx odbierają paczki z całego miasta Toruń.


Korzyści dla klientów FedEx i Sendit

Każdy kto wysyła dużo przesyłek może liczyć na jeszcze większe obniżenie cen. Stawka za przesyłkę spada proporcjonalnie do ilości wysyłanych paczek. To oznacza, że można naprawdę dużo zaoszczędzić. Niewątpliwie zainteresuje to choćby te firmy, które mają dużą sprzedaż sezonowo i nie mogą zadeklarować całorocznego zapotrzebowania na usługi kurierskie FedEx. Co więcej, platformę Sendit można zintegrować z własnym e-sklepem i kontem na Allegro ułatwiając sobie realizację procesu sprzedaży. Dzięki Sendit można mieć usług FedEx dostępne tanio, szybko, wygodnie i bez żadnych zobowiązań oraz konieczności podpisywania umów.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies