Oddział FedEx Szczecin

FedEx Szczecin

Szczecin - miasto znane z portu morskiego, stoczni, licznych zabytków i pięknego Zalewu Szczecińskiego. Szczecin jest promowany jako „pływający ogród” dzięki pięknej zieleni miejskiej i wody, która stanowi ważny element krajobrazowy miasta. Szczecin to także miasto tętniące życiem i dynamicznie rozwijające się w dziedzinie szeroko pojętej kultury. Nie bez powodu Szczecin kandydował do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. W mieście działa też 18 szkół wyższych, a wśród nich Akademia Morska, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Szczeciński, Akademia Sztuki, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Absolwentami tych doskonałych szkół zostają młodzi i ambitni ludzie, którzy zasilają prężnie działające szczecińskie firmy oraz zakładają własne działalności. Dla wszystkich tych osób przydatna jest platforma Sendit, która zaspokaja zapotrzebowanie szczecinian na usługi kurierskie i jednocześnie oferuje najniższe ceny na usługi FedEx i innych firm kurierskich, które obsługują Szczecin.


Usługi kurierskie w mieście Szczecin

Szczecin ma fantastyczną lokalizację, która stwarza idealne warunki dla biznesu międzynarodowego. Bliskość wielu niemieckich miast na czele z Berlinem, doskonałe połączenia komunikacyjne z Holandią, Danią, Szwecją, Finlandią, Norwegią, Wielką Brytanią i innymi państwami Europy Zachodniej i Północnej otwiera przed przedsiębiorcami zupełnie nowe możliwości, niedostępne dla wielu polskich miast. Szczecin i jego położenie sprzyjają rozwojowi handlu, w tym opartego o e-commerce. Jeśli więc taki rodzaj działalności prowadzicie to usługi kurierskie FedEx są Wam niezbędne w codziennej pracy. Dzięki platformie Sendit dla miasta Szczecin, można znacząco obniżyć koszty prowadzenia działalności związane z dokonywaniem przesyłek krajowych i zagranicznych. Szczecin jako miasto aktywnych, młodych ludzi z dynamicznie rozwijającymi się firmami na pewno skorzysta z tej możliwości. Nie bez powodu w Szczecinie działają ogromne centra innowacyjności - Technopark Pomerania, Klaster ICT Pomorze Zachodnie jak również Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Centrum Innowacji Akademii Morskiej czy SERVICE INTER-LAB Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług.


Kurier FedEx taniej niż dotychczas

Zanim powstała platforma Sendit jedynym sposobem by otrzymać ceny za przesyłki kurierskie FedEx niższe niż w cennikach regularnych było podpisanie umowy z FedEx, która zobowiązywała do zadeklarowania wolumenu paczkowego na każdy miesiąc. Oczywiście umowy takie podpisywane są z dużymi firmami z takich miast jak Szczecin, które mają ogromne zapotrzebowanie na przesyłki przez FedEx. W związku z tym małe firmy, a tym bardziej klienci indywidualni nie mogli liczyć na preferencyjne warunki przesyłania paczek przez FedEx. To się zmieniło. Platforma Sendit to niższe ceny przesyłek FedEx nawet o kilkadziesiąt procent, bez zobowiązań i podpisywania umów.


Jak nadać paczkę firmą kurierską FedEx?

Wystarczy zarejestrować się na portalu Sendit. Jest to bardzo proste, a do rejestracji wymagane jest jedynie podanie adresu e-mail. Można też zalogować się z pomocą danych do konta na Allegro. To wszystko czego wymaga platforma. W tym momencie można przystąpić do nadawania przesyłek. W tym celu podajemy standardowe dane odbiorcy i nadawcy, a także dane dotyczące paczki takie jak waga i wymiary. Potem wybieramy ofertę FedEx lub innej firmy kurierskiej i płacimy za przesyłkę. Kurier FedEx odbierze przesyłkę ze wskazanego adresu. Nie wychodząc z domu nadajemy paczki łatwo, szybko i tanio.


Szczecin dzięki Sendit zyskuje więcej

Niższe ceny za przesyłkę to duża oszczędność, szczególnie jeśli wysyłamy dużo paczek przez FedEx. Ale to nie wszystko - więcej przesyłek to proporcjonalnie niższa cena. Jednak nie jest to zobowiązujące. Bo ceny w Sendit zawsze są atrakcyjne. A do tego możesz zintegrować konto na platformie z Allegro lub własnym sklepem internetowym. I to wszystko bez umów z FedEx, zobowiązań i dodatkowych opłat. Wysyłasz przez Sendit paczki FedEx i zyskujesz!
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies