Oddział FedEx Sosnowiec

FedEx Sosnowiec

Sosnowiec to jedno z ważniejszych miast na Śląsku. Jako jedno z najważniejszych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego stanowi idealne miejsce dla rozwoju nowoczesnego biznesu. Sosnowiec jest jednym z liderów w kraju w zakresie przemysłu ciężkiego. Ważne znaczenie ma także innego rodzaju przemysł, jak również handel i usługi. Doskonała lokalizacja, bezpośredni dostęp do najważniejszych na Śląsku szlaków komunikacyjnych sprawiają, że miasto o liczbie ludności około dwieście tysięcy, jest idealnym miejscem na inwestycje. W mieście Sosnowiec nie brakuje też wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych kadr wszystkich szczebli, co ułatwia nie tylko pozyskanie pracowników, ale też otwieranie działalności w dowolnej branży. Dlatego też w mieście Sosnowiec stale rozwija się przedsiębiorczość. Aby w tym pomóc do miasta Sosnowiec wkroczyła platforma wysyłkowa Sendit, która umożliwia firmom z miasta Sosnowiec, a także klientom indywidualnym korzystanie z tanich przesyłek kurierskich realizowanych przez FedEx i inne renomowane firmy kurierskie.


Usługi kurierskie FedEx dla miasta Sosnowiec

Sosnowiec to miasto, w którym dużo się dzieje zarówno w dziedzinie rozrywki, sportu, kultury, rekreacji, jak i na każdym innym polu. Szczególnie młodzi ludzie, absolwenci szkół wyższych zlokalizowanych w mieście Sosnowiec, są chętni do otwierania własnych firm. Dużym wsparciem dla nich są właśnie takie rozwiązania jak platforma Sendit, które pozwalają ograniczyć różnego typu koszty związane z prowadzeniem działalności. Bez wątpienia najwięcej na ofercie Sendit zyskają firmy z miasta Sosnowiec, które swoją działalność opierają na sprzedaży wysyłkowej. A takich firm nie brakuje w mieście Sosnowiec, ponieważ nawet sklepy stacjonarne i firmy produkcyjne rozszerzają swoją działalność o internet, promując swoje towary w promieniu często wielu kilometrów od siedziby firmy w mieście Sosnowiec.


Jak mieszkańcy miasta Sosnowiec mogą zamawiać kuriera taniej niż dotąd?

Do niedawna w zasadzie jedyną możliwością, by uzyskać atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich w takich firmach jak FedEx, było podpisanie wiążącej umowy. Umowa zawierana z FedEx lub inną firmą kurierską zobowiązywała do stałego korzystania z usług firmy i realizowania określonej, minimalnej ilości przesyłek. To oznacza, że z oferty tego typu mogły skorzystać tylko duże firmy, z dużym oraz regularnym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie FedEx. To się zmieniło dzięki Sendit, ponieważ platforma przejęła na siebie zobowiązania wynikające ze wspomnianych umów, a jednocześnie dała możliwość klientom korzystania z niższych cen na przesyłki kurierskie FedEx.


Jak skorzystać z usług FedEx?

Korzystanie z platformy Sendit jest bardzo proste i umożliwia w szybki i łatwy sposób zamówienie usług FedEx na terenie całego miasta Sosnowiec. Przy pierwszej wizycie w serwisie należy założyć konto. W tym celu podaje się wyłącznie adres e-mail i hasło. Można też skorzystać z danych do logowania w portalu Allegro. Mając konto można od razu przystąpić do nadawania paczek przez FedEx. Wpisujemy dane odbiorców i nadawców, a także podstawowe informacje o paczce takie jak waga i wymiary. Na podstawie wypełnionego formularza generowany jest list przewozowy, który trzeba wydrukować i nakleić na paczkę wysyłaną przez FedEx. Następnie płacimy za przesyłkę albo w trakcie nadawania albo raz w miesiącu na fakturze zbiorczej. Pozostaje tylko oczekiwać na kuriera FedEx, który przyjedzie po odbiór przesyłki. Kurier FedEx dotrze pod dowolny adres na terenie całego miasta Sosnowiec.


Usługi FedEx jeszcze taniej

Niskie ceny podstawowe to nie jedyna korzyść wynikająca z korzystania z portalu Sendit. Zgodnie z mechanizmem obowiązującym klientów w serwisie, im więcej paczek wysyłamy w danym miesiącu, tym ceny za przesyłki robią się proporcjonalnie niższe. W ten sposób usługi kuriera FedEx mogą być nawet kilkadziesiąt procent tańsze. I to bez zobowiązań, dodatkowych opłat czy konieczności zawierania umów. Wszystko prosto i przejrzyście. Dodatkowym atutem platformy, z którego mogą skorzystać mieszkańcy miasta Sosnowiec jest możliwość zintegrowania jej z własnym e-sklepem lub sklepem prowadzonym na portalu Allegro.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies