Oddział FedEx Rybnik

FedEx Rybnik

Coraz więcej Polaków chętnie polega na profesjonalnych usługach kurierskich świadczonych między innymi przez FedEx. Rybnik nie jest pod tym względem wyjątkiem. To zamieszkane przez 140 tysięcy osób miasto jest ważnym ośrodkiem na Śląsku. Przez lata kwitł tu przemysł górnicy, który wciąż odgrywa w Rybniku spore znaczenie. Jednak obecnie Rybnik w dużej mierze nabiera charakteru handlowo-usługowego. Z tego względu kurierzy tacy jak FedEx mają w mieście i jego okolicach dużo pracy. Mieszkańcom Rybnika i tutejszym przedsiębiorcom zależy na oszczędnościach także w tym zakresie. Mając to na uwadze założyliśmy innowacyjną platformę wysyłkową Sendit. Korzystając z niej użytkownicy zyskują na elastycznych zasadach dostęp do usług FedEx i wielu innych renomowanych firm kurierskich w znacznie niższych cenach. W jaki sposób działa nasz serwis i na jakie dodatkowe korzyści mogą liczyć klienci FedEx i innych kurierów?


Rybnik na rynku renomowanych usług kurierskich

W Rybniku wciąż działają dwie kopalnie węgla kamiennego mające spore znaczenie dla tutejszej gospodarki. Jednak o obliczu miasta decydują także inne gałęzie biznesu. Jedną z nich jest handel. Rybnik to miejsce, w którym znajdziemy także sklepy wysyłkowe specjalizujące się w handlu przez sieć. Dla branży e-commerce kurierzy tacy jak FedEx i ceny za ich usługi mają kluczowe znaczenie dla działalności. Między innymi te przedsiębiorstwa wpływają na wysokie zapotrzebowanie a usługi kurierskie w Rybniku. Z oferty FedEx oraz innych przewoźników korzystają ponadto klienci indywidualni. Obecnie coraz częściej w tej formie wysyłamy paczki do swojej rodziny i znajomych w kraju i za granicą. Przez Rybnik przebiega autostrada A1, dzięki której przesyłki jeszcze sprawniej opuszają miasto, także samochodami należącymi do FedEx.


Kurierzy, w tym FedEx w bardzo niskich cenach

Duże przedsiębiorstwa, których siedzibę stanowi Rybnik zazwyczaj stoją na uprzywilejowanej pozycji we współpracy z kurierami takimi jak FedEx. Dlaczego? Ponieważ mogą z wyprzedzeniem oszacować swoje zapotrzebowanie na usługi kurierskie i dokonują regularnych zamówień. FedEx i inni kurierzy są wówczas skłonni podpisać z firmą stałą umowę z zadeklarowanym miesięcznym wolumenem paczkowym. Rozwiązanie nie jest jednak z oczywistych względów dostępne dla klientów indywidualnych, jak również małych firm z Rybnika. Na szczęście na rynku pojawiła się ciekawa alternatywa w postaci platformy wysyłkowej Sendit. Logując się na portalu użytkownik już na etapie nadawania paczki zapoznaje się z ofertami kilku sprawdzonych i profesjonalnych kurierów, w tym FedEx, którzy są naszymi partnerami. Niższe od rynkowych stawki, jaki udało nam się wynegocjować są na luźnych zasadach dostępne dla wszystkich klientów zamieszkujących Rybnik lub prowadzących tutaj biznes.


Jak paczki opuszczają Rybnik dzięki Sendit? Prosta obsługa platformy wysyłkowej

Rybnik to miasto, w którym Sendit zyskuje coraz więcej klientów. Jednym z czynników jest w tym przypadku prosta obsługa platformy umożliwiającej porównanie ofert FedEx i innych kurierów oraz zamówienie usług w niższej cenie. Wystarczy zalogować się na stronie i podać dane nadawcy, w tym przypadku Rybnik. Następnie podajemy dane odbiorcy przesyłki, które później można zapisać i wygodnie wybierać z listy. W kolejnym kroku wpisujemy wymiary paczki oraz jej wagę i rodzaj opakowania. Na dole strony pojawią się oferty FedEx i innych kurierów działających w Rybniku. Po wydrukowaniu listu przewozowego przesyłka upuści Rybnik i trafi do adresata.


FedEx i inni czołowi kurierzy na platformie Sendit - cena i wiele innych benefitów

Niższa cena to nie jedyna korzyść. Sklepy internetowe, których siedzibą jest Rybnik mogą zintegrować swój sklep internatowy bądź konto na Allegro z platformą Sendit. Bardzo ważne są elastyczne zasady współpracy - brak umowy i minimalnej wielkości zamówienia. Rozliczenie może odbywać się na podstawie faktury raz na miesiąc, podobnie jak przy każdym zamówieniu. Rybnik potrzebuje takich rozwiązań, by wygodnie korzystać z FedEx i innych firm kurierskich.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies