Oddział FedEx Ruda Śląska

FedEx Ruda Śląska

Zamieszkana przez 140 tysięcy mieszkańców Ruda Śląska znajduje się w centralnym punkcie górnośląskiej aglomeracji. Miasto przez lata słynęło z przemysłu wydobywczego, który odgrywa ważną rolę do dzisiaj. Jednak współczesna Ruda Śląska to jednocześnie dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Sukcesy odnoszą tutaj między innymi małe i średnie przedsiębiorstwa. Między innymi z tego względu Ruda Śląska odgrywa ważną rolę na polskim rynku usług kurierskich świadczonych przez firmę FedEx i innych dobrze znanych i sprawdzonych na polskim rynku przewoźników. Mieszkańcy i lokalne firmy dążą do oszczędności zamawiając usługi FedEx. Nadawanie paczek i palet może być bardzo tanie dzięki portalowi Sendit. FedEx i inni wiodący kurierzy to nasi partnerzy., z czego korzystają mieszkańcy Rudy Śląskiej. 


Ruda Śląska - kilka zdań o mieście i usługach kurierskich

Ruda Śląska to miasto dość mocno naznaczone tragediami górniczymi, jednak obecnie jest jednym z niewielu ośrodków, gdzie przemysł wydobywczy wciąż ma się dobrze. Nie oznacza to jednak, że w mieście zaniedbuje się inne gałęzie przemysłu, a także handel i usługi. O dobry klimat dla przedsiębiorców dba między innymi Śląski Park Przemysłowy. Wśród przedsiębiorstw handlowych w Rudzie Śląskiej wiele koncentruje się sprzedaży wysyłkowej przesz internet. Dlatego zapotrzebowanie na usługi FedEx i innych kurierów jest coraz wyższe. Przez miasto przebiega autostrada A4. Stwarza to kurierom FedEx dobre warunki do pracy, a zlecenia dla klientów z Rudy Śląskiej mogą być w ten sposób realizowane jeszcze sprawniej.


Jak korzystać z FedEx i usług innych kurierów w niewiarygodnie niskich cenach?

Ruda Śląska to miasto, w który nie brakuje większych firm. Na rynku usług kurierskich stoją one w zdecydowanie korzystniejszej pozycji niż pozostali klienci. Dlaczego tak się dzieje. Ponieważ wiodące firmy kurierskie takie jak FedEx chętnie obniżają stawki za wysyłki w ramach stałej umowy, jednak pod pewnym warunkiem. Musi ona zawierać minimalną miesięczną liczbę zamówień. Nie wszyscy klienci z Rudy Śląskiej mogą sobie na pozwolić ponosząc pewne ryzyko biznesowe. Jednak wysyłki kurierskie realizowane przez FedEx i inne sprawdzone firmy mogą być znacznie tańsze dla wszystkich. Dlatego właśnie powstała platforma wysyłkowa Sendit. Jej użytkownicy z miast takich jak Ruda śląska cieszą się z niższych cen niezależnie od wartości zamówienia, chociaż oczywiście rabat rośnie w proporcjonalnie do jego wielkości. FedEx zalicza się do grona naszych partnerów, Każdy klient na etapie nadawani paczki lub przesyłki paletowej zapoznaje się z kilkoma ofertami. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi firmami, w tym FedEx.


Ruda Śląska korzysta z platformy Sendit. Obsługa serwisu w kilku prostych krokach

Ruda Śląska to miejsce, w którym Sendit zyskuje coraz więcej zwolenników. Obsługa portalu jest bardzo prosta i przypomina panel nadawania przesyłek na stronie FedEx. Po zalogowaniu najpierw podajemy adres nadawcy - w tym przypadku będzie nim Ruda Śląska. Następnie wpisujemy dane adresata przesyłki w Polsce lub innym kraju. Po podaniu wagi i rozmiarów paczki na dole strony ukaże się porównanie oferty FedEx i innych kurierów. Paczka lub paleta opuści Rudę Śląską w samochodzie jednego z nich i rozpocznie swoją drogę do odbiorcy.


FedEx na portalu Sendit - wszystkie korzyści z tej metody wysyłki

Ruda Śląska to miejsce, gdzie działa wiele sklepów wysyłkowych. Usługi FedEx są dla nich bardzo ważne. Platforma Sendit może zostać zintegrowana ze sklepem internetowym lub kontem na Allegro, dzięki czemu wysyłki przebiegną sprawniej. Zaletą korzystania z Sendit jest brak umowy, jak również konieczności określania swojego zapotrzebowania na wysyłki z wyprzedzeniem. To ważne dla mniejszych firm i klientów indywidualnych korzystających z FedEx i innych przewoźników nieregularnie. Zapłata odbywa się po wystawieniu faktury raz w miesiącu lub przy każdym zamówieniu usługi kurierskiej. Korzystanie z FedEx i innych firm kurierskich nigdy nie było tak wygodne i tanie!
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies