Oddział FedEx Radom

FedEx Radom

Radom jest miastem, które stoi nieco w cieniu Warszawy, ale jednocześnie jest to zaraz po stolicy naszego kraju najważniejszy ośrodek akademicki, kulturalny i gospodarczy w województwie mazowieckim. Radom jest miastem, które może być dumne ze swoich licznych zabytków, ciekawej historii i wielu atrakcji turystycznych. Jest to też miasto szczycące się dobrze zorganizowanym transportem i infrastrukturą, dynamicznie rozwijającą się gospodarką, a także prężnie działającym firmom opartym na handlu i usługach. W mieście Radom nie brakuje osób młodych i przedsiębiorczych, wykształconych między innymi w takich szkołach wyższych jak Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu czy Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna. Ogółem w mieście Radom działa 16 szkół wyższych państwowych i prywatnych, w tym wydziały zamiejscowe działające w mieście Radom. W dynamicznie rozwijającym się mieście Radom cały czas rośnie zapotrzebowanie na usługi kurierskie takich firm jak FedEx. Te firmy, które na co dzień korzystają z przesyłek kurierskich FedEx mogą teraz znacznie oszczędzić, ponieważ do miasta Radom wkracza platforma wysyłkowa Sendit, która oferuje niższe ceny bez zobowiązań.


Radom - zapotrzebowanie na wysyłki kurierskie

Dzięki platformie Sendit zarówno przedsiębiorcy z miasta Radom, jak i klienci indywidualni mogą wiele zaoszczędzić. Bo platforma Sendit jest dedykowana właśnie tym, którzy nie są w stanie podpisać zobowiązujących umów z firmami takimi jak FedEx, a jednocześnie chcą korzystać z usług wysokiej jakości w dobrej cenie. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom firmy z miasta Radom, również te, które opierają swoją działalność o biznes internetowy, mogą być bardziej konkurencyjne na rynku i oferować lepsze warunki swoim klientom. Niewątpliwie to duże ułatwienie dla miasta Radom, w którym przedsiębiorczość ma ogromne znaczenie, podobnie jak handel detaliczny i hurtowy, opierający się na sprzedaży wysyłkowej realizowanej przez FedEx.


Usługi kurierskie dla miasta Radom

Dotąd uzyskanie preferencyjnych, atrakcyjnych stawek za przesyłki kurierskie było tylko możliwe po podpisaniu umowy z firmą kurierską taką jak FedEx. Tylko nieliczne firmy z miasta Radom się na to decydują, ponieważ niezbędne jest określenie minimalnego zapotrzebowania na wysyłki w każdym miesiącu, a i to minimum nie może być małe. Dlatego jest to propozycja tylko dla największych firm z miasta Radom o stałym zapotrzebowaniu na przesyłki. Sendit wszystko zmienia, bo przejmuje na siebie zobowiązania, jednocześnie mogąc zapewnić swoim klientom z takich miast jak Radom dużo niższe ceny i atrakcyjniejsze warunki przy zamawianiu usług FedEx i innych renomowanych firm kurierskich działających w mieście Radom.


Jak zamówić kuriera FedEx?

Wszystko jest bardzo proste. Wchodzimy na platformę Sendit i zakładamy konto. Do tego potrzebny jest nam wyłącznie adres e-mail lub dane do logowania się na Allegro. Następnie przystępujemy do nadawania paczek! Nadać paczkę przez FedEx jest równie łatwo. Pierwszy krok to wypełnienie formularza - danych nadawcy i odbiorcy oraz wpisanie informacji o paczce. Wybieramy kuriera FedEx lub innego i drukujemy list przewozowy. List przewozowy naklejamy na paczkę i czekamy na kuriera FedEx, który ją niezwłocznie odbierze bezpośrednio od nas na terenie całego miasta Radom. Za usługi FedEx płacimy od razu przy nadawaniu przesyłki lub w ramach jednej miesięcznej faktury.


Co zyskujesz korzystając z usług FedEx przez Sendit?

Niższa cena za przesyłkę realizowaną przez FedEx to tylko podstawa. Możesz ją jeszcze obniżyć! Ostateczna cena zależy od ilości wysyłanych przez Ciebie przesyłek! Im więcej przesyłek wyślesz w danym miesiącu, tym proporcjonalnie niższą stawkę otrzymasz. Jednocześnie nikt nie jest zobowiązany do podpisywania umów z FedEx, deklarowania wolumenu paczkowego lub jakichkolwiek dodatkowych opłat. Co więcej konto na Sendit można zintegrować ze swoim e-sklepem lub kontem na Allegro co znacznie ułatwia codzienną pracę wielu firm z miasta Radom.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies