Oddział FedEx Poznań

FedEx Poznań

Poznań będący ważnym w Polsce ośrodkiem akademickim, kulturalnym i naukowym to doskonałe miejsce dla rozwoju biznesu. Jako jeden z największych ośrodków gospodarczych Poznań jest znany z licznych targów i wystaw. To tu znajdują się Międzynarodowe Targi Poznańskie - jeden z największych ośrodków targowych w Europie. Do Poznania Corocznie do Poznania przybywa kilkaset tysięcy osób w celach biznesowych, a także wielu turystów. Poznań jest też uznawany za jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do inwestowania w naszym kraju. Poznań to też doskonale zorganizowany transport, doskonała baza hotelowa, ośrodki akademickie, centra handlowe i rekreacyjne sprawiają, że Poznań jest miastem wyjątkowo atrakcyjnym. Dlatego w takim mieście jak Poznań nie mogło zabraknąć portalu Sendit, który dynamicznie rozwija się na terenie Polski umożliwiając mieszkańcom takich miast jak Poznań korzystanie z tanich przesyłek kurierskich FedEx. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i do firm.


Poznań i jego zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Poznań może się pochwalić wieloma atutami właściwie w każdej dziedzinie - w kulturze, sporcie, architekturze, gospodarce itd. To też miasto o ciekawej historii, licznych zabytkach historycznych i przyrodniczych. Poznań przyciąga do siebie osoby z całego kraju, a nawet Europy i świata. W Poznaniu dynamicznie rozwija się też sektor IT i liczne firmy opierające swoją działalność o internet, w tym e-commerce. Do wszystkich tych osób, zarówno prowadzących własną działalność gospodarczą, jak i wszystkich innych mieszkańców Poznania Sendit kieruje swoje usługi. Dzięki tej platformie przedsiębiorcy mogą znacznie obniżyć koszty związane z wysyłkami przesyłek kurierskich FedEx, a dla osób prywatnych oznacza to spore oszczędności.


Usługi FedEx taniej

Każdy z nas chce mieć jak najwięcej za jak najmniej. Sendit na tej idei opiera swoją działalność. Dotąd można było korzystać z usług kurierskich FedEx po cenach znanych ze standardowego cennika. Aby otrzymać lepszą ofertę trzeba było podpisać umowę z firmą FedEx (analogicznie z innymi firmami kurierskimi). Dzięki temu FedEx proponował preferencyjne stawki, ale tylko dla tych, którzy mieli duże zapotrzebowanie na przesyłki i mogli zadeklarować minimalną ilość przesyłek wysyłanych każdego miesiąca. Jest to więc rozwiązanie wyłącznie dla największych firm, które mają pewny, stały biznes. Ale dzięki Sendit nie musisz podpisywać umowy z jakąkolwiek firmą kurierską taką jak FedEx, a jednocześnie możesz mieć niskie ceny!


Jak tanio nadać paczkę przez FedEx?

Zamiast nadawać przesyłkę bezpośrednio na stronie firmy kurierskiej FedEx, lepiej jest wejść na portal Sendit i założyć swoje konto. Potrzebny jest wyłącznie adres e-mail lub dane logowania do konta na Allegro. Po założeniu konta od razu można przystąpić do nadawania paczek przez FedEx. Wpisujemy dane odbiorcy i nadawcy, dane dotyczące paczki, wybieramy kuriera FedEx lub innego, płacimy przesyłkę i gotowe! Kurier FedEx odbierze przesyłkę z podanego przez nas adresu i dostarczy do odbiorcy w możliwie najkrótszym czasie. Korzystając z Sendit otrzymujemy dokładnie tą samą jakość usług jak przy zamawianiu kuriera bezpośrednio przez stronę www firmy FedEx.


Zyski dla mieszkańców miasta Poznań

Niskie ceny to ważny, ale nie jedyny atut Sendit. Przede wszystkim użytkownicy platformy korzystają z niej bez zobowiązań, dodatkowych opłat, podpisywania umów. Paczki odbierają kurierzy FedEx z dowolnej lokalizacji na terenie miasta Poznań. Konto na Sendit można zintegrować z Allegro albo z własnym sklepem internetowym co znacznie ułatwia realizację sprzedaży wysyłkowej przez internet. Warto też wiedzieć, że im więcej paczek wysyłamy w danym miesiącu tym mniej płacimy za przesyłki! Jest to prosty mechanizm, który proporcjonalnie obniża cenę przy większej ilości wysyłek. Dzięki temu mieszkańcy miasta Poznań i biznesmeni mogą zaoszczędzić naprawdę dużo.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies