Oddział FedEx Lublin

FedEx Lublin

Każdy kto choć raz był w mieście Lublin bez wątpienia był zachwycony architekturą i licznymi zabytkami tego miasta. Lublin mogący się pochwalić długą i bogatą historią jest niezwykle ciekawym miastem dla turystów z Polski i świata. Lublin jako największe miasto na wschód od Wisły jest też miejscem chętnie wybieranym przez przedsiębiorców do prowadzenia działalności gospodarczej. W mieście działa Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, a także funkcjonuje projekt Lubelskiej Wyżyny IT, który wspiera rozwój branży high-tech. Lublin to też miasto, w którym dużą rolę odgrywa handel. Dlatego z sukcesem działa tu centrum targowo-wystawiennicze Targi Lublin oraz liczne sklepy i około dwudziestu dużych centrów handlowych. W takim mieście nie brakuje więc zapotrzebowania na usługi kurierskie FedEx. Dlatego do miasta Lublin dynamicznie wkracza platforma przesyłkowa Sendit dostępna dla każdego przez internet.


Usługi kurierskie w mieście Lublin

Platforma Sendit postanowiła rozwijać swoją działalność w oparciu między innymi o Lublin, ponieważ jest to miasto atrakcyjne dla inwestorów, np. pod względem inwestycji zagranicznych, doskonałej lokalizacji bliskiej Europie Wschodniej. Tu rozwija się biznes między innymi dzięki wykwalifikowanym specjalistom będący absolwentami jednej z wielu szkół wyższych i średnich. Lublin wraz z Lubelskim Obszarem Metropolitarnym tworzy duży wewnętrzny rynek zbytu, dzięki populacji obejmującej ponad 700tys. mieszkańców Lublina i okolic. Jako jedno z nielicznych miast Lublin może powiedzieć o sobie, że jest miastem młodym - aż połowa mieszkańców to osoby poniżej 40 roku życia. Szacuj się też, że w mieście Lublin do dyspozycji przedsiębiorców pozostaje aż 110tys. m2 powierzchni magazynowej i około 150tys. m2 nowoczesnych powierzchni biurowych. Dla wszystkich tych, którzy chcą prowadzić biznes właśnie w mieście Lublin platforma Sendit jest dużym ułatwieniem i szansą na obniżenie części kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie korzystania z usług kurierskich FedEx.


Krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie FedEx

Nie jest tajemnicą, że usługi kurierskie zasadniczo nie należą do tanich, szczególnie jeśli paczki mają większe gabaryty, wagę lub są wysyłane za granicę. Największy serwis do nadawania przesyłek online w Polsce - Sendit, pozwala znacząco obniżyć koszty przesyłek. Dotąd, aby uzyskać od firmy kurierskiej FedEx lub innych lepsze ceny niż te z cenników standardowych, należało podpisać umowę i zobowiązać się do wysyłania określonej ilości przesyłek. Na taką umowę mogły więc sobie pozwolić tylko największe firmy na rynku. Sendit wszystko zmienia. Teraz każdy bez zobowiązań może wysyłać taniej paczki przez FedEx.


Jak zamówić kuriera w mieście Lublin?

Nadawanie przesyłek przez FedEx z pomocą serwisu Sendit jest bardzo proste. Przygotowujemy przesyłkę, logujemy się na platformę, wypełniamy formularz z danymi niezbędnymi do nadania paczki jak dane odbiorcy i nadawcy oraz gabaryty i masa paczki, płacimy za usługę i przekazujemy paczkę kurierowi FedEx. Kurier FedEx dotrze bez trudu do dowolnej lokalizacji na terenie całego miasta Lublin. W ten prosty sposób dostajesz dostęp do krajowych i międzynarodowych usług kurierskich FedEx w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Z pewnością nigdzie nie otrzymasz lepszej oferty.


Dodatkowe korzyści dla klientów FedEx

Korzystając z Sendit można otrzymać usługi kurierskie FedEx w najlepszych cenach, a dodatkowo wysyłając więcej paczek uzyskuje się jeszcze niższe stawki! I nie trzeba deklarować firmie kurierskiej FedEx miesięcznej liczby wysyłanych paczek, ani podpisywać umów. Płatności można dokonać każdorazowo w trakcie nadawania paczki lub zbiorczo raz w miesiącu. Co więcej, każdy mieszkaniec miasta Lublin korzystający z Sendit może zintegrować platformę ze swoim e-sklepem lub z kontem na Allegro. Nadawać paczki kurierem FedEx za pośrednictwem platformy przesyłkowej Sendit mogą zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni. Bez wątpienia warto wypróbować tę możliwość i wysyłać przesyłki przez FedEx taniej.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies