Oddział FedEx Łódź

FedEx Łódź

Łódź to ważny w naszym kraju ośrodek akademicki, kulturalny oraz przemysłowy. Nie każdy wie, że Łódź jest trzecim miastem po Krakowie i Warszawie pod względem liczby ludności i czwartym pod względem powierzchni. Takie duże miasto stwarza ogromne możliwości dla biznesu. Choć przemysł włókienniczy, który kiedyś był najważniejszy w mieście, traci na znaczeniu, to dynamicznie rozwijają się inne branże. Wśród tych, które zyskują na znaczeniu jest produkcja artykułów gospodarstwa domowego, usługi logistyczne i tworzenie centr usług dla biznesu. W mieście Łódź swoją siedzibę ma aż 28 szkół wyższych, w tym 6 państwowych, tu też funkcjonuje fabryka amerykańskiej firmy informatycznej Dell, fabryka Gillette, siedziby firm GE Money Bank i Infosys, centrum operacji banku Citi Handlowy i wiele innych. Łódź przyciąga też licznych turystów, którzy chcą zobaczyć słynną ulicę Piotrkowską z Aleją Gwiazd, odwiedzić największy obiekt handlowo-usługowo-rozrywkowo-kulturalny w Polsce Centrum Manufaktura czy zobaczyć łódzkie ZOO, palmiarnię czy ogród botaniczny. W takim mieście jak Łódź świetnie odnajduje się platforma Sendit, która oferuje tanie usługi kurierskie FedEx i innych firm.


Tanie usługi kurierskie dla miasta Łódź

Łódź jest też znana jako ważny ośrodek kulturalny, w którym odbywają się liczne imprezy teatralne, muzyczne, literackie, plastyczne i oczywiście filmowe. Łódź jest w Polsce szczególnie znana z uczelni artystycznej specjalizującej się w sztukach filmowych, czyli z Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Oczywiście prężnie też działa Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki czy Uniwersytet Medyczny. W takim mieście jak Łódź nie brakuje młodych, zdolnych i ambitnych osób, które wchodzą w świat biznesu. To dla nich właśnie dużym ułatwieniem są te usługi, które pozwalają im rozwinąć działalność przy minimalnych nakładach finansowych. Taką rolę pełni między innymi Sendit. Niższe ceny przesyłek FedEx to duże ułatwienie i szansa na większą konkurencyjność dla przedsiębiorców z miasta Łódź np. w branży e-commerce, gdzie sprzedaż opiera się na wysyłce towarów do klientów. Oszczędności w tym zakresie to szansa na inwestowanie w rozwój firmy, w marketing i reklamę.


Tańsze usługi FedEx dzięki Sendit

Niższe ceny na usługi kurierskie FedEx dla przedsiębiorców z miasta Łódź są możliwe dzięki zawarciu umowy z firmą kurierską FedEx. Ale umowa wiąże się z koniecznością podania wolumenu paczkowego i realizacji stałych wysyłek. Wtedy można otrzymać preferencyjne ceny, jednak każda umowa to zobowiązania. Dlatego na podpisanie tego typu umów decydują się tylko największe firmy. Pozostałe firmy z miasta Łódź, a tym bardziej klienci indywidualni dotąd byli skazani na stawki z regularnych cenników firm kurierskich typu FedEx. To się zmieniło dzięki Sendit. Platforma przesyłkowa sprawia, że każdy może nadawać paczki w FedEx tanio i jednocześnie bez zobowiązań, podpisywania umów, deklarowania zapotrzebowania.


Jak zamówić kuriera FedEx?

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby zamówić kuriera FedEx i sfinalizować transakcję. Przy pierwszej wizycie na portalu należy założyć sobie konto. W tym celu wystarczy podać adres e-mail, a także wpisać hasło, z pomocą którego będziemy się logować na platformę. Zakładając konto można też zalogować się z pomocą danych do konta na Allegro. Mając kontro można przystąpić do nadawania przesyłek. Wpisujemy dane nadawcy i odbiorcy, podajemy gabaryty i wagę paczki, wybieramy kuriera FedEx lub inną firmę kurierską, płacimy za przesyłkę i gotowe. Wszystko prosto i przejrzyście. Nie ma umów z FedEx ani zobowiązań. Otrzymujemy usługę realizowaną przez FedEx lub inną firmę, która ma dokładnie tą samą jakość i zachowuje te same standardy, jak i przy zamówieniu kuriera bezpośrednio na stronie FedEx. Jednak różnica w cenie jest znacząca na korzyść użytkowników platformy przesyłkowej Sendit.


Jak mieszkańcy Łódź mogą zyskać na Sendit?

Korzystanie z portalu jest przyjemne, intuicyjne i niezobowiązujące. Mechanizm jest prosty - im więcej paczek do wysłania tym proporcjonalnie niższa cena za przesyłkę realizowaną przez FedEx i inne firmy. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy miasta Łódź mogą zyskać jeszcze więcej. Jednak niezależnie od tego jaką ilość paczek wysyłamy miesięcznie, to i tak otrzymujemy doskonałe ceny. I to bez formalności, umów i deklarowania wolumenu paczkowego. Zaletą Sendit jest też to, że można platformę zintegrować z kontem na Allegro lub ze sklepem internetowym.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies