Oddział FedEx Kraków

FedEx Kraków

Kraków to drugie miasto w Polsce pod względem ludności i powierzchni. Kraków przyciąga licznymi atrakcjami turystycznymi, bogatą ofertą edukacyjną i kulturalną, a także ogromnymi możliwościami dla biznesu. Kraków pełni funkcję administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego centrum regionu. Zgodnie z raportem inwestycyjnym stworzonym na Konferencji ds. Handlu i Rozwoju ONZ Krajów jest najlepszym miastem na świecie do lokowania centrów usług dla biznesu. Kraków znalazł się też na liście 120 najatrakcyjniejszych miast świata w dziedzinie biznesu. Kraków jest więc ogromnym skupiskiem firm z sektora usług biznesowych. W takim mieście doskonale odnajduje się platforma Sendit, która pozwala firmom z miasta Kraków obniżyć koszty prowadzenia działalności w zakresie wydatków ponoszonych na usługi kurierskie FedEx i innych firm kurierskich.


FedEx dla krajowych i międzynarodowych firm oraz osób prywatnych

Dzięki platformie przesyłkowej Sendit z usług FedEx i innych firm kurierskich może korzystać każdy, jednocześnie za bardzo atrakcyjne ceny. Dla przedsiębiorców z miasta Kraków to duże ułatwienie, szczególnie jeśli swoją działalność w dużym stopniu opierają na sprzedaży wysyłkowej. A dotyczy to zarówno firm z branży e-commerce, jak i licznych sklepów, które sprzedają swoje towary między innymi z pomocą portali aukcyjnych takich jak Allegro. Jest to też fajna oferta, dla wszystkich młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w świat biznesu i nie mają dużych zasobów finansowych na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. A takich ambitnych, kreatywnych osób w mieście Kraków nie brakuje, ponieważ kształci się tu wiele młodych osób, między innymi na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Uniwersytecie Ekonomicznym, w Akademii Górniczo-Hutniczej i innych. W mieście Kraków funkcjonuje też Węzeł Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Technologicznego, Laboratorium badawcze Towarzystwa Maxa Plancka, Krakowski Park Technologiczny, Narodowe Centrum Nauki, Oddział Polskiej Akademii Nauk i wiele innych jednostek nastawionych na edukację i pracę naukową oraz badawczą.


Dlaczego mieszkańców miasta Kraków dotąd dużo kosztowały usługi kurierskie?

Nie ma co ukrywać, że standardowe ceny usług firm kurierskich takich jak FedEx nie należą do najniższych. Na prawdziwie atrakcyjne stawki za przesyłki mogą zazwyczaj liczyć wyłącznie duże firmy, które podpisują z firmami kurierskimi typu FedEx umowy dotyczące współpracy. Firma zyskuje wtedy preferencyjne ceny za usługi kurierskie, ale za to musi zadeklarować minimalną ilość dokonywanych przesyłek, która nie jest mała. Takie zobowiązujące umowy są dobre wyłącznie dla największych firm i dla tych, którzy prowadzą w miarę przewidywalny biznes. Na szczęście na rynku pojawiła się platforma przesyłkowa Sendit, które zrewolucjonizowała rynek usług kurierskich. Dzięki niej każdy może otrzymać usługi kurierskie FedEx wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie i bez zobowiązań. Sendit doskonale dopasowuje się do dynamicznie zmieniającego się biznesu i jego potrzeb. To propozycja idealna choćby dla firm z miasta Kraków, które pracują sezonowo. Sendit myśli też o klientach indywidualnych z miasta Kraków, które chcą wysyłać paczki na własne potrzeby i chcą to robić w jak najlepszych cenach.


Jak nadać przesyłkę kurierem FedEx?

Korzystanie z platformy Sendit jest bardzo proste. Aby zamówić kuriera FedEx należy w pierwszej kolejności założyć konto na platformie. W tym celu trzeba podać adres e-mail oraz wpisać hasło, którym chcemy posługiwać się logując się na platformie. Można też użyć danych do logowania z konta na Allegro, jeśli takie posiadamy. Mając założone konto można od razu przystąpić do zamawiania kuriera FedEx. Wystarczy wpisać dane odbiorcy i nadawcy, podać dane paczki takie jak jej gabaryty i waga, a następnie wybrać kuriera i dokonać płatności. To wszystko! Zamówienie zrobione, pozostaje tylko poczekać na kuriera, który bezpośrednio od nas odbierze przesyłkę i dostarczy ją pod wskazany adres. Kurierzy FedEx odbierają przesyłki na terenie całego miasta Kraków.


Co mieszkańcy miasta Kraków zyskują korzystając z Sendit?

Tańsze ceny i wysoka jakość usług kurierskich FedEx i innych wiodących firm to nie wszystko. Korzystanie z platformy Sendit umożliwia zintegrowanie konta z e-sklepem lub kontem na Allegro, a to oznacza łatwiejsze wysyłki. Im więcej paczek wysyłamy tym niższe ceny od FedEx otrzymujemy. Nie jesteśmy zobowiązani do realizacji określonej ilości przesyłek, nie musimy określać zapotrzebowania. Nie podpisujemy umów i nie mamy zobowiązań wobec firmy kurierskiej FedEx. Usługi FedEx dopasowujemy do aktualnych potrzeb.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies