Oddział FedEx Gdynia

FedEx Gdynia

Gdynia to największe polskie miasto nie będące miastem wojewódzkim. Gdynia wchodząca w skład Trójmiasta razem z Gdańskiem i Sopotem może się pochwalić prawie 250-cioma tysiącami mieszkańców. Miasto to ma ogromny potencjał w dziedzinie nauki, gospodarki, kultury i skutecznie go wykorzystuje. Gdynia jest znana jako nadmorskie miasto, które głównie opiera się na gospodarce morskiej, dlatego w mieście Gdynia ogromną rolę odgrywa przetwórstwo rybne, a także porty morskie i pasażerskie, jak również stocznia, przedsiębiorstwa spedycyjne i transportowe. Gdynia jako typowo nadmorskie miasto jest miejscem, w którym styka się wiele kultur i narodowości, głównie z północy Europy. Nie bez znaczenia jest też kwitnący handel. Wszystko to sprawia, że w Gdyni jest duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie takich firm jak FedEx. Aby zaspokoić te potrzeby do miasta Gdynia dynamicznie wkroczyła platforma przesyłkowa Sendit wraz ze swoimi usługami i wyjątkowo atrakcyjnymi cenami.


Usługi kurierskie dla miasta Gdynia

W Gdyni cały czas powstają kolejne firmy, w tym biznesy oparte o e-commerce, który staje się coraz ważniejszy w życiu codziennym współczesnych ludzi. E-commerce daje przedsiębiorcom z Gdyni niemal nieograniczone możliwości handlu zarówno lokalnie, jak i globalnie. Dlatego też usługi kurierskie FedEx cieszą się sporą popularnością. Dzięki platformie wysyłkowej Sendit, koszty związane z dokonywaniem przesyłek przez FedEx mogą zostać znacząco ograniczone. To duża ulga dla wielu firm, ale także osób prywatnych, które liczą na oszczędności. To bez wątpienia duże wsparcie dla firm, które mogą stać się bardziej konkurencyjne na rynku, a zaoszczędzone pieniądze mogą przeznaczyć na rozwój firmy. Im więcej rozwijających się dynamicznie przedsiębiorstw, tym lepiej dla miasta Gdynia, które nie chce pozostawać w cieniu Gdańska.


Usługi kurierskie FedEx w wyjątkowych cenach

Zasadniczo usługi firm kurierskich takich jak FedEx nie są szczególnie tanie. Jednak można obniżyć koszty na dwa sposoby. Pierwszy to rozwiązanie dostępne przede wszystkim dla dużych firm, które mają duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie FedEx i realizują stałe wysyłki. Polega na podpisaniu umowy z taką firmą jak FedEx. Firma kurierska FedEx ofertuje preferencyjne ceny w zamian za deklarację stałego wolumenu paczkowego. Drugi sposób jest już dostępny dla każdego - korzystanie z platformy Sendit. Konieczność podpisania umowy z firmą kurierską FedEx i innymi Sendit bierze na siebie oferując jednocześnie klientom z miasta Gdynia niższe ceny. To nieczęsta sytuacja w biznesie, kiedy wszyscy zyskują: firmy kurierskie - stały napływ klientów, klienci - niższe ceny za przesyłki, a Sendit zarabia jako pośrednik.


Wyjątkowo niskie stawki za usługi firmy FedEx

Już teraz można nadawać przesyłki z miasta Gdynia z pomocą firmy kurierskiej FedEx w dużo niższych cenach. Wystarczy bezpłatnie założyć konto na platformie Sendit. Nie trzeba podawać danych osobowych - wystarczy wyłącznie adres e-mail. Można też zarejestrować się z pomocą konta używanego na Allegro. Mając już konto na platformie można od razu przystąpić do nadawania przesyłek. Wszystko odbywa się standardowo - podajmy dane nadawcy i odbiorcy oraz informacje o paczce takie jak wymiary i waga. Wybieramy kuriera FedEx i drukujemy list przewozowy, który naklejamy na paczkę. Tak przygotowaną paczkę kurier FedEx odbiera bezpośrednio od nadawcy. Za wykonanie usług można płacić od razu lub opłacając zbiorczą fakturę raz na miesiąc.


Platforma przesyłkowa dla miasta Gdynia - dodatkowe zalety

Niskie ceny to nie wszystko. Mieszkańcy miasta Gdynia na pewno ucieszą się wiadomością, że im więcej paczek będą wysyłać w danym miesiącu tym ceny proporcjonalnie będą spadać. Mogą też zintegrować platformę Sendit ze swoim sklepem internetowym lub z kontem na Allegro. Ułatwi to dokonywanie sprzedaży przez internet. Mieszkańcy miasta Gdynia nie muszą podpisywać umów ani zobowiązań, aby korzystać z platformy. Nie ulega wątpliwości, że tańsze przesyłki kurierskie FedEx to duże wsparcie dla wielu firm z miasta Gdynia.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies