Oddział FedEx Bielsko-Biała

FedEx Bielsko-Biała

Miasta takie jak Bielsko-Biała to ważne punkty na polskiej mapie usług kurierskich krajowych i międzynarodowych. Lokalny oddział FedEx Bielsko-Biała jest jednym z największych na południu Polski. Z usług tego i innych sprawdzonych kurierów korzystają lokalne firmy, zarówno duże, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa, a także mieszkańcy miasta wysyłający przesyłki do swoich przyjaciół i rodziny. Bielsko-Biała to od wielu lat ważny ośrodek przemysłowy, na co nie wpłynęły zmiany historyczne i przemiany gospodarcze. W obecnej strukturze gospodarczej miasta coraz większe znaczenie odgrywa handel stacjonarny i wysyłkowy, jak również nowoczesne gałęzie usług. Aby usługi FedEx i innych kurierów były dla mieszkańców dostępne na elastycznych zasadach i w niższych cenach stworzyliśmy innowacyjny serwis Sendit. Jak działa nasza platforma i co zyskuje w ten sposób Bielsko-Biała oraz okolice?


Bielsko-Biała - skąd bierze się zapotrzebowanie na usługi kurierów w mieście i jego okolicach?

Zamieszkane przez około 170 tysięcy osób Bielsko-Biała to jedna z najpiękniej położnych miejscowości nie tylko na południu na naszego kraju. W mieście znajdziemy Gorskie szczyty i piękne pejzaże. Przez lata Bielsko-Biała było ważnym ośrodkiem przemysłowym, najpierw na terenie Austro-Węgier, a następnie w Polsce. Jednocześnie rozwijało się tu wiele branż. Obecnie niewiele zmieniło się w tej kwestii. Bielsko-Biała  to ważne miejsce na mapie motoryzacyjnej, ponieważ produkuje się tu auta marki Fiat. W mieście znajdziemy także kilkanaście innych polskich i zagranicznych zakładów przemysłowych. Dodatkowo Bielsko-Biała stanowi ważne centrum usługowe i handlowe. W połączeniu z dużą liczbą mieszkańców decyduje to o dużym zapotrzebowaniu na wsparcie kurierów, w tym FedEx Bielsko-Biała - lokalnego oddziału tego wiodącego przewoźnika. W miastach o dużych tradycjach przemysłowych, takich jak Bielsko-Biała mieszkańcy i przedsiębiorcy szczególnie cenią sobie oszczędności. Dlatego jest bardzo ważne, by dostęp do usług FedEx nie był jedynym wariantem.


Jak wygodnie korzystać z FedEx i innych kurierów oszczędzając?

Aby osiągnąć jeszcze niższe ceny wysyłek, warto podpisywać stałe umowy z firmami takimi jak FedEx. To jednak domena dużych firm. Mniejsi klienci nie zawsze mogą określić swoje zapotrzebowanie. Dzięki Sendit szanse się wyrównują. Nasza oferta skierowana jest do biznesu i klientów indywidualnych. Na czym polegają korzyści Przede wszystkim FedEx, podobnie jak inne wiodące firmy kurierskie są naszymi kluczowymi partnerami. Wynegocjowane przez nasz niższe od rynnowych stawki, działają na korzyść naszych klientów. Oprócz tego klient Sendit, który nadaje paczkę z Bielska-Białej przez portal, już na tym etapie zapoznaje się z ofertami FedEx i innych kurierów, wybierając najbardziej opłacalną.


Jak przesyłki opuszczają miasto Bielsko-Biała? Sendit w kilku prostych krokach

Obsługa portalu przypomina nadawanie paczek na stronie FedEx i innych kurierów, ale stawki oferowane tutaj są niższe od rynkowych. Klient wypełnia formularz wpisując w nim dane nadawcy przesyłki paczkowej lub paletowej i swój adres - np. Bielsko-Biała. Podobnie podajemy dane odbiorcy przesyłki w Polsce lub za granicą. W kolejnym kroku należy scharakteryzować paczkę wpisując w odpowiednie rubryki jej gabaryty i wagę. Istotną rolę dla kuriera FedEx lub innego przewoźnika miewa także rodzaj opakowania. FedEx może także odbierać przesyłki i nietypowych wymiarach. Na dole ukażą się oferty kilku firm. Następnie należy jedynie wydrukować list przewozowy i czekać, aż o wyznaczonej godzinie przesyłkę zabierze kurier z oddziału FedEx Bielsko-Biała lub innej firmy.


Nie tylko FedEx i niższe ceny. Wszystkie korzyści płynące z korzystania z Sendit

Bielsko-Biała to miasto, w którym kwitnie handel wysyłkowy. Tutejsze sklepy internetowe ucieszy możliwość integracji Sendit ze sklepem internetowym i kontem na portalu Allegro, by zamawianie kuriera FedEx odbywało się szybciej i wygodniej. Paczkę można śledzić do czasu, aż FedEx lub inny kurier dostarczy ją do odbiorcy. Zaletą Sendit jest brak umowy i konieczności podawania swojego zapotrzebowania z wyprzedzeniem. Cena spada zaś proporcjonalnie do liczby zamówień. Bielsko Biała potrzebuje takich rozwiązań.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies