Oddział FedEx Białystok

FedEx Białystok

Stolica województwa podlaskiego - Białystok to duże miasto, które jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym i narodowościowym. Białystok odwiedzają przede wszystkim Rosjanie, Litwini, Białorusini, Estończycy, Łotysze, Ukraińcy. Widać tu wyraźne wpływy kultury wschodniej. Położenie geograficzne miasta sprawia, że Białystok jest ważnym polskim ośrodkiem handlu ze Wschodem. Świadczą o tym odbywające się cyklicznie międzynarodowe targi. Zarówno Polacy, jak i obywatele ze Wschodu chętnie odwiedzają liczne białostockie centra handlowe jakich nie brakuje w mieście Białystok. Duża rola handlu sprawia, że cały czas Białystok ma duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie firmy FedEx i innych wiodących firm kurierskich. Na to zapotrzebowanie doskonale odpowiada platforma wysyłkowa Sendit. Dzięki niej można zamówić usługi kuriera FedEx lub innej renomowanej firmy kurierskiej w niskiej, atrakcyjnej cenie.


Białystok - zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Białystok, który jest największym miastem regionu stanowi ważne centrum północno-wschodniej Polski w zakresie gospodarki, kultury i nauki. Białystok jest też chętnie odwiedzany przez licznych turystów. Przybywający do Białegostoku przyjezdni doceniają piękną architekturę, walory ekologiczne, liczne atrakcje turystyczne. Białystok może się pochwalić dobrze zorganizowaną infrastrukturą. Coraz więcej biznesmenów decyduje się zlokalizować w Białymstoku swoją firmę. Sendit poprzez swoje działania chce wspierać lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców miasta Białystok, poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług kurierskich FedEx w najlepszych cenach, które pozwalają obniżyć dotychczasowe wydatki na przesyłki kurierskie nawet o kilkadziesiąt procent. Sendit dzięki współpracy z takimi firmami kurierskimi jak FedEx umożliwia mieszkańcom miasta Białystok korzystanie z szerokiego zakresu usług ułatwiając poszerzenie zasięgu sprzedaży nawet na skalę globalną.


Dlaczego zamawianie kuriera FedEx jest teraz o wiele bardziej opłacalne?

Wiele sklepów, szczególnie internetowych, opiera swoją podstawową działalność o sprzedaż wysyłkową. Ale również inne firmy często przesyłają dokumenty, sprzęt i inne towary. Niestety przesyłki kurierskie takich firm jak FedEx nie należą do tanich. Dotąd tylko największe firmy były w stanie wynegocjować niższe ceny przesyłek z FedEx. Wiązało się to jednak z podpisaniem umowy z taką firmą jak FedEx, zadeklarowania wolumenu paczkowego na każdy miesiąc i podjęcia innych zobowiązań. Sendit jako swego rodzaju pośrednik zdejmuje z klientów konieczność podpisywania umów bezpośrednio z firmą kurierską FedEx dając im niższe ceny niż te, które są dostępne w cennikach regularnych poszczególnych firm kurierskich takich jak FedEx.


Nadawanie przesyłek przez FedEx

Korzystanie z platformy wysyłkowej Sendit jest wyjątkowo proste. Przy pierwszej wizycie na platformie należy założyć konto. Do tego wymagane jest jedynie podanie adresu poczty elektronicznej. Można też zalogować się na portalu z pomocą danych do logowania na Allegro. Mając konto możemy od razu rozpocząć nadawanie przesyłek. Standardowo podajemy dane nadawcy i odbiorcy. Docelowo możemy zapisywać wybrane adresy, jeśli często wysyłamy na nie przesyłki, aby za każdym razem nie uzupełniać formularza od nowa. Podajemy też informacje dotyczące paczki takie jak waga i wymiary. Następnie wybieramy ofertę kuriera FedEx lub innego i płacimy za przesyłkę. Możemy też płacić za przesyłkę raz w miesiącu rozliczając się na zbiorczej fakturze. Ostatni krok to wydrukowanie listu przewozowego i naklejenie go na paczkę. Przesyłkę odbierze kurier FedEx z dowolnej lokalizacji na ternie miasta Białystok, na następny dzień roboczy od przyjęcia zlecenia do realizacji lub w innych dzień wskazany przez nas w trakcie nadawania paczki.


Co zyskują mieszkańcy miasta Białystok?

Regularne korzystanie z Sendit się opłaca, ponieważ im więcej paczek wysyłamy przez FedEx tym ceny za przesyłki stają się niższe. Jednocześnie nie jesteśmy zobowiązani do deklaracji zapotrzebowania miesięcznego lub podpisywania umów. Nie obowiązują dodatkowe opłaty. Sendit to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wysyłają paczki nieregularnie, a jednocześnie zależy im na jak najlepszych cenach. Użytkowników Sendit z miasta Białystok cieszy też fakt, że mogą zintegrować platformę z kontem na Allegro ułatwiając realizację procesu sprzedażowego.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies