Oddział DPD Włocławek

DPD Włocławek

Leżący nad Wisłą Włocławek to jedno z najważniejszych miast województwa kujawsko-pomorskiego. W mieście żyje ponad 110 tysięcy osób, co czyni je ważnym ośrodkiem gospodarczym i administracyjnym. Włocławek to miasto w dużej mierze o charakterze przemysłowym, a tutejsze przedsiębiorstwa reprezentują różne branże. W połącznie z potrzebami indywidualnych klientów sprawia to, że w mieście stale rośnie zapotrzebowanie na usług kurierskie, które zaspokaja wraz z innymi firmami kurier DPD. O popularności kuriera DPD we Włocławku i w całej Polsce decyduje wysoka jakość usług w połączeniu z bardzom konkurencyjnymi cenami. Jednak klienci zamieszkujący Włocławek i okolice miasta mają szansę obniżyć ceny usług kurierskich w DPD i innych firmach kurierskich. Dzieje się tak za sprawą innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit, która współpracuje z DPD i kilkoma innymi renomowanymi przewoźnikami. W jaki sposób działa platforma i jak obniżyć na elastycznych warunkach ceny usług kurierskich nawet o kilkadziesiąt procent? 

Włocławek i okolice z perspektywy rynku usług kurierskich

Spośród 2000 największych polskich przedsiębiorstw, aż 9 ma siedzibę w mieście Włocławek. Tutejsza gospodarka jest mocno zdywersyfikowana. Włocławek to między innymi ważne centrum przemysłu spożywczego, chemicznego, maszynowego, energetycznego i papierniczego. Wiele przedsiębiorstw w mieście reprezentuje także branżę budowlaną. O rozwój biznesu we Włocławku dba między innymi Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego stanowiąca formalnie podstrefę Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne. W pobliżu miasta krzyżują się także magistrale gazowe. Jednak współczesna gospodarka miasta opiera się także na handlu i usługach. W połączeniu z potrzebami mieszkańców miasta generuje to duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które zaspokaja między innymi oddział DPD Włocławek. Na ulicach miasta nietrudno więc spostrzec ciężarówki z dobrze znanym logotypem firmy DPD. Z usług kurierskich korzystają przede wszystkim firmy prowadzące handel wysyłkowy, jednak przesyłki realizowane przez DPD odgrywają sporą rolę także w funkcjonowaniu wielu innych przedsiębiorstw, zwłaszcza gdy nie posiadają one własnej floty aut dostawczych. 

Jak korzystać z kuriera DPD w najniższej możliwej cenie?

Klienci biznesowi i prywatni zamieszkujący Włocławek dążą do oszczędności, również w kwestii usług kurierskich. Istnieje kilka sposób, by oszczędzać i nie chodzi wyłącznie o wybór najtańszego przewoźnika. Jednym z nich jest stała współpraca z DPD lub konkurencyjną firmą. Takie rozwiązanie ma swoje wady i jest raczej zarezerwowane dla dużych i bardzo regularnych klientów, w praktyce największych przedsiębiorstw, których obszarem działania jest Włocławek. Dlaczego? Ponieważ wymaga określenia miesięcznego zapotrzebowania z wyprzedzeniem, przy którym zniżki będą obowiązywać. Alternatywę dla klientów DPD we Włocławku i okolicach miasta stanowi jednak innowacyjna platforma wysyłkowa Sendit. Umożliwia ona porównanie ofert wszystkich wiodących kurierów obsługujących Włocławek i okolice, również DPD. Przede wszystkim współpraca nie wymaga podpisywania umowy, a ceny wysyłek z Włocławka i do tego miasta u kuriera DPD i innych przewoźników obniżają się nawet o kilkadziesiąt procent. 

Włocławek wybiera Sendit. Korzystanie z platformy w kilku krokach

Korzystanie z Sendit jest bardzo proste. Po zalogowaniu się do panelu klienta podajemy adres nadawcy (Włocławek) i dane adresata. Te ostatnie można wybrać z listy, jeśli były używane wcześniej. Następnie do formularza wprowadzamy informacje o paczce, podobnie jak na stronie DPD. Istotne są jej waga, rozmiary oraz rodzaj opakowania. DPD i inni kurierzy na ten podstawie wyceniają przesyłkę. Na dole strony pojawiają się ich oferty, a po wyborze jednej z nich przesyłka opuści Włocławek ciężarówką DPD lub innego przewoźnika. Usługa będzie zrealizowana tak, jak przy bezpośrednim zamówieniu na stronie DPD, ale w niższej cenie. 

DPD na Sendit.pl – znacznie więcej niż korzystna cena

By korzystać z usług DPD i innych kurierów jeszcze wygodniej, warto zintegrować platformę Sendit ze swoim kontem na Allegro lub stroną e-sklepu. Kolejną zaletą platformy jest możliwość rozliczania się przy każdej wysyłce lub w formie faktury zbiorczej w każdym miesiącu. Usługi DPD i innych kurierów są tym tańsze, im więcej klient wysyła. Współpraca nie wymaga podpisywania umowy. Włocławek zasługuje na takie innowacyjne rozwiązania! 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies