Oddział DPD Tychy

 

Kurier DPD Tychy – ceny znacznie niższe dla wszystkich

Tychy zamieszkałe przez 128 tysięcy mieszkańców kojarzą się większości osób przede wszystkim z przemysłem piwowarskim. Jednak na miasto nie można patrzeć wyłącznie poprzez pryzmat jednej ogólnopolskiej marki. Tychy od wielu lat są ważnym ośrodkiem przemysłu motoryzacyjnego, Poza tym miasto obejmuje swoim zasięgiem Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Stwarza to dogodne warunki do rozwoju małych i dużych przedsiębiorstw, których nie brakuje w Tychach. Jak w każdym większym ośrodku miejskim z prężnie rozwijającym się biznesem, również w Tychach istnieje znaczne zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Jeden ze swoich oddziałów zlokalizowała to firma DPD – wiodący przewoźnik działający na rodzimym rynku. Klienci prywatni zamieszkujący Tychy również coraz częściej korzystają z usług DPD oraz innych kurierów. Aby zagwarantować im rzetelne porównanie ofert, a także niższe ceny, stworzyliśmy platformę Sendit. Dzięki niej przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni zamieszkujący Tychy mogą liczyć na konkurencyjne stawki usług DPD oraz innych profesjonalnych kurierów działających w Polsce.

Tychy – zapotrzebowanie na profesjonalne usługi kurierskie

Tychy to jedno z miast, które dobrze poradziły sobie z transformacją gospodarczą. Obecnie zamiast węgla, wyjeżdżają stąd produkowane w miejscowych fabrykach samochody. Stosunkowo duża liczba mieszkańców oraz lokalny biznes przyczerniają się do stale zwiększającego się zapotrzebowania na usługi kurierskie. Na ulicach stosunkowo łatwo spotkać ciężarówkę, której karoserię zdobi dobrze znane klientom logo firmy DPD, ale działają tu także inne firmy reprezentujące tę branżę. W okolicach miasta przebiega kilka ważnych dróg krajowych. Tychy są świetnie skomunikowane z resztą Polski oraz sąsiednimi Czechami, dzięki czemu tutejszy odział DPD Tychy może działać jeszcze sprawniej.

Jak zamówić kuriera DPD lub inną firmę taniej za sprawą Sendit?

Zarówno mieszkańcy miasta, jak i przedsiębiorcy, którzy wybrali Tychy jako siedzibę swojej działalności dążą do obniżenia kosztów ponoszonych z racji korzystania z usług kurierskich DPD i innych firm. Zwykle największe możliwości w kwestii optymalizacji takich wydatków miały duże przedsiębiorstwa zlokalizowane w Tychach. Stała umowa z DPD lub inna firmą kurierską przy dużym zapotrzebowaniu na wysyłki przyczynia się do znacznej redukcji kosztów. Aby wyrównać szanse, stworzyliśmy platformę Sendit. Zamawiając DPD lub innego kuriera przez nią każdy klient zamieszkujący Tychy może liczyć na znacznie niższe ceny z rabatami sięgającymi nawet kilkadziesiąt procent. DPD, podobnie jak inne duże firmy kurierskie jest naszym partnerem. Niskimi stawkami za wysyłkę paczek i palet dzielimy się z wszystkimi klientami, również zamieszkującymi Tychy lub prowadzącymi tutaj swój biznes.

3 kroki, by paczka opuściła Tychy, a cena była znacznie niższa

Każda przesyłka opuszczający Tychy i zamówiona przez platformę Sendit jest realizowana przez profesjonalną i sprawdzoną firmę kurierską, również DPD Tychy. Aby skorzystać z tej możliwości w niskiej cenie należy założyć konto na naszym portalu. Składając zamówienie uzupełniamy dane nadawcy wraz z adresem (Tychy) oraz dane odbiorcy. Adresy odbiorców można wygodnie zapisać, dzięki czemu przyszłe wysyłki przebiegną o wiele szybciej. Następnie należy podać wagę paczki i jej wymiary. Istotny może być także rodzaju opakowania. Po wypełnieniu formularza, wystarczy wydrukować list przewozowy. Paczka opuści Tychy za sprawą jednego z kurierów z oddziału DPD Tychy i wyruszy do nadawcy. Klient otrzyma jednak oferty kilku firm kurierskich, by wybrać tę najkorzystniejszą. Możliwy jest także wybór dodatkowych usług takich jak dostarczenie przesyłki w ciągu 24 godzin, a także jej dodatkowe ubezpieczenie. Usługa zostanie zrealizowana dokładnie tak samo, jak zamawiana bezpośrednio w DPD Tychy bądź na stronie innego kuriera będącego partnerem Sendit.

DPD poprzez Sendit – wiele dodatkowych korzyści

Niższa cena nie stanowi jedynego udogodnienia dla klientów zamieszkujących Tychy i inne polskie miasta. Korzystanie z usług DPD i innych kurierów poprzez Sendit nie wiąże się z koniecznością podpisywania umowy, a ni określania miesięcznego wolumenu paczkowego. Jednocześnie klienci, którzy wysyłają więcej, mogą liczyć na jeszcze niższe ceny. Tychy zasługują na tak funkcjonalne rozwiązania. Kurier DPD obsługuje wiele e-sklepów i przedsiębiorstwa prowadzących handel na odległ09ść. Dużą zaletą Sendit jest możliwość zintegrowania platformy z kontem na Allegro bądź stroną e-sklepu, dzięki czemu wysyłki paczek lub palet stają się jeszcze szybsze.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies