Oddział DPD Tarnów

DPD Tarnów

Tarnów nazywany jest Polskim Biegunem Ciepła, a wszystko za sprawą najdłużej panujących ciepłych dni w Polsce. Termiczne lato potrafi trwać nawet 118 dni. To nie jedyna zaleta tego miasta. Tarnów jest znaczącym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Leży w województwie małopolskim przy ujściu Białej do Dunajca. Przyciąga turystów piękną architekturą, licznymi parkami i innymi terenami zielonymi. Mieszkańcy Tarnowa bardzo dobrze oceniają miasto jako miejsce do życia. 

Tarnów – gospodarka i transport

Tarnów jest również znaczącym ośrodkiem gospodarczym w Małopolsce. Znajduje się tu węzeł komunikacyjny z autostradą A4 oraz linią kolejową E30. W mieście dominuje przemysł chemiczny, dając pracę wielu mieszkańcom. W Tarnowie funkcjonuje m.in. Grupa Azoty, Becker Farby Przemysłowe Sp. z o.o., Summit Packaging Polska Sp. z o.o., Zakłady Mechaniczne Tarnów, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego Sp. z o.o., Zakłady Mięsne „Mięstar” wchodzące w skład Grupy Sokołów, Zakłady Mleczarskie „Mlektar”, Huta Szkła Gospodarczego Tarnów wchodząca w skład Grupy Krosno S.A. 

W mieście istnieją również liczne hurtownie, sklepy, składy budowlane. Nie bez znaczenia jest również transport drogowy i kolejowy. Od granicy z Niemcami do Tarnowa dobiega autostrada A4, krzyżują się również drogi krajowe: nr 94 - węzeł A4 „Zgorzelec” oraz droga nr 73. Warto wiedzieć, że budynek dworca głównego w Tarnowie jest obiektem zabytkowym, który powstał na wzór dworca we Lwowie. W budynku dworca funkcjonuje galeria sztuki współczesnej.

Kurier DPD - rynek usług kurierskich w Tarnowie

Kurier DPD należy do jednej z najtańszych i renomowanych firm przewozowych w Polsce. Również w Tarnowie rynek usług kurierskich działa bardzo dynamicznie. Miasto jest dobrze skomunikowane z resztą Polski, dzięki m.in. autostradzie A4. Ten fakt sprawia, że usługi DPD są realizowane bardzo sprawnie. Jednak mieszkańcy Tarnowa nie tylko zwracają uwagę na krótki termin dostawy, ale również oszczędności. Dynamiczny rozwój handlu w Tarnowie wymusza na przewoźnikach świadczenie najwyższej jakości usług, niskie ceny oraz bezpieczeństwo dostaw. Rozwój nowych technologii sprawił, że większość przedsiębiorstw przeniosła swoje biznesy do internetu. Większość z nich regularnie korzysta z usług kurierskich – w tym DPD. Jednak są pewne ograniczenia dla mniejszych firm, które nie są w stanie z góry określić miesięcznego zapotrzebowania na kurierów. Przeważnie ustalając z kurierem (np. DPD) wolumen paczkowy i podpisując umowę można liczyć na niskie ceny. Jednak powstała platforma Sendit, która daje możliwość obniżenia kosztów usług kurierskich zarówno dla osób prywatnych, jak i wszystkich przedsiębiorstw.

Czym jest Sendit i jak wpłynął na rynek kurierski w Tarnowie?

Tarnów posiada oddział kuriera DPD, dzięki czemu klienci mogą komfortowo korzystać z usług tego renomowanego przewoźnika.  Osoby prywatne nie mogą liczyć na znaczne obniżenie cen nie podpisują umowy z kurierem (np. DPD). Jednak dzięki Sendit nie muszą wypełniać formalności. Platforma jest dostępna dla wszystkich i oferuje najniższe ceny przewoźników. Mogą wybierać opcje dostawy spośród kilku firm kurierskich i wybrać najtańszą opcję. DPD jest renowowanym kurierem, który nawiązując współpracę z Sendit ułatwia wszystkim swoim klientom korzystanie z ich usług. 

DPD na Sendit - jak przebiera proces zamawiania kuriera?

Portal Sendit to innowacyjne narzędzie dla wszystkich przedsiębiorców oraz osób prywatnych, które szukają oszczędności na przesyłkach kurierskich w Tarnowie. Dostęp do usług DPD i innych wiodących przewoźników jest bardzo prosty. Aby cieszyć się niższymi cenami wystarczy zarejestrować się na portalu. W celu zamówienia kuriera DPD w pierwszej kolejności należy określić parametry paczki, czyli jej gabaryty i wymiary. Po uzupełnieniu wybranych rubryk pojawią się oferty kilku renomowanych firm kurierskich, z których każdy klient może wybrać najlepszą ofertę. Wśród nich jest oczywiście kurier DPD z oddziału w Tarnowie. Oferowane ceny za nadanie paczki są niższe niż zamawiając usługi ze strony przewoźników. Jeżeli klient wybierze kuriera DPD Tarnów to proces zamówienia odbędzie się tak samo, jak korzystając z usług na stronie internetowej DPD. Różnica jest tylko w końcowej kwocie jaką zapłacimy. Jest możliwość zamówienia opcji dodatkowych, np. wcześniejszej dostawy lub ubezpieczenia na większą sumę niż regularnie. Dużym ułatwieniem dla firm jest również możliwość połącznia Sendit ze sklepem internetowym i Allegro, dzięki czemu nadawanie paczek przez DPD w mieście Tarnów jest niezwykle szybkie i wygodne. 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies