Oddział DPD Szczecin

Kurier DPD Szczecin


Szczecin jest jednym z ważniejszych miast na polskiej mapie usług kurierskich, dlatego widok ciężarówki z charakterystycznym logiem DPD na tutejszych ulicach stanowi dla mieszkańców chleb powszedni. Portowy charakter miasta oraz bliskość graniczy niemieckiej sprawiają, że Szczecin stanowi doskonałe miejsce do działalności biznesowej. Wyprodukowane w mieście, bądź wyładowane w tutejszym porcie towary, trafiają za pośrednictwem firm kurierskich takich jak DPD do całej Polski i zagranicę. Ponad 400 tys. mieszkańców to szerokie grono klientów przesyłających prywatne paczki do swoich przyjaciół i rodziny. Portal Sendit powstał po to, by mieszkańcy Szczecina i lokalne firmy mogły korzystać z usług DPD i innych kurierów w znacznie niższej cenie.

 

Czym wyróżnia się Szczecin?


Każdy, kto choć raz w swoim życiu odwiedził Szczecin z pewnością zapamiętał tutejsze zabytkowe kamienice i wyjątkową ceglaną architekturę. Wrażenie robi także miejscowy port o ważnym znaczeniu gospodarczym. Jednocześnie Szczecin zamieszkały przez ponad 400 tys. osób jest uważany za jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce, dzięki obecności licznych parków i otaczających  lasów. Ten ważny ośrodek ma także swoje znaczenie gospodarcze. Jest siedzibą małych i średnich, a także dużych przedsiębiorstw. Bliskość graniczy sprawia, że w Szczecinie kwitnie intensywna wymiana handlowa i gospodarcza z naszymi zachodnimi sąsiadami. Z tych właśnie względów w mieście prężnie działają firmy kurierskie, takie jak DPD. Szczecin odznacza się wysokim zapotrzebowaniem na te usługi.

 

Usługi kurierskie DPD w niespotykanie niskiej cenie


Firma kurierska DPD to jedno z wiodących przedsiębiorstw w swojej branży, która odznacza się bardzo wysoką jakością usług i konkurencyjnymi cenami. Duże firmy, których obszarem dzielności jest Szczecin mogą liczyć na jeszcze większe obniżanie tych kosztów podpisując z DPD stałe umowy partnerskie. Jest to możliwe, dzięki dużej liczbie zamówień, a także możliwości zadeklarowania ich liczby w każdym miesiącu. Portal Sendit został stworzony po to, by usługi kuriera DPD po obniżonych kosztach były dostępne dla wszystkich. Umowy podpisane z firmami kurierskimi sprawiają, że nasi klienci również korzystają ze zniżek sięgających nawet kilkadziesiąt procent. W ten sposób osoby zamieszkujące Szczecin i lokalni przedsiębiorcy mogą sporo zaoszczędzić.

 

Przesyłki kurierskie ze Szczecina. W jaki sposób korzystać z nich przez Sendit?


Każdy klient zamieszkujący Szczecin może skorzystaj z tej atrakcyjnej oferty natychmiast. Wystarczy założyć konto na naszym portalu i uzupełnić swoje dane, jako nadawcy. Kuriera DPD można zamówić o dowolnej porze dnia lub nocy z dowolnego miejsca w Polsce. W kolejnym kroku należy podać dane odbiorcy, a także charakterystykę przesyłki. DPD przewozi zarówno pojedyncze paczki, jak i palety. W dostępnym na stronie formularzu umieszcza się ich rozmiary i wagę. Istotny jest również rodzaj opakowania – na przykład karton, folia stretch czy folia bąbelkowa. Na dole strony pojawią się oferty kilku firm kurierskich, spośród których wszystkie obsługują Szczecin. DPD jest jedną z nich, jednak cena identycznej usługi, zamawianej na naszym portalu będzie znacznie niższa niż na stronie przewoźnika. Dostępne są również opcje dodatkowe, takie jak specjalne ubezpieczenie paczki, czy też przyspieszony termin doręczenia.

 

Dlaczego jeszcze warto zamawiać kuriera DPD poprzez naszą stronę?


Niższa cena nie jest jedyna zachętą, aby klienci zamieszkujący Szczecin zamawiali usługi DPD poprzez Sendit. Na uwagę zasługuje również brak konieczności podpisywania umowy i deklarowania minimalnej miesięcznej wartości lub liczby przesyłek. To bardzo elastyczne rozwiązanie. Z drugiej strony wysyłając ze Szczecina więcej paczek, można liczyć na jeszcze większe rabaty, udzielane przez DPD na portalu Sendit. Gdy Szczecin jest siedzibą sklepu internetowego klienta, usługę można zintegrować ze stroną internetową lub kontem prowadzonym na Allegro. W ten sposób wysłanie paczki przez DPD może odbywać się jednym kliknięciem myszki. Szczecin i jego mieszkańcy stanowczo zasługują n takie udogodnienia pozwalające oszczędzać pieniądze i czas oraz jeszcze prężniej rozwijać się lokalnemu biznesowi.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies