Oddział DPD Stalowa Wola

DPD Stalowa Wola

Stalowa Wola to ponad 60 tys. miasto położone w województwie podkarpackim. Znajdziemy tu dużo zabytków, terenów zielonych oraz tras rowerowych. Przez Stalową Wolę przebiega droga krajowa nr 77, droga wojewódzka nr 855 oraz 871, zapewniające dobre połączenia z resztą Polski.

Stalowa Wola – gospodarka miasta

Przez większość historii Stalowej Woli funkcjonowały tutaj dwa największe obiekty przemysłowe w Polsce, czyli Huta Stalowa Wola S.A. oraz Elektrownia Stalowa Wola S.A. Obecnie rozkwit przeżywają przedsiębiorstwa związane z handlem i branżą budowlaną. Od 2006 roku jedną z najważniejszych firm prosperujących na terenie Stalowej Woli jest Tesco. Drugim ważnym elementem rozwoju gospodarczego jest firma związana z budownictwem, czyli Mostostal S.A. Duża liczba przedsiębiorstw prowadzących handel prężnie działa w przestrzeni internetowej, rozszerzając możliwości sprzedaży swoich produktów na teren całej Polski i Europy. W tym przypadku nie bez znaczenia jest zapotrzebowanie na wysoką jakość usług firm kurierskich, takich jak jedna z najbardziej znanych w Polsce, czyli DPD. 

Wysyłka paczek z DPD – firmy i osoby prywatne

Dynamiczny rozwój branży e-commerce determinuje popyt na usługi kurierskie. Firmy stacjonarne sprzedawajcie swoje produkty stacjonarnie coraz częściej przenoszą swoje biznesy do przestrzeni internetowej. Wiąże się z tym wiele korzyści, jedną z nich jest brak konieczności wynajmowania lub zakupu lokalu w atrakcyjnej lokalizacji w Stalowej Woli. Daje to możliwość zwiększenia sprzedaży mniejszym kosztem, a przecież każda firma szuka oszczędności w wielu obszarach. Przedsiębiorstwa działające na terenie Stalowej Woli mogą taniej wysyłać paczki przez kurierów (np. DPD). Wynika to z możliwości podpisania umowy z przewoźnikiem, który oferuje niższe ceny dla firm regularnie korzystających z usług kurierskich. Wystarczy, że zadeklarują minimalną liczbę wysyłek w skali miesiąca. Sytuacja z osobami prywatnymi wygląda jednak inaczej. Wysyłając sporadycznie paczki i listy ze Stalowej Woli muszą się liczyć z wyższymi kosztami. Rozwiązaniem jest platforma Sendit, dająca możliwość korzystania z usług renomowanych kurierów, takich jak DPD w najniższych możliwych cenach – bez podpisywania umowy i określania wolumenu paczkowego w miesiącu. 

Stalowa Wola – tanie wysyłanie paczek z DPD

Każdy, kto szuka renomowanych przewoźników oferujących niskie ceny powinien zapoznać się z możliwościami platformy Sendit. Jest to platforma wysyłkowa, która współpracuje z kurierami na terenie Stalowej Woli i całej Polski. Jednym z nich jest DPD, znana od dawna firma kurierska, oferująca terminowość, bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny. Jednak nie ma konieczności nawiązywania z DPD bezpośredniej umowy i określania minimalnej liczby wysyłanych paczek w miesiącu. Na Sendit wszystko odbywa się w sposób szybki i bezpieczny. Co należy zrobić, aby nadać paczkę ze Stalowej Woli poprzez DPD? Wystarczy zarejestrować się na platformie Sendit i wypełnić formularz nadania paczki. W pierwszej kolejności należy określić jej wagę i rozmiary, a także wypełnić pola nadawcy i odbiorcy. Na tej podstawie zostanie obliczony koszt nadania paczki ze Stalowej Woli do innych polskich miast lub innych krajów europejskich. Do paczki należy dołączyć wypełniony formularz. Następnie należy wybrać interesującą nas firmę kurierską, oferującą najlepsze warunki i najniższą cenę np. DPD i zamówić kuriera. 

Dodatkowe korzyści dla firm w Stalowej Woli

Przedsiębiorcy ze Stalowej Woli, jak i innych miast w Polsce mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki współpracy z Sendit. Platforma dynamicznie się rozwija oferując dodatkowe udogodnienia. Jako że coraz więcej firm prowadzi sprzedaż internetową zostały wprowadzone dwa podstawowe rozwiązania, które mają na celu zaoszczędzić czas i maksymalnie skrócić proces nadawania paczek. Jednym z nich jest integracja ze sklepem internetowym. Dzięki temu osoba sprzedająca towar nie będzie zmuszona za każdym razem wpisywać adresu odbiorcy do formularza, ponieważ dane zostaną zaciągnięte automatycznie. Ponadto przedsiębiorcy m.in. ze Stalowej Woli prowadzący sprzedaż na Allegro również mogą zintegrować swoje konto z Sendit. Za takimi rozwiązaniami idą spore oszczędności czasu oraz oczywiście pieniędzy.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies