Oddział DPD Sosnowiec

Kurier DPD Sosnowiec


Sosnowiec przez lata kojarzył się  przede wszystkim z przemysłem wydobywczym. Jednak to zamieszkane przez prawie 200 tys. osób miasto w ubiegłych latach przekształciło swój górniczo-hutniczy charakter na przemysłowo-handlowy. Wiele zagranicznych firm ma tutaj swoje filie i fabryki. Sosnowiec to miedzy innymi ważne miejsce na mapie przemysłu maszynowego i motoryzacyjnego. Ważnym elementem miejskiej gospodarki jest także logistyka. Co zrozumiałe, jeden ze swoich oddziałów ma w Sosnowcu wiodąca firma kurierska DPD. Zapotrzebowanie mieszkańców i biznesu na usługi kurierskie jest bardzo wysokie. Klienci, którzy pragną korzystać z DPD i innych przewoźników w niższej cenie mogą skorzystać z innowacyjnej platformy Sendit. W jaki sposób działa portal i jakie są dodatkowe korzyści z zamawiania paczek online w ten sposób?

 

Sosnowiec – zapotrzebowanie na usługi kurierskie


Sosnowiec to miasto, w którym wciąż działają dwie duże huty, chociaż lepszą wizytówką obecnego charakteru tego miasta jest Expo Silesia - nowoczesna hala targowa w dzielnicy Zagórze. Odbywają się tutaj wystawy, związane z wieloma gałęziami gospodarki, a także przyciągające osoby dzielące podobne hobby. W dodatku w mieście działa wiele małych przedsiębiorstw. Zapotrzebowanie na usługi kurierskie i Sosnowcu i całym zagłębiu stale rośnie, a na ulicach łatwo spotkać ciężarówkę z dobrze znanym logiem DPD - jednego ze sprawdzonych, działających w Polsce przewoźników. Z usług kurierów chętnie korzystają także klienci indywidualni – mieszkańcy Sosnowca wysyłający paczki do swoich rodzin i znajomych na terenie całego kraju oraz innych państw należących do Unii Europejskiej. Korzystanie z kuriera bywa bardziej opłacalne niż utrzymywanie własnej floty samochodowej. Poza towarami transportuje się w ten sposób także dokumenty. Sosnowiec nie jest pod tym względem wyjątkiem, czego dowodem jest prężnie działający lokalny oddział DPD.

 

Kurier DPD w niezwykle atrakcyjnej cenie dostępnej dla każdego


Sosnowiec to siedziba wielu przedsiębiorstw, które korzystają z usług kurierskich, stają na silniejszej pozycji. Regularne zamawianie przesyłek, realizowanych przez takie firmy jak DPD, a także możliwość określenia minimalnego wolumenu paczkowego pozwalają wielu klientom biznesowym na podpisanie z przewoźnikiem stałej umowy, a co za tym idzie, znaczne obniżenie stawek. Aby atrakcyjne ceny były dostępne dla wszystkich klientów założyliśmy platformę Sendit. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, takimi jak DPD, zyskujemy dostęp do usług, realizowanych w znacznie niższej cenie, z czego chętnie korzystają nasi klienci zamieszkujący Sosnowiec. DPD to sprawdzona firma kurierska, a powierzenie jej paczek oznacza oddanie ich w dobre ręce. Usługa zamawiana poprzez nasz portal jest realizowana dokładnie w taki sam sposób, jak zamawiana na stronie firmy kurierskiej. Ciężarówka DPD odwiedzi Sosnowiec, by odebrać paczkę, przekazać ją do centrum dystrybucyjnego, z którego ruszy do nadawcy.

 

Sosnowiec – cała Polska i Unia Europejska. W jaki sposób wysłać paczkę?


Zamawianie wysyłki kurierskiej online, które pozwala klientowi zaoszczędzić cenny czas to dzisiaj standard. Platforma Sendit idzie jednak o krok dalej, ponieważ w jednym miejscu udostępnia oferty wielu renomowanych przewoźników, w tym DPD. Wystarczy założyć swoje indywidualne konto na stronie, wskazać dane nadawcy, w tym miasto (Sosnowiec) oraz dane adresata przesyłki. W ten sposób możemy wysyłać zarówno paczki, jak i palety. Ważnym elementem formularza są także rubryki związane z wymiarami paczki oraz jej wagą. Następnie na dole strony pojawią się oferty DPD i innych firm kurierskich w cenach nawet o kilkadziesiąt procent niższych od usług zamawianych bezpośrednio u kuriera. Możliwe jest również dodatkowe ubezpieczanie paczki, opuszczające Sosnowiec lub jej przyspieszone dostarczenie.

 

Dodatkowe korzyści płynące z zamawiania kuriera DPD w ten sposób


Klienci zamieszkujący Sosnowiec mogą korzystać z dodatkowych udogodnień, poza niższą ceną usługi. Zalicza się do nich brak konieczności podpisywania umowy, a także podawania zakładanego wolumenu paczkowego. Przedsiębiorstwa e-commerce, których siedzibą jest Sosnowiec mogą ponadto zintegrować platformę ze swoim kontem na Allegro lub swoją stroną internetową, aby zautomatyzować proces zamawianie kuriera DPD lub innego przewoźnika. Jednocześnie im wysyłka jest większa, tym cena będzie proporcjonalnie niższa wobec dostępnej na stronie DPD. Sosnowiec zasługuje na profesjonalne i tanie usługi kurierskie.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies