Oddział DPD Słupsk

Kurier DPD Słupsk

Słupsk to miasto położone w województwie Pomorskim, liczące ponad 90 tys. mieszkańców. Znajduje się zaledwie 18 kilometrów od wybrzeża Bałtyku, przyciągając przyjezdnych piękna architekturą, licznymi parkami, zabytkowymi kościołami, lasami oraz jeziorami (8441 jezior zajmujących powierzchnię 1 hektara). Uroku miastu dodają Słowiński Park narodowy (rezerwat biosfery UNESCO) oraz Park Krajobrazowy Dolina Słupi. 

Zapotrzebowanie na usługi kurierskie – DPD Słupsk

Słupsk jest ośrodkiem usługowo-przemysłowym o znaczeniu ponadregionalnym oraz ważnym rynkiem dla usług kurierskich. Przez Słupsk przebiegają dwie drogi krajowe – nr 21 i nr 6 (planowana S6) oraz dwie linie kolejowe, tworząc dobre połącznie z resztą kraju. Jest to szczególnie ważne dla firm transportowych i kurierskich, takich jak DPD. W tym kontekście Słupsk wypada bardzo dobrze wśród innych miast na Pomorzu. 

W mieście znajduje się 6 centrów handlowych (CH Manhatan, CH Jantar, CH Wokulski, CH Passo, Skwer Viki, centrum handlowe w byłym RDT), 3 galerie handlowe (Galeria Podkowa, Galeria Słupsk, Galeria Prestige) oraz 1 hala targowa (Hala Targowa „Pod Wieżą”). Jednak Słupsk pełni nie tylko rolę regionalnego ośrodka handlowego. Równie dynamicznie rozwija się handel internetowy. Przedsiębiorcy z branży e-commerce, prowadzący sklepy internetowe mają coraz większe zapotrzebowanie na usługi kurierskie, w tym DPD. Równie często z firm kurierskich korzystają osoby prywatne, wysyłając listy i paczki do swojej rodziny lub przyjaciół poza miastem.

Jak tanio wysyłać paczki kurierem DPD?

Przedsiębiorstwa stacjonarne i internetowe na terenie miasta Słupsk mają duży wybór firm, które świadczą usługi kurierskie. Jednak znacząco różnią się ceną i jakością usług. Jedną z nich jest DPD, która już od wielu lat sprawnie dostarcza paczki i listy na terenie Polski i Europy. Ze względu na stały charakter dostaw przedsiębiorstwa ze Słupska mogą wynegocjować korzystne warunki z DPD. Jednak oszczędnościami mogą cieszyć się firmy, które robią to masowo. 

Jednak jak przedstawia się sytuacja z osobami prywatnymi? Przeważnie nie wysyłają paczek hurtowo, więc cena za wysyłkę u renomowanego kuriera będzie wyższa. Przeważnie podpisując umowę długoterminową z kurierem DPD można liczyć na oszczędności. Jednak jest odpowiednie rozwiązanie, dzięki którym osoby z miasta Słupsk będą mogły wysyłać tanio paczki i listy DPD i innymi firmami kurierskimi. W tym celu powstała platforma Sendit, która zapewnia najniższe na rynku ceny przesyłek zarówno dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. 

Słupsk – jak mieszkańcy mogą wysyłać tanie paczki z Sendit?

Słupsk to miasto, w którym kwitnie handel internetowy. Powstaje coraz więcej przedsiębiorstw z branży e-commerce, które pragną oszczędzać na wysyłanych masowo paczkach do klientów, również przez polecaną firmę DPD. Podobnie mieszkańcy Słupska, którzy nieregularnie wysyłają listy i paczki chcą robić to jak najtaniej i mieć pewność bezpiecznego dotarcia przesyłek. Sendit to portal, dzięki któremu można zamówić kuriera DPD do domu i wysyłać paczki za z góry ustaloną cenę. Wystarczy zarejestrować się na platformie, zaznaczyć w formularzu podstawowe dane, takie jak wymiary paczki, jej ciężar oraz dane odbiorcy. Po ustaleniu parametrów zobaczymy ceny kurierów (w tym DPD). Na tym etapie będziemy mogli wybrać najtańszego przewoźnika i umówić się na odbiór paczki – a wszystko to bez wychodzenia z domu! Proces rejestracji i zamówienia kuriera jest niezwykle prosty i zajmuje bardzo mało czasu. Każdy z nas pragnie oszczędzać, Słupsk jest miastem, gdzie istnieje duże zapotrzebowanie na usługi przewoźników, takich jak DPD. Dzięki Sendit zarówno osoby prywatne i przedsiębiorcy nie będą musieli podpisywać umowy z przewoźnikiem (np. DPD), ani określać wolumenu paczkowego. To ogromna wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Ponadto firmy mogą komfortowo pobierać fakturę z platformy raz w miesiącu lub po każdej transakcji.  

Inne korzyści z zamawiania kuriera DPD w Słupsku

Oszczędność pieniędzy to nie jedyna zaleta z korzystania z platformy Sendit. Przedsiębiorcy z miasta Słupsk liczą również na udogodnienia, zamawiając kuriera DPD lub innego. Platforma podchodzi bardzo elastycznie do swoich klientów, dlatego daje możliwość integracji Sendit ze sklepem internetowym oraz popularnym serwisem aukcyjnym Allegro. To znaczne ułatwienie i oszczędność czasu dla firm ze Słupska, korzystających z kuriera DPD lub innego przewoźnika.  

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies