Oddział DPD Rybnik

 

Kurier DPD Rybnik – wysyłki realizowane przez ten oddział w znaczne niższej cenie

Zamieszkany przez ponad 140 tysięcy osób Rybnik to typowy przykład górnośląskiego miasta, które z przemysłu wydobywczego przekształciło się w miasto postindustrialne, gdzie miejsce większości kopalń zajęły strefy handlowe i usługowe. 13 tysięcy zarejestrowanych przedsiębiorstw, nowy charakter gospodarki miasta, jak również stosunkowo duża liczba mieszkańców przekładają się na spore zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które w Rybniku, podobnie jak w całej Polsce świadczy między innymi firma DPD. Mieszkańcy aglomeracji nie musza być skazani na regularne stawki oferowane przez firmy kurierskie. Aby redukować koszty naszych klientów, założyliśmy platformę Sendit, dzięki której korzystanie z usług oddziału DPD Rybnik oraz pozostałych wiodących kurierów może być znacznie tańsze. W jaki sposób działa platforma?

Rybnik – gospodarka i rynek usług kurierskich

W Rybiku wciąż działają dwie kopalnie węgla kamiennego, ale przemysł hutniczy, który przez lata stanowił ważny element lokalnej gospodarki ma obecnie znikome znaczenie. Restrukturyzacja obszarów poprzemysłowych przebiegła w klasyczny sposób – obecnie kwitnie tu działalność handlowa. Rybnik ma również spore znaczenie pod względem produkcji maszyn. Przez Rybnik przebiega autostrada A1 i kilka dróg wojewódzki, dlatego miasto jest dobrze skomunikowane z resztą regionu i całą Polską. Fakt ten pozwala również sprawnie działać lokalnemu oddziałowi DPD Rybnik. Działające w mieście przedsiębiorstwa, chętnie korzystają z usług kuriera DPD i innych firm kurierskich. Klienci indywidulani zamieszkujący Rybnik przesyłają paczki do swoich przyjaciół i rodziny w całej Polsce i wielu krajach Europy. DPD Rybik i inni kurierzy odpowiadają na to zapotrzebowanie.

DPD i inni kurierzy tańsi o nawet kilkadziesiąt procent

Chociaż usługi kurierskie, szczególnie świadczone przez DPD są stosunkowo tanie, przy większej liczbie wysyłek każdy klient szuka oszczędności. W uprzywilejowanej pozycji znajdowały się dotychczas głównie większe przedsiębiorca, dla których Rybnik jest siedzibą lub jednym z regionalnych oddziałów. Znając swoje zapotrzebowanie na usługi kurierskie, można podpisać stałą umowę z firmami takimi jak DPD, dzięki czemu stawki są znacznie niższe. Platforma Sendit sprawia, że mniejsi klienci, którzy dodatkowo nie są w stanie określić miesięcznego wolumenu paczkowego, mogą połączyć siły i dzięki temu uzyskać niższe stawki u naszych partnerów, takich jak DPD i inni wiodący kurierzy na polskim rynku.

Rybnik – jak skorzystać z platformy Sendit, by oszczędzać czas i pieniądze?

Dostęp do kuriera DPD i innych wiodących przewoźników w miejscowościach takich jak Rybik, w cenie niższej nawet o kilkadziesiąt procent jest bardzo prosty. Wystarczy założyć konto na naszym portalu, a następnie nadawać przesyłki paczkowe lub paletowe. W pierwszej kolejności w stosowne rubryki wpisujemy adres nadawcy (Rybnik) oraz adres odbiorcy w Polsce lub innym europejskim kraju. Ważne jest oczywiście podanie gabarytów i wagi paczek, które opuszczą Rybik ciężarówką DPD bądź innego profesjonalnego przewoźnika. Na dole strony pojawią się oferty kilku firm kurierskich. Wśród nich znajdzie się oferta DPD i innych naszych partnerów. Ceny będą niższe, niż regularne, oferowane na stronach firm kurierskich. Jeśli nasz klient wybierze usługę DPD, zostanie ona zrealizowana przez DPD Rybnik dokładnie tak samo, jak w przypadku bezpośredniego zamówienia. Możliwe jest także skorzystanie z opcji dodatkowych – wcześniejszej dostawy, a także specjalnego ubezpieczenia przesyłki.

Dodatkowe korzyści z zamawiania DPD w ten sposób

Na dodatkową korzyść mogą liczyć także przedsiębiorcy, którzy w Rybiku zlokalizowali swoją działalność handlową oparta o wysyłkę towaru, na przykład sklepy internetowy. Nasza platformę można z łatwością zintegrować z kontem na portalu Allegro lub własną stroną internetową. Wysyłka realizowana przez DPD i innych kurierów jest tym tańsza, im większe zamówienie. Podchodzimy jednak do współpracy elastycznie i nie wymagamy określania wolumenu paczkowego oraz podpisywania stałej umowy. Rybik zasługuje na oszczędne rozwiązania.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies