Oddział DPD Ruda Śląska

 

Kurier DPD Ruda Śląska – sposób na tańsze wysyłki

Ruda Śląska to z całą pewnością jedno z najmocniej naznaczonych katastrofami górniczymi miast w regionie. Obecnie Ruda Śląska prezentuje jednak również inne oblicze – jest miejscem, w którym sukcesy osiągają małe i średnie przedsiębiorstwa. Poza tym w Rudzie Śląskiej wciąż działają kopalnie węgla kamiennego. To wszystko sprawia, że w mieście wciąż rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi kurierskie, które zapewnia DPD oraz inni działający na polskim rynku przewoźnicy. Każdemu zależy na oszczędnościach, jednak w kwestii wysyłek kurierskich dotychczas mogły na nie liczyć jedynie duże firmy. Między innymi z myślą o takich ośrodkach jak Ruda Śląska uruchomiliśmy portal Sendit, dzięki któremu usługi DPD i innych kurierów są znacznie tańsze i oferowane na elastycznych zasadach.

Ruda Śląska – gospodarka i zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Ruda Śląska w ostatnich latach zmieni swoje oblicze. Jednym z dobrych przykładów jest Śląski Park Przemysłowy, który przyczynia się do ściągnięcia do miasta nowych inwestorów. Ponadto obok Rudy Śląskiej przebiega autostrada A4, co zapewnia miastu dodatkowe możliwości i korzyści. Między innymi na niej spotkamy ciężarówki ozdobione logiem kuriera DPD, chociaż oczywiści firma nie jest w mieście i całej aglomeracji monopolistą. Krajobraz i gospodarkę miasta uzupełniają wciąż działające tu kopalnie oraz huta. Między innymi z tego względu w pobliżu działa regionalny odział DPD Ruda Śląska. Obsługuje on między innymi lokalne przedsiębiorstwa, jak również klientów indywidualnych. Dzięki DPD Ruda Śląską mogą oni wygodnie wysyłać paczki do odbiorców w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej.

Kurier DPD w niewiarygodnie niskiej cenie

Kurier DPD jest znany na polskim rynku ze swojego profesjonalizmu, a jednocześnie oferuje konkurencyjne ceny. Zawsze istnieje jednak pole do negocjacji w celu zredukowania kosztów ponoszonych z racji wysyłek do Polski lub innych krajów Europy. Duże przedsiębiorstwa, dla których Ruda Śląska jest siedzibą mogą pospisywać z DPD i innymi firmami kurierskimi korzystne umowy, dzięki określeniu swojego znacznego zapotrzebowania na te usługi. Platforma Sendit, jako partner DPD oraz innych wiodących kurierów, może to samo zrobić dla swoich klientów. Przesyłki realizowane przez DPD Ruda Śląska, a zamawiane przez Sendit różnią się z punktu widzenia klienta jedynie ceną, która może być niższa nawet o kilkadziesiąt procent, względem regularnej. Z takiego udogodnienia mogą korzystać wszyscy niezależnie od zapotrzebowania, a Ruda Śląska i okolice nie są pod tym względem wyjątkiem.

Ruda Śląska – Jak wysyłać taniej za pośrednictwem Sendit?

W jaki sposób mieszkańcy Rudy Śląskiej o okolic mogą zamawiać usługi DPD oraz innych kurierów w znacznie niższej cenie? To proste. Wystarczy zarejestrować się na portalu Sendit, będącym partnerem DPD. Później cały proces przebiega wygodnie bez konieczności wychodzenia z domu lub biura. Należy podać dane nadawcy, w tym miasto (np. Ruda Śląska), a następnie również adres odbiorcy. Ten ostatni wystarczy wpisać tylko raz, by później wybierać go z listy, gdy istnieje taka potrzeba. Konieczne jest także podanie charakterystyki przesyłki, która zajmie się DPD Ruda Śląska lub inny kurier. Chodzi o podanie jej wymiarów, a także wagi i rodzaju opakowania, którym może być na przykład folia stretch, bąbelkowa lub zwykły karton. Odział DPD Ruda Śląska realizuje także przesyłki paletowe, które można zamówić przez Sendit. Na dole strony pojawi się oferta DPD i innych przewoźników. Klient może wybrać najkorzystniejszą.

DPD i inni kurierzy na Sendit – wszystkie korzyści

Jeśli Ruda Śląska stanowi siedzibę firmy zajmującej się handlem wysiłkowym, korzystną możliwością jest zintegrowanie platformy Sendit z kontem na Allegro lub stroną e-sklepu. Przyspieszy to proces wysyłania paczek. Każdy klient korzystający z Sendit może liczyć na niższe ceny, jednak nie wymagamy stałej umowy i określania miesięcznego wolumenu paczkowego. Jednocześnie większe wysyłki opuszczające Rudę Śląską lub jej okolice wiążą się z wyższym rabatem na usługi DPD bądź innej firmy kurierskiej.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies