Oddział DPD Radom

Kurier DPD Radom


Polska stolica nie jest jedynym ważnym ośrodkiem miejski na Mazowszu. Zamieszkany przez ponad 200 tys. osób Radom stanowi siedzibę wielu ważnych przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych. Powoli rozwijający się port lotniczy prawdopodobnie w niedługiej perspektywie czasowe, po zamknięciu lotniska Okęcie, stanie jest jednym z najważniejszych lotnisk w kraju. Dynamiczny rozwój miasta przyczynia się do coraz większego zapotrzebowania na usługi kurierskie. Jeden ze swoich ważnych oddziałów ma w Radomiu między innymi wiodąca firma kurierska DPD. Wyższy popyt powinien przekładać się na niższe ceny usług kurierskich. Takie założenie stoi za portalem Sendit, który pozwala bez wychodzenia z domu zamówić wysyłkę kurierską DPD i innych sprawdzonych przewoźników w niższej cenie.

 

Radom – dynamiczny rozwój miasta i ważny rynek usług kurierskich


Radom to miasto, w którym swoje siedziby mają miedzy innymi ważne przedsiębiorstwa zbrojeniowe, telekomunikacyjne i spożywcze. Kwitnie tu także przemysł tytoniowy. Zapowiadany rozwój portu lotniczego to nie jedyna zaleta Radomia z komunikacyjnego punktu widzenia. Przez miasto przebiega w końcu wciąż mająca duże znaczenie trasa S7. Przecinają się tu także szlaki kolejowe łączące północ kraju z południem i zachód ze wschodem. Zarówno tutejszy biznes, jak i klienci indywidualni coraz chętniej korzystają z usług kurierskich, świadczonych miedzy innymi przez firmę DPD, która w Radomiu posiada jeden ze swoich oddziałów. Dziś zamawianie wysyłki paczek lub palet bez wychodzenia z domu czy biura jest standardem. Jednak klientom z Radomia zależy także na jak najniższych cenach. Usługi realizowane przez DPD i innych wiodących przewoźników nie muszą być drogie.

 

Kurier DPD w niespotykanie niskiej cenie


Niższe ceny usług kurierskich świadczonych w Radomiu między innymi przez DPD przez lata były zarezerwowane głównie dla dużych firm, które są w stanie długofalowo planować swój budżet i działania, a co za tym idzie, miesięczne wolumeny paczkowe i podpisać z kurierem bardzo korzystną umowę. Radom, a zwłaszcza jego przedsiębiorczy mieszkańcy, zasługują na to, by niższe ceny stały się powszechnie dostępne dla każdego klienta. To właśnie zapewnia portal Sendit, który jako partner wiodących firm kurierskich, w tym DPD może liczyć na znacznie niższe ceny, z których korzystają mieszkańcy Radomia, posiadający konto na naszej stronie. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców, zwłaszcza z branży e-commerce, dla których przygotowaliśmy specjalne udogodnienia.

 

W jaki sposób zamówić usługi kurierskie w Radomiu poprzez platformę Sendit?


Mieszkańcy i przedsiębiorstwa, których siedzibą jest Radom mogą obniżyć koszty wysyłek kurierskich w bardzo prosty sposób, zakładając konto na platformie Sendit. Rozwiązanie działa dokładnie tak samo, jak paczki online zamawiane na stronach domowych poszczególnych firm kurierskich, na przykład DPD. W pierwszym kroku należy podać swoje dane jako nadawcy, w tym adres, którym oczywiście jest Radom. Następnie analogicznie podajemy dane odbiorcy. DPD oraz inni wiodący przewoźnicy, z którymi współpracujemy, dostarczają paczki na terenie całej Polski i praktycznie całej Unii Europejskiej. Ważny element formularza stanowi charakterystyka przesyłki, która może składać się z paczek lub palet. W specjalnych rubrykach podajemy wymiary oraz wagę. Istotny bywa również sposób zapakowania towaru – folia stretch, karton lub folia bąbelkowa. Po wypełnieniu formularza klient poznaje oferty cenowe poszczególnych firm kurierskich, w tym DPD. Po wyborze usługodawcy, usługa realizowana jest dokładnie tak, jak zamawiana jest na stronie przewoźnika, ale jej cena bywa nawet o kilkadziesiąt procent niższa. Paczka może zostać również dodatkowo ubezpieczona lub dostarczona do odbiorcy w przyspieszonym trybie.

 

Kurier DPD przez Sendit? Dodatkowe korzyści


Klienci z Radomia zamawiający kuriera DPD poprzez Sendit mogą liczyć na dodatkowe korzyści poza usługą najwyższej jakości i niższą ceną. Nie wymagamy podpisywania umowy, a także deklarowania wolumenu paczkowego. Jeśli Radom stanowi siedzibę sklepu internetowego, bardzo ważnym udogodnieniem jest także możliwość zintegrowania platformy ze stroną sklepu lub kontem użytkownika na platformie Allegro. Warto pamiętać, że większa liczba zamówień przeskłada się na niższą cenę.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies