Oddział DPD Poznań

Kurier DPD Poznań


Każdego dnia dziesiątki tysięcy przesyłek opuszcza polskie miasta, by trafić do nadawców na terenie kraju i zagranicą, także za pośrednictwem kuriera DPD. Poznań, jako jedno z największych polskich miast, atrakcyjne dla biznesu stanowi jedno z centrów usług kurierskich. Piąte miasto pod względem liczby mieszkańców jest atrakcyjną lokalizacją dla zagranicznych firm i przestrzenią współpracy gospodarczej z naszymi zachodnimi sąsiadami. Usługi kurierskie świadczone przez DPD odznaczają się najwyższą jakością i konkurencyjną ceną. Jednak dzięki naszemu portalowi, każdy klient może obniżyć ją jeszcze bardziej. Jak działa kurier DPD za pośrednictwem Sendit i dlaczego jego cena jest niższa?

 

Poznań – miasto potrzebujące sprawnych usług kurierskich


Z gospodarczego punktu widzenia ważnym elementem stolicy Wielkopolski jest poznański okręg przemysłowy. To tutaj działa wiele dużych zakładów produkcyjnych, a dzięki sprzyjającemu prawu, miejsce stanowi przestrzeń dla dynamicznego rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Nic zatem dziwnego, że Poznań oraz położone nieopodal miejscowości takie jak Szamotuły, Środa Wielkopolska czy Wronki, cechuje wysokie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi kurierskie, świadczone przez firmę DPD. Własna flota i system logistyczny nie zawsze stanowią najkorzystniejsze rozwiązanie jeśli chodzi o dystrybucję towarów, zwłaszcza gdy mają one trafić do wielu lokalizacji rozsianych po całym kraju i w różnych pastwach Europy. Wielkie polskie przedsiębiorstwa i filie zagranicznych firm, których siedzibą jest Poznań, korzystają z usług przewoźników, takich jak DPD na preferencyjnych zasadach. Dzieje się tak ze względu na dużą liczbę przesyłek w każdym miesiącu oraz możliwość jej zadeklarowania. Drobni przedsiębiorcy i inni mieszkańcy Poznania nie muszą jednak stać na straconej pozycji. Za pośrednictwem portalu Sendit, paczki online także są dostępne w znacznie niższej cenie.

 

Kurier DPD dla wszystkich w niesamowitej cenie


Koszt usług DPD jest znacznie niższy, gdy pojedynczy klienci połączą swoje siły. Poznań liczy sobie ponad 500 tys. mieszkańców, a więc wszyscy klienci indywidualni, jako grupa są dla firm takich jak DPD są bardzo atrakcyjnym partnerem. Sendit opiera swoje działanie na stałych umowach z firmami kurierskimi, obsługującymi między innymi Poznań. DPD jest jedną z nich. Dzięki temu zamieszkujący Poznań klienci indywidualni wysyłający paczki do swoich rodzin i znajomych, a także działający w poznańskim kręgu przemysłowym przedsiębiorcy, zyskują znaczny rabat w innym przypadku dostępny tylko dla największych graczy na rynku.

 

DPD w Poznaniu poprzez Sendit – w jaki sposób skorzystać z usługi?


Nasz portal oferuje skorzystanie z usług wyłącznie wiodących i sprawdzonych firm kurierskich, takich jak DPD. Klienci zamieszkujący Poznań, aby skorzystać z tej oferty muszą jedynie założyć konto na dedykowanej stronie internetowej. W pierwszym kroku należy podać adres nadawcy, wskazując ulicę, numer domu lub lokalu, kod pocztowy i Poznań, jako miejsce zamieszkania czy też prowadzenia działalności gospodarczej. Następnie podobnie jak na stronach firm kurierskich, takich jak DPD, należy podać adres i dane odbiorcy przesyłki. W stosownych rubrykach uzupełniamy także wymiary, wagę i sposób zapakowania paczki. Wśród wyświetlonych ofert kilku firm kurierskich znajdzie się także usługa realizowana przez DPD na dokładnie takich samych zasadach, jak przy zamówieniu na stronie przewoźnika. Jeden z kurierów obsługujących Poznań, zabierze paczkę od nadawcy, a następnie trafi ona przez wskazany adres. Możliwe jest także skorzystanie z dodatkowego ubezpieczenia, a także gwarancji dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin lub o konkretnej porze dnia. Poznań, jako dobrze skomunikowane i centralnie zlokalizowane miasto to miejsce, w którym DPD działa jeszcze sprawniej.

 

Korzyści z zamawiania kuriera DPD przez Sendit


Każdy klient DPD zamieszkujący Poznań i używający Sendit może liczyć nie tylko na bardzo atrakcyjną cenę. W przypadku prowadzenia własnego biznesu e-commerce lub handlu przez aukcje internetowe, platformę można zintegrować z własną stroną internetową lub kontem na Allegro. Wysyłka paczek lub palet z Poznania odbywać się będzie w zasadzie automatycznie. Klient musi jedynie spakować towar. Paczka może być wygodnie monitorowana przez nadawcę i odbiorcę. Klienci zamieszkujący Poznań bardzo cenią sobie także elastyczne warunki współpracy – brak umowy z DPD oraz deklarowanej miesięcznej liczby paczek.  
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies