Oddział DPD Płock

DPD Płock

Płock to miasto położone na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej, w województwie mazowieckim. Obecnie liczy ponad 120 tys. mieszkańców. Znajduje się tu wiele zabytków, terenów zielonych, muzeów i świątyń. W Płocku prosperują liczne przedsiębiorstwa o znaczeniu krajowym i międzynarodowym.

Płock – gospodarka i transport

W Płocku funkcjonuje jedno z 11 centrów szkoleń na Świecie - CIFAL, zajmujące się szkoleniami samorządowców z Europy Południowej i Wschodniej. Miasto za aktywną współpracę międzynarodową otrzymało flagę Rady Europy. Jedno z dwóch przemysłowych osiedli miasta stanowi Petrochemia, której powierzchnie stanowią prawie w całości tereny PKN Orlen oraz Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny. W Płocku krzyżują się dwie drogi krajowe – nr 60 i 62 oraz cztery drogi wojewódzkie – 559, 562, 567, 575. Dobre połącznia z resztą kraju są znaczące dla firm z branży transportowej i kurierskiej. Jedną z firm mającą swój oddział w Płocku jest DPD. Obecnie możemy zauważyć duży popyt na usługi kurierskie, z których szczególnie często korzystają przedsiębiorcy zajmujący się handlem internetowym. Mieszkańcy Płocka oczekują od kurierów przede wszystkim terminowości, bezpieczeństwa oraz atrakcyjnych cen za dostawę. Przedsiębiorcy chcąc spełnić oczekiwania swoich klientów oferują coraz niższe ceny za dostarczenie towaru. W jaki sposób można zaoszczędzić na przesyłkach i nie zaniżać jakości usług?

Atrakcyjne ceny dla firm i osób prywatnych z DPD

Większość firm przenosi swoje biznesy do przestrzeni internetowej – jest to obecnie wymóg czasów. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że redukując koszty związane np. z wynajmem lokalu w dogodnej lokalizacji w Płocku mogą sporo zaoszczędzić. Ponadto prowadząc sprzedaż internetową docierają do większej liczby potencjalnych klientów. Żaden biznes internetowy zajmujący się sprzedażą nie może funkcjonować bez firm kurierskich. Płock jest miastem, gdzie nie brakuje renomowanych przewoźników, jednym z nich jest firma DPD. Koszty związane z wysyłką towaru można w prosty sposób obniżyć podpisując umowę z kurierem i deklarując wolumen paczkowy. Sytuacja z osobami prywatnymi wygląda zgoła inaczej. Nawet jeżeli realizują wysyłki regularnie, ale w mniejszej ilości nie mogą liczyć na niższe ceny. Jednak w tym przypadku idealnym rozwiązaniem dla osób szukających oszczędności jest Sendit, czyli platforma wysyłkowa, przez którą można zamówić jednego z kurierów (np. DPD) w Płocku. Jak działa Sendit dla firm i klientów prywatnych?

Płock – wysyłka paczek DPD w kilku prostych krokach

Każdy z nas szuka oszczędności, zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Od kiedy została uruchomiona platforma wysyłkowa Sendit możemy korzystać z usług renomowanych kurierów nawet kilkadziesiąt procent taniej. Jednym z nich jest DPD, oferująca terminowość, bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny. Proces zamawiania kuriera odbywa się w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na portalu Sendit i wypełnić formularz nadania paczki. Przede wszystkim trzeba określić wymiary i wagę paczki oraz wpisać dane nadawcy i odbiorcy. Ostateczna cena wysyłki będzie zależeć również od kraju odbiorcy i parametrów paczki. Po uzupełnieniu formularza pojawią się ceny usług kilku kurierów, w tym DPD. Wystarczy wybrać firmę, która oferuje najlepsze warunki i najniższą cenę. Do paczki należy dołączyć wydrukowany formularz nadania paczki i wręczyć kurierowi po umówieniu terminu odbioru przesyłki. 

Dodatkowe udogodnienia dla firm w Płocku

Sendit wprowadził specjalne udogodnienia dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w internecie. Pozwalają one na duże oszczędności czasu i pieniędzy dla firm rozwijających się w Płocku, ale prowadzących sprzedaż internetową. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest możliwość integracji Sendit ze sklepem internetowym. Ale to nie wszystko, przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż na Allegro również mogą skorzystać z tej opcji. Dzięki temu nie ma konieczności wpisywania do formularza danych odbiorcy, ponieważ zaciągają się automatycznie. Takie rozwiązania pozwalają do maksimum skrócić proces nadawania paczek, które trafią do klientów w określonym przez sprzedawcę terminie. 
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies