Oddział DPD Opole

 

Kurier DPD Opole – sprawdzony sposób na niższe stawki

Opole od dziesięcioleci jest znane jako miejsce organizacji jednego z najważniejszych w Polsce festiwali muzycznych. Miasto wyróżnia się na mapie kraju pod wieloma innymi względami. Jest najważniejszym ośrodkiem dla mniejszości niemieckiej zamieszkującej Polskę. Poza tyk Opole może pochwalić się wieloma sukcesami ekonomicznymi. W mieście działa duża liczba przedsiębiorstwa o zasięgu krajowym a nawet globalnym. Nic dziennego, że odział kuriera DPD Opole jest jednym z kluczowych dla tego popularnego na naszym rynku przewoźnika. Przedsiębiorcy i kliencie indywidualni zamieszkujący opole nie są już skazania na rynkowe stawki proponowane przez DPD i innych kurierów. Dzięki innowacyjnej platformie Sendit mogą obniżyć koszty wysyłek nawet o kilkadziesiąt procent korzystając z elastycznych warunków współpracy.

Opole – gospodarka i zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Wiele gałęzi przemysłu i usług sytuuje Opole na ważnym miejscu na krajowej mapie gospodarczej. Świetnie rozwija się tu między innym motoryzacja, branża spożywcza, przemysł metalowy i budowalny. Poza tym Opole stanowi jeden z najważniejszych ośrodków dla branży IT w naszym kraju. Nowoczesna gospodarka oparta w dużej mierze na usługach, charakteryzuje się dużym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie, świadczone między innymi przez DPD – jedna z najważniejszych firm repezentujących ten sektor na Polskim rynku. Prawie 130 tysięcy mieszkańców tego wojewódzkiego miasta także korzysta z oferty DPD i innych kurierów wysyłając paczki do znajomych i rodziny z całego kraju i Europy. Odział DPD Ople ma więc pełne ręce roboty, a ciężarówkę ze znanym logiem DPD łatwo dostrzec na ulicach miasta i okolicznych miejscowości.

Sendit – innowacyjny sposób na zamawianie kuriera DPD z niższej ceni

Dotychczas klienci indywidualni i drobni przedsiębiorcy zamieszkujący Ople byli skazani na regularne stawki oferowane przez DPD oraz pozostałe firmy kurierskie działające na polskim rynku. Dlatego właśnie uruchomiliśmy platformę Sendit. Kurier DPD jest jednym z naszych partnerów. Z tego względu dzięki stałej umowie z DPD oraz innymi firmami kurierskimi możemy zapewnić swoich klientom znacznie niższe ceny. Mimo tego usługa jest realizowana w ten sam sposób. Jeśli klient z Opola zamawia kuriera DPD poprzez Sendit, po paczkę lub paletę przyjedzie ciężarówka z oddziału DPD Opole, a następnie przesyłka ruszy do nadawcy. Niższa stawka jest efektem umowy, dotychczas zarezerwowanej wyłącznie dla dużych klientów biznesowych działających w Opolu.

Opole – dowolne miejsce w Europie. Jak zamówić przesyłkę w z niższej cenie dzięki Sendit

W jaki sposób mieszkańcy Opola mogą korzystać z usług DPD oraz innych kurierów w niższej cenie poprzez platformę Sendit? To bardzo proste? Wystarczy posiadać konto na naszej stronie. Wysyłka paczki lub palety z Opla odbywa się dokładnie na takich samych zasadach, jak w przypadku zamawiania usługi bezpośrednio na stronie kuriera. Należy podać adres nadawcy (Opole) oraz odbiorcy z Polski bądź innego kraju Europy. Później przechodzimy do charakterystyki przesyłki uzupełniając jej wymiary oraz rodzaj opakowania, a także wagę. Na dole strony wyświetlą się oferty DPD i innych wiodących kurierów w dużo niższych cenach. Po dokonaniu wyboru drukujemy list przewozowy, a paczka odebrana przez kuriera DPD lub innego opuszcza Opole, by wyruszyć do odbiorcy.

DPD poprzez Sendit – wiele dodatkowych atutów

Przedsiębiorcy, dla których Opole jest miejscem prowadzenia działalności handlowej ucieszą się z dodatkowej możliwości ułatwiającej pracę. Platformę Sendit można bez problemu zintegrowaćc z własnym e-sklepem, a także kontem na portalu aukcyjnym Allegro, by jeszcze bardziej przyspieszyć wysyłki realizowane przez DPD i innych profesjonalnych partnerów Sendit. Współpraca nie wymaga podpisania umowy, ale jednocześnie klienci dokonujący większych wysyłek mogą liczyć na proporcjonalnie niższe ceny za przesyłki DPD. Ople i jego przedsiębiorczy mieszkańcy zasługują na równie innowacyjne i oszczędne rozwiązania.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies