Oddział DPD Nowy Sącz

Kurier DPD Nowy Sącz

Beskid Sądecki to region szczególnie ceniony ze względów turystycznych, a Nowy Sącz jest jego największym miastem, dlatego jest dobrze znany w całym kraju. Mieszka tu ponad 80 tysięcy osób. Warto również wspomnieć, że Nowy Sącz to jedno z najstarszych miast w kraju, którego historia sięga XIII wieku. Obecnie jest ważnym węzłem komunikacyjnym, ze względu na skrzyżowanie dróg krajowych. Gospodarka miasta jest bardzo zdywersyfikowana – działa tu przemysł kolejowy, budowalny, spożywczy i górniczy (produkcja urządzeń). W połączeniu z potrzebami mieszkańców Nowego Sącza przekłada się to na popularność usług kurierskich, między innymi świadczonych przez DPD. Chociaż ceny kuriera DPD są bardzo atrakcyjne, innowacyjna platforma wysyłkowa Sendit zapewnia jeszcze niższe stawki. Poza tym pozwala na porównanie wielu ofert. Nowy Sącz i jego przedsiębiorczy mieszkańcy zasługują na takie rozwiązania!

Nowy Sącz – gospodarka i usługi kurierskie w mieście i jego okolicach

Dlaczego Nowy Sącz jest tak ważnym punktem na mapie usług kurierskich, które w mieście świadczy między innymi DPD? Nowy Sącz to ważne centrum komunikacyjne. Krzyżują się tu między innymi trzy drogi krajowe, a także dwie linie kolejowe. Zresztą w Nowym Sączu znajduje się także duża fabryka taboru kolejowego. Zapotrzebowanie na usługi DPD i innych kurierów generują ponadto inne mniejsze i większe przedsiębiorstwa działające w mieście. Szczególnie dotyczy to handlu wysyłkowego. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze potrzeby mieszkańców, którzy także chętnie korzystają usług profesjonalnego i relatywnie taniego kuriera DPD. Nowy Sącz jest więc ważnym miejscem, jeśli chodzi o polski rynek kurierski, mimo tego, że miasto nie zalicza się do największych w naszym kraju. 

Platforma Sendit – DPD i inni kurierzy nawet o kilkadziesiąt procent taniej

Innowacyjna platforma Sendit sprawia, że teraz wszyscy klienci zamieszkujący Nowy Sącz mogą korzystać z usług kurierskich świadczonych między innymi przez DPD znacznie taniej. W dodatku na elastycznych zasadach, ponieważ korzystanie z Sendit nie wiąże się z koniecznością pospisywania jakiejkolwiek umowy. Kurier DPD zamówiony przez Sendit działa dokładnie tak samo, jak w przypadku bezpośredniego zamówienia. Paczki i palety opuszczają Nowy Sącz na dokładnie takich samych zasadach. Dotychczas ze zniżek na usługi DPD i innych kurierów mogli liczyć tylko najwięksi klienci biznesowi, których siedzibą jest Nowy Sącz. Tylko oni mogli podpisać z DPD lub inną firmą kurierską stałą umowę, która wymagała jednak zadeklarowania miesięcznego wolumenu paczkowego. W ten sposób pozostali klienci byli skazani na regularne stawki. 

Nowy Sącz wysyła najtaniej dzięki Sendit

W jaki sposób paczki opuszczają Nowy Sącz poprzez zamówienie kuriera DPD na platformie wysyłkowej Sendit? To bardzo proste! Wystarczy założyć na stronie indywidualne konto. Po zalogowaniu przechodzimy do wypełniania formularza wysyłkowego, dokładnie tak, jak na stronie DPD. W pierwszej kolejności podajemy adres nadawcy (w tym przypadku Nowy Sącz). Następnie wprowadzamy adres odbiorcy, który możemy zapisać na przyszłość, by przy kolejnych wysyłkach wybierać adresata z listy. W kolejnej części formularza uzupełniamy rubryki dotyczące gabarytów paczki – jej wymiary oraz wagę, jak również podajemy rodzaj opakowania. Następnie u dołu strony pojawią się oferty DPD i innych przewoźników. Klient może wybrać najkorzystniejszą, a także skorzystać z usług dodatkowych. Później wystarczy tylko wydrukować list przewozowy, a po przesyłkę zgłosi się kurier DPD. 

Wszystkie korzyści związane z usługami DPD na Sendit

Nowy Sącz wybiera Sendit zmawiając kuriera DPD lub innego nie tylko z powodu rabatów. Dodatkową korzyść stanowi brak konieczności podpisywania umowy. Poza tym rozliczenie za usługi DPD i pozostałych przewoźników odbywać się wygodnie każdorazowo lub na podstawie comiesięcznej faktury zbiorczej. Na kolejne udogodnienie mogą jeszcze liczyć właściciele e-sklepów. Platformę Sendit można w prosty sposób zintegrować ze stroną internetową sklepu lub kontem na portalu Allegro.  

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies