Oddział DPD Lublin

Kurier DPD Lublin


Potrzebujesz wysłać paczkę lub inną przesyłkę kurierską z Lublina, ale masz wrażenie, że ceny takich usług są zbyt wysokie? Jako detaliczny klient wielkich firm kurierskich nie masz możliwości uzyskać atrakcyjnych cen w mieście Lublin? Sendit, jako platforma i pośrednik największych firm kurierskich, takich jak np. DPD, dzięki nawiązaniu długofalowej współpracy z takimi firmami, może Ci zaoferować nawet o 70% niższe ceny. Od teraz Lublin jest na mapie tanich przesyłek kurierskich DPD, dzięki czemu możesz korzystać z tych usług w dużo niższej, konkurencyjnej cenie. Sprawdź jak to działa!

 

Kurier DPD Lublin - atrakcyjna usługa na wschodniej mapie Polski


Lublin jest największym miastem we wschodniej Polsce i jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się miast w naszym kraju. Inwestycje w dynamiczny rozwój kultury, wiele inwestycji strukturalnych oraz dziesiątki tysięcy, ściągających do Lublina co roku, na jedną z kilkunastu tutejszych uczelni, studentów, sprawia, że jest to miasto nabierające nowej dynamiki. DPD, jako światowy lider usług kurierskich, wychodzi naprzeciw pojawiąjącym się potrzebom mieszkańców Lublina i wraz z Sendit wprowadza jeszcze tańsze usługi kurierskie. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Lublin lub jego okolice, teraz możesz korzystać z tanich usług DPD. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie by już po kilku chwilach móc wysyłać paczki i przesyłki z Lublina za pomocą DPD. Spośród globalnych marek cieszących się najlepszą renomą i zaufaniem, DPD jest w ścisłej czołówce największych graczy na rynku. Wybierając usługę DPD Lublin może cieszyć się usługami najwyższej jakości po najniższych cenach.

 

Lublin i DPD na drodze nowej jakości usług


Lublin potrzebuje siły napędowej swojego rozwoju. Przeróżne biznesy, przedsięwzięcia, organizacje, inwestycje czy działania potrzebują wsparcia na różnych polach. XXI wiek, członkostwo w Unii Europejskiej i wielu stacjonujących w Lublinie studentów zza granicy - wszystko to potrzebuje usług na najwyższym poziomie. Dlatego DPD i Sendit wiitają Lublin w strefie swoich najlepszych usług. DPD, dzięki deklarowaniu przez Sendit określonej ilości paczek w miesiącu, może ustalić niższe niż rynkowe ceny dla tego pośrednika. Dlatego każdy mieszkaniec Lublina korzystający w taki sposób z DPD może uzyskać niższe niż rynkowe ceny bez zmiany jakości usług. Intuicyjna strona internetowa, kilka kliknięć i po paru godzinach może stać u naszych drzwi kurier DPD czekając na naszą paczkę. Sprawnie nadana przesyłka z miasta Lublin może zostać dostarczona do adresata nawet następnego dnia rano.

 

Oferta DPD - najwyższa jakość usług dla każdego


Każda przesyłka krajowa wysłana przez DPD z miasta Lublin może zostać dostarczona, o określonej przez nadawcę, porze dnia - rano, w południe lub po południu, a także w soboty. Każdą przesyłkę można obsługiwać oraz w pełni śledzić przez naszą stronę internetową. Oferta przesyłek DPD obejmuje nie tylko Lublin i kraj, ale również przesyłki w całej Unii Europejskiej, w równie atrakcyjnych czasach dostarczenia. Dbając o najwyższy standard usług DPD obejmuje wszystkie swoje paczki wychodzące z Lublina ubezpieczeniem do pewnej kwoty. Jeśli natomiast klient zainteresowany jest zwiększeniem tej kwoty - istnieje oczywiście taka możliwość wykupując dodatkowe ubezpieczenie. Paczkę można ubezpieczyć od zaginięcia, nieszczęśliwych wypadków czy zniszczenia. Oczywiście żadna z tych sytuacji nie powinna mieć miejsca, ale dla mieszkańców Lublina, którzy stawiają na pewność i spokój, DPD umożliwia taką ochronę przesyłek.

 

Lublin - nowe możliwości


Kurier DPD stara się by Lublin miał dostęp do największej gamy możliwości i oferowanych usług. Poza wspomnianymi wcześniej możliwościami, ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość łatwej integracji swojego konta DPD w Sendit wraz z kontem sprzedażowym na serwisie Allegro. To sprawia, że zarówno wysyłanie paczek staje się łatwiejsze, ale również rozliczenia z klientami. Wszystko to można kontrolować z zakładki Moje Allegro na stronie Sendit. Jedną z kolejnych możliwości jest usługa powiadomienia SMS o tym gdzie znajduje się nasza paczka.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies