Oddział DPD Łódź

Kurier DPD Łódź – dowiedz się jak z niego korzystać z bardzo niskich cenach!


Po latach, w których mieszkańcy miasta nie zawsze byli zadowoleni z kierunku, w  jakim zmierza Łódź, miasto znów dynamicznie się rozwija. Kolejne inwestycje w infrastrukturę oraz pojawiające się w Łodzi firmy nadają miastu nowoczesnego charakteru, a jednocześnie nie pozwalają zapomnieć o pięknym, przemysłowym i wyjątkowym charakterze trzeciego co do wielkości miasta w Polsce. Równocześnie rośnie tu zapotrzebowanie na usługi kurierskie, oferowane między innymi przez firmę DPD – jednego z wiodących graczy, działających na polskim rynku. Duże firmy działające w Łodzi mogą liczyć na niższe ceny usług kurierskich. Założona przez nas platforma Sendit, pozwala na skorzystanie z preferencyjnych warunków i takich przewoźników jak DPD również klientom indywidualnym.

 

Łódź i jej zapotrzebowanie na usługi kurierskie


Trzecie co do wielkości polskie miasto to jeden z największych rynków dla firm kurierskich takich jak DPD, które rozbudowały tutaj swoją sieć usług. Działające w Łodzi przedsiębiorstwa chętnie z nich korzystają, ponieważ we współczesnym biznesie trudno wyobrazić sobie sprzedaż czy dystrybucję bez sprawnych dostaw i przesyłek. Nie wszystkie opłaca się wykonywać w oparciu o własną flotę. Gdy pojedyncze przesyłki mają trafić do odbiorców na terenie całego kraju lub za granicę, znacznie bardziej opłaca się skorzystać z usług sprawdzonych firm kurierskich, w tym DPD. Łódź jako miasto położone centralnie i tranzytowe jest zresztą idealnym miejscem do realizowania takich usług.

 

Czy kurier DPD może być jeszcze tańszy dla klientów indywidulanych?


Największe globalne i polskie firmy działające w dużych miastach, takich Łódź stoją w uprzywilejowanej pozycji w negocjacjach cenowych z DPD i innymi kurierami. Planując swoje roczne budżety, plany produkcyjne są w stanie określić swoje zapotrzebowanie na usługi DPD i podpisać z kurierem bardzo korzystną umowę. Klienci indywidulani oraz mniejsi przedsiębiorcy zamieszkujący Łódź nie mają takiej możliwości. Platforma Sendit została stworzona właśnie po to, by rozwiązać ich problem. Dzięki stałej umowie z DPS oraz innymi przewoźnikami, możemy zaoferować niższe w stosunku do regularnych ceny. Dzięki takim oszczędnościom więcej pieniędzy zostaje w kieszenie mieszkańców wysyłaj przesyłki kurierskie do swoich znajomych i członków rodziny. Korzystają również na tym małe i średnie firmy. W ten sposób miasto może jeszcze szybciej się rozwijać.

 

Centralnie położona Łódź – wysyłaj paczki w dowolne miejsce w Polsce lub Unii Europejskiej


Za leżącej w centrum kraju Łodzi, DPD i inne firmy kurierskie mogą szybko i sprawnie wysyłać paczki do innych miast oraz zagranicę. Usługa oferowana przez Sendit pozwala na zamówienie kuriera DPD w niższej cenie, z jednoczesnym zachowaniem dokładnie takich samych warunków. Wszystkie usługi dodatkowe, takie dostarczenie paczki o konkretnej porze dnia, w ciągu 24 godzin czy ubezpieczenie są dostępne podobnie jak przy zamawianiu przesyłek kurierskich bezpośrednio na stronie przewoźnika. Nie istnieją więc powody, by jakikolwiek potencjalny klient zamieszkujący Łódź miał płacić więcej korzystając z usług DPD inaczej niż poprzez platformę Sendit.

 

Dlaczego kurier DPD za pośrednictwem Sendit to doskonała alternatywa – poznaj pozostałe korzyści


Łódź to miasto, którego mieszkańcy mają we krwi przedsiębiorczość. Dlatego szczególnie przypadnie im do gustu niższa za cena za wysyłane paczki przy większych zamówieniach realizowanych przez kuriera DPD. Ogromną korzyścią zamawiania przesyłek w DPD za pośrednictwem Sendit są elastyczne warunki współpracy. Nie jest konieczna umowa, ani deklarowana liczba przesyłek w miesiącu. Cena zawsze będzie niska. Płatność za usługi DPD może być realizowana przy każdym zamówieniu lub sumarycznie pod koniec miesiąca. Miasto Łódź i jego mieszkańcy zasługują na tak korzystne rozwiązania! Wysyłka paczek niezależnie czy jest regularna, czy sporadyczna nigdy nie była tak tania i wygodna dla wszystkich potencjalnych klientów.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies