Oddział DPD Leszno

Kurier DPD Leszno

Leszno, zamieszkałe przez ponad 64 tysiące osób jest kolejnym ważnym miastem powiatowym w regionie Wielkopolski. Dawniej miasto było ważnym ośrodkiem przemysłu metalowego, dziś jednak jego gospodarka opiera się na pracy mniejszych przedsiębiorstw, a także branży usługowej i handlowej. W połączeniu ze znaczną liczbą mieszkańców sprawia to, że w mieście istnieje stosunkowo duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które w Lesznie świadczy między innymi firma DPD. Wysoka jakość usług i konkurencyjne ceny przekładają się dużą popularność tego przewoźnika. Jednak ceny za usługi kuriera DPD da się znacząco obniżyć, niezależnie od tego, czy chodzi o klientów i indywidualnych, i biznesowych. Sposobem na to jest nowoczesna platforma wysyłkowa Sendit stanowiąca porównywarkę cen usług kurierskich oferowanych przez DPD i inne firmy działające w Lesznie. Na czym polega działanie platformy i jak z niej korzystać? 

Leszno – lokalna gospodarka i usługi kurierskie w mieście

Branża kurierska od wielu lat odgrywa duże znaczenie w krajowej gospodarce, a Leszno nie jest pod tym względem wyjątkiem, dlatego stosunkowo często na ulicach miasta spotkamy ciężarówki należące do kuriera DPD. Z usług DPD w Lesznie i innych wiodących firm kurierskich korzystają między innymi przedsiębiorcy. Dotyczy to szczególnie firm zajmujących się handlem wysyłkowym, których siedzibę stanowi Leszno. Kolejną grupą klientów DPD są klienci indywidualni, którzy dokonują zakupów przez internet, a także wysyłają swoje paczki do rodzin i przyjaciół w całej Polsce. Przez Leszno przebiegają dwie drogi krajowe, a miasto jest także ważnym regionalnym węzłem kolejowym. Przesyłki realizowane przez DPD i innych przewoźników sprawnie opuszczają zatem miasto, podobnie jak do niego trafiają. 

Wysyłki DPD taniej o kilkadziesiąt procent? To możliwe!

W jaki sposób klienci biznesowi i indywidualni zamieszkujący Leszno mogą korzystać z usług DPD i innych wiodących firm kurierskich w znacznie niższej cenie? Jednym ze sposobów jest podpisanie umowy z firmą DPD, która automatycznie zagwarantuje zniżki. Czy jest to jednak rozwiązanie korzystne dla każdego klienta? Niekoniecznie, ponieważ wymaga określenie z wyprzedzeniem miesięcznego zapotrzebowania na usługi DPD. Na takie rozwiązanie mogą sobie pozwolić głównie największe przedsiębiorstwa, których siedzibą jest Leszno. Od teraz klienci indywidualni i mniejsi przedsiębiorcy nie stoją jednak na straconej pozycji. Wszystko za sprawą innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit. DPD oraz kilka innych wiodących firm świadczących usługi kurierskie to nasi stali partnerzy. Dzięki temu klienci z Leszna mogą uzyskać atrakcyjne rabaty, między innymi na korzystanie z kuriera DPD. Ich wysokość zależy od wielkości zamówień i może sięgnąć nawet kilkudziesięciu procent. Ponadto porównanie ofert DPD i innych kurierów działających w Lesznie odbywa się w momencie nadawania paczki. Najważniejszym atutem Sendit jest natomiast elastyczna współpraca i brak konieczności podpisywania umowy z DPD i jakimkolwiek innymi podmiotem. 

Leszno wybiera wysyłki przez Sendit

Paczki nadane przez Sendit opuszczają Leszno na dokładnie tych samych zasadach co przy bezpośrednim zamówieniu na stronie DPD lub innego przewoźnika. Wystarczy założyć konto na stronie i wypełnić krótki formularz. Podajemy w nim adres nadawcy (w tym przypadku Leszno lub okolice) i adres odbiorcy, który możemy zapisać na przyszłość. Następnie w odpowiednie rubryki wprowadzamy gabaryty przesyłki, jej wagę oraz rodzaj opakowania, na podstawie których DPD i inni kurierzy wyceniają usługę. NA dole strony pojawią się oferty DPD i innych firm kurierskich, a po wyborze jednej z nich paczka opuści Leszno. 

Wiele korzyści z wysyłek DPD przez platformę Sendit

Niższe ceny to nie jedyna zaleta zamawiania kuriera DPD lub innego przez Sendit. Współpraca jest elastyczna i nie wymaga podpisania umowy. Właściciele sklepów wysyłkowych, których siedzibą jest Leszno cenią sobie możliwość integracji Sendit z kontem na Allegro lub stroną e-sklepu. Rozliczenie za usługi DPD i innych kurierów odbywa się raz w miesiącu na podstawie zbiorczej faktury lub przy każdym zamówieniu. 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies