Oddział DPD Kraków

Kurier DPD Kraków – zamówi przesyłkę w konkurencyjnej cenie


Trudno wyobrazić sobie dzisiaj prowadzenie większego biznesu, zwłaszcza nastawionego na sprzedaż, bez korzystania z usług kurierskich. Kraków, jako jedno z największych polskich miast nie jest pod tym względem wyjątkiem. Mieszczące się w dawnej stolicy firmy, biura, sklepy z branży e-commerce mogą korzystać z usług wielu firm oferujących usługi kurierskie. Jedną z nich jest DPD – wiodący gracz na tym rynku. Jednak tylko najwięksi klienci biznesowi mogą liczyć na umowy z kurierem i ceny niedostępne przy zwykłym zamówieniu. Dlatego stworzyliśmy platformę, na której bez deklaracji liczby paczek i konieczności podpisywania takiej umowy, każdy może skorzystać z usług DPD w znacznie niższej cenie, ale na normalnych warunkach. Kraków to jedno z miast, w którym Sendit zyskał największą popularność.

 

Kraków – jedno z największych centrów biznesu


Kraków i jego okolice stanowią jedno z największych polskich centrów biznesowych, gdzie swoje siedziby oraz filie mają największe polskie i globalne przedsiębiorstwa. Z tego względu ciężarówki z dobrze znanym klientom logiem DPD to częsty widok na ulicach aglomeracji. Z usług DPD oraz innych przewoźników korzystając również klienci indywidulani pragnący w bezpieczny sposób wysłać przesyłkę do innego miasta na terenie polski lub Europy, podobnie jak osoby prowadzące swoje małe biznesy na przykład na portalach aukcyjnych lub własnych platformach e-commerce. Kraków, jako piękne i przyjemne do życia miasto przyciąga ludzi pragnących zakładać biznesy.

 

Przesyłki kurierskie DPD w bardzo atrakcyjnej cenie


Usługi DPD są bardzo konkurencyjne cenowo wobec ofert innych przewoźników, a ludzie zamieszkujący Kraków są w końcu znani z przedsiębiorczości i poszukiwania opłacalnych rozwiązań. Nie oznacza to jednak, że cen oferowanych przez DPD nie da się obniżyć jeszcze bardziej do poziomu, na który liczyć mogą więksi klienci biznesowi podpisujący z tym sprawdzonym partnerem stałe umowy i deklarujący miesięczną liczbę zamówień. Najlepszym na to sposobem jest połączenie sił, bo chociaż jeden klient indywidualny jest kroplą w morzu zleceń zamówionych u DPD, setki i tysiące zamieszkujących Kraków potencjalnych klientów indywidualnych stanowią atrakcyjne źródło dochodu dla firmy DPD.

 

Przesyłki Kraków – dowolne miejsce


Nasza platforma to miejsce, w którym w korzystnej cenie można zamówić przesyłkę paczki w dowolne miejsce w kraju i w Europie za pośrednictwem kuriera DPD. Kraków podobnie jak większość polskich miast pozwala na zamówienie kuriera i odbiór przesyłki jeszcze tego samego dnia, a także dostarczenie nazajutrz, także w wybranych godzinach – na przykład do południa lub o poranku. Paczki i palety przewożone przez DPD mogą mieć dowolne rozmiary. Kraków to miejsce, gdzie DPD ma dobrze rozwiniętą siatkę kurierów i duże centrum dystrybucyjne. Ma to ogromne znaczenie i wpływ na wysyłanie paczek z dawnej stoicy Polski. Zamawiając usługi kurierskie poprzez Sendit z takich miast jak Kraków, klient otrzymuje pełny wachlarz możliwości oferowany przez DPD.

 

Dlaczego warto zamówić kuriera DPD na naszej stronie?


Niezależnie od tego, czy klient Sendit, którego miejscem zamieszkania jest Kraków wysyła przesyłki kurierskie sporadycznie – np. do swojej rodziny i znajomych, czy też prowadzi działalność gospodarczą i robi to częściej, może liczyć na szereg korzyści. Pierwszą jest oczywiście cena niższa nawet o 75% wobec standardowej oferty firmy kurierskiej. Oferujemy ponadto pełną elastyczność w korzystaniu z serwisu. Wystarczy utworzyć na nim konto, wpisać swój adres zamieszkania, którym w tym przypadku będzie Kraków, by korzystać z pełnego wachlarza usług. Nie jest wymagane podpisywanie żadnej umowy, jak również deklarowane liczby miesięcznych wysyłek, której przecież większość klientów nie może przewidzieć. Z kolei klienci, dla których Kraków i okolice stanowią miejsce prowadzenia biznesu na portalu aukcyjnym, mogą zintegrować wysyłki poprzez Sendit z Allegro. Klienci korzystający z usług kuriera DPD mogą wygodnie rozliczać się za zlecenia miesięcznie lub przy okazji każdej nadanej paczki. Wiemy, że Kraków to miejsce przedsiębiorczych ludzi, a my pragniemy udostępniać im jak najbardziej elastyczne usługi.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies