Oddział DPD Koszalin

Kurier DPD Koszalin

Zamieszkany przez 107 tys. osób Koszalin to jeden z najważniejszych ośrodków miejskich na Pomorzu. Niegdyś działało tu duże przedsiębiorstwo państwowe związane z rybołówstwem, dziś gospodarka miasta opiera się na innych gałęziach przemysłu oraz usługach. W tak dużych miastach jak Koszalin naturalnie istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które świadczy między innymi kurier DPD odznaczający się wysoką jakością usług i konkurencyjnymi cenami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by przedsiębiorczy mieszkańcy i klienci biznesowi korzystali z usług DPD Koszalin jeszcze taniej, nawet o kilkadziesiąt procent. Właśnie dlatego stworzyliśmy innowacyjną platformę wysyłkową Sendit, która stanowi coś więcej niż porównywarkę ofert. Klienci DPD z Koszalina i okolic mogą liczyć także na atrakcyjne zniżki i dodatkowe bonusy wiążące się z korzystaniem z Sendit. 

Koszalin na mapie usług kurierskich

 
Ponad 100 tysięcy mieszkańców to wystarczający argument, by oddział DPD Koszalin podobnie jak inni kurierzy nie narzekał na liczbę zleceń generowaną w tym mieście. Warto jednak dodać, że Koszalin to także miasto przedsiębiorców. Niemal 20 tysięcy zarejestrowanych podmiotów gospodarczych robi wrażenie. Część funkcjonujących tu spółek handlowych ma kapitał zagraniczny. Część terenów Koszalina stanowi podstrefę Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co jeszcze bardziej sprzyja przedsiębiorczości. Z usług DPD i innych kurierów korzystają także klienci prywatni. Coraz więcej osób wysyła paczki do swoich rodzin i znajomych. DPD podobnie jak większość działających w Polsce dużych firm kurierskich realizuje usługi na terenie całego kraju. Warto nadmienić, że wiele przedsiębiorstw w Koszalinie prowadzi handel wysyłkowy, więc DPD z konkurencyjnymi cenami jest ich naturalnym partnerem.  

Jak korzystać z DPD tanio i na atrakcyjnych elastycznych warunkach?

 
Chociaż oddział DPD Koszalin może zaoferować swoim klientom bardzo konkurencyjne stawki, istnieje sposób na ich znaczne obniżenie, nawet o kilkadziesiąt procent w przypadku regularnego skorzystania z usług. Nie chodzi jedynie o możliwość podpisania umowy z DPD lub innymi przewoźnikiem działającym w Koszalinie. Takie rozwiązanie opłaca się głownie dużym graczom, którzy mogą z wyprzedzeniem określić zapotrzebowanie miesięczne na wolumen paczkowy i przesyłki paletowe. Klienci indywidualni i mały biznes nie zawsze mogą sobie na to pozwolić, a Koszalin jest w dużej mierze skupiskiem drobnych przedsiębiorców. Szanse wyrównuje platforma Sendit. Kurier DPD Koszalin to jeden z naszych partnerów, dlatego możemy zaoferować klientom atrakcyjne zniżki na elastycznych warunkach. 

Jak wysłać paczkę z Koszalina poprzez Sendit?

 
W jaki sposób zamówić kuriera DPD w Koszalinie lub okolicach za pośrednictwem Sendit? Wystarczy założyć na platformie konto użytkownika. Dalej procedura odbywa się dokładnie tak, jak na stronie DPD lub stronach innych przewoźników. Wprowadzamy do formularza dane nadawcy (Koszalin) i adresata. W kolejnej części formularza należy umieścić charakterystykę paczki – jej rozmiary, wagę, a także sposób zapakowania. Te informacje są istotne dla kuriera DPD i innych przewoźników przy wycenie. Po wypełnieniu formularza na dole strony pojawi się kilka ofert. Współpracujemy z DPD i innymi wiodącymi przewoźnikami. Następnie należy wydrukować list przewozowy. Po paczkę zgłosi się kurier DPD Koszalin lub inny wybrany przewoźnik. Usługi realizowane są dokładnie tak, jak przy bezpośrednim zamówieniu, jednak klienci mogą liczyć na duże zniżki i dodatkowe bonusy. 

Kurier DPD i inni przewoźnicy a Sendit – dodatkowe bonusy

Zamawianie kuriera DPD poprzez Sendit w Koszalinie ma wiele zalet. Zniżki i brak konieczności podpisywania umowy to tylko jednak z nich. Platformę Sendit można zintegrować z kontem Allegro i e-sklepem, by wysyłki DPD odbywały się szybciej, a przecież czas to pieniądz. Za usługi rozliczamy się przy każdym zamówieniu lub w formie faktury miesięcznej. Rabaty, z których korzystają klienci DPD zamieszkujący Koszalin i okolice są wprost proporcjonalne do wielkości zamówień. 
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies