Oddział DPD Konin

Kurier DPD Konin

Konin, w którym obecnie mieszka 74 tysiące osób, zalicza się do najstarszych miast w Polsce. Leży w Wielkopolsce, nad Wartą i jest miastem powiatowym. Konin od wielu lat związany jest z przemysłem wydobywczym – jest głównym ośrodkiem zagłębia konińskiego, w którym wydobywa się węgiel brunatny. Duża rolę w gospodarce miasta odgrywa ponadto przemysł hutniczy. Mieszkańcy Konina i lokalni przedsiębiorcy chętnie korzystają z usług kurierskich, które w konkurencyjnych cenach realizuje między innymi firma DPD. Ceny za usługi DPD i innych kurierów można jednak obniżyć korzystając z innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit. Rabaty sięgają nawet kilkudziesięciu procent, a klienci mogą wygodnie wybrać pomiędzy ofertami DPD i innych przewoźników. 

Konin – gospodarka miasta i zapotrzebowanie na profesjonalne usługi kurierskie

Chociaż Konin jest stosunkowo niewielkim miastem, jego gospodarka odgrywa ogólnopolskie znaczenie. Wszystko za sprawą złóż węgla brunatnego, które znajdują się w Koninie i kilku okolicznych miastach. Obecność złóż węgla brunatnego przyczyniła się do powstania kilku elektrowni, które łącznie zaspokajają kilkanaście procent polskiego zapotrzebowania na energię elektryczną. Konin jest także siedzibą jedynej w kraju huty aluminium. Ważny element w gospodarce miasta stanowi również tutejszy port rzeczny. Jednak Konin to także miasto, w którym działa wielu mniejszych przedsiębiorców. Oni wraz z klientami indywidualnymi chętnie korzystają z usług kurierskich świadczonych w Koninie między innymi przez wspomnianą firmę DPD. NA rynku usług kurierskich, a także dla firmy DPD, Konin jest jednym z najważniejszych miast na mapie Wielkopolski. Warto dodać, że Konin jest jednocześnie ważnym węzłem drogowym, ponieważ w mieści krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie, a także biegnie tędy autostrada A2. Po tych drogach często przejeżdżają ciężarówki z logotypem DPD. 

Kurier DPD z rabatem wynoszącym kilkadziesiąt procent!

Wszyscy dążymy do oszczędności, a przedsiębiorcy i indywidualni klienci firm kurierskich zamieszkujący Konin nie stanowią pod tym względem wyjątku. W jaki sposób skutecznie obniżać ceny usług DPD i innych przewoźników w Koninie? Jednym z rozwiązań jest podpisanie stałej umowy z DPD lub innym kurierem, jednak ma ono wady, zwłaszcza z punktu widzenia mniej regularnych klientów. Stała umowa zmusza bowiem do określenia miesięcznego wolumenu paczkowego, którego należy ściśle przestrzegać. Nie każdy klient może sobie na to pozwolić. Ten problem rozwiązuje innowacyjna platforma wysyłkowa Sendit, z której mogą skorzystać klienci zamieszkujący Konin i okolice miasta. DPD i inni wiodący przewoźnicy to nasi partnerzy. Dzięki współpracy może naszym klientom udostępnić sięgające nawet kilkudziesięciu procent zniżki na usługi DPD i innych przewoźników. Współpraca odbywa się na bardzo elastycznych zasadach, bez podpisywania umowy z DPD lub innymi podmiotem i z dowolną liczbą wysyłek w ciągu miesiąca. 

W jaki sposób Konin wysyła taniej przez Sendit?

Korzystanie z Sendit jest niezwykle proste. Wystarczy założyć konto na portalu. Aby nadać przesyłkę wypełniamy formularz podobnie jak na stronie DPD. W pierwszej jego części wprowadzamy adres nadawcy (Konin), a także adres odbiorcy. Następnie przechodzimy do specyfikacji paczki. W odpowiednie rubryki wpisujemy jej rozmiary oraz wagę, a także rodzaj opakowania. Od tych czynników zalezą ceny proponowane przez DPD i innych przewoźników. Na dole strony pojawią się oferty kilku firm, w tym DPD oraz ewentualne usługi dodatkowe. Następnie wybieramy najkorzystniejszą i drukujemy list przewozowy. Po paczkę zgłosi się kurier DPD lub inny wybrany i opuści ona Koni ruszając w drogę do adresata. 

DPD na Sendit – niższa cena i ogrom korzyści

Korzystanie z DPD lub innego przewoźnika ma jeszcze kilka innych zalet poza niską ceną. Platformę można zintegrować z własnym kontem na portalu Allegro lub e-sklepem, którego siedzibą jest Konin, by wysyłać paczki w wygodny sposób. Rabaty są wprost proporcjonuje do wielkości zamówień, a rozliczenie za usługi DPD i innych kurierów może odbywać się na podstawie miesięcznej faktury. Klienci z Konina i okolic nie musza podpisywać umowy i deklarować liczby wysyłek w miesiącu. 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies