Oddział DPD Kielce

 

Kurier DPD Kielce

Kielce to jedno z wielu polskich miast, w których liczba ludności wynosi około 200 tys. Jako największy lokalny ośrodek Kielce to główna siedziba biznesu w regionie, gdzie znajdziemy liczne zakłady przemysłowe, magazyny, większe firmy oraz małe lokalne przedsiębiorstwa. Jak w każdym większym ośrodku W Kielcach mocno rozwijają się usługi transportowe i kurierskie. Mieszkańcy oraz lokalni przedsiębiorcy często korzystają z usług firm takich jak DPD i innych popularnych firm kurierskich. Dzięki temu miasto i cały region świętokrzyski mogą jeszcze łatwiej utrzymywać kontakty biznesowe z resztą kraju oraz wysyłać paczki kurierskie zagranicę. Aby redukować koszty uruchomiliśmy innowacyjną platformę Sendit, za pośrednictwem której usługi DPD i kilku innych przewoźników są tańsze dla każdego, a nie jedynie największych regularnych klientów.

Kielce i region świętokrzyski – zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Miasto Kielce i jego okolice kojarzą się każdemu z przepięknymi górskimi krajobrazami. Jednak malownicze góry nie są obecnie jedynym atutem tej części Polski. W regionie kwitnie również przemysł, a duży udział w tutejszej gospodarce mają także usługi. Za racji okolicznych bogactw naturalnych, Kielce przez lata były ośrodkiem obróbki marmurów i piaskowców. Obecnie dobrze rozwija się także tutejszy przemysł budowlany i maszynowy, a także drzewny. W mieście swoją siedzibę ma przynajmniej kilka przedsiębiorstw o kluczowym znaczeniu dla polskiej gospodarki. Z kolei Targi Kielce to jedna z najważniejszych lokalizacji targowych w naszym kraju dla przedstawicieli wielu branż. Nic dziwnego, że firma DPD odpowiadając na potrzeby lokalnego biznesu i mieszkańców miasta otworzyła w pobliżu jeden z większych oddziałów. W mieście działa także kilku innych przewoźników, co wzmaga konkurencję i pozwala uzyskać mieszkańcom niższe ceny. Najbardziej korzystna oferta usług DPD i innych przewoźników zazwyczaj była jednak zarezerwowana wyłącznie dla dużych klientów. Portal Sendit powstał właśnie po to, by zmienić ten stan rzeczy.

 

Kurier DPD w znacznie niższej cenie dla wszystkich

Osoby prywatne i drobni przedsiębiorcy zamieszkujący Kielce muszą korzystać z usług kurierskich po cenach oferowanych regularnie przed DPD i dostępnych na stronie przewoźnika. Platforma Sendit sprawia, że kuriera online można wygodnie zamówić bez wychodzenia z domu, ale również w niższej cenie. Jak to możliwe? Sendit jest czymś więcej niż porównywarką ofert. Dzięki umowom z DPD i pozostałymi wiodącymi firmami kurierskimi, mogliśmy wynegocjować znacznie niższe stawki, z których korzystają nasi klienci zamieszkujący Kielce lub prowadzący tutaj działalność gospodarczą. Atrakcyjne zniżki są dostępne dla wszystkich klientów, a usługa odbywa się dokładnie w taki sam sposób, jak przy zamawianiu kuriera DPD na stronie przewoźnika.

Kielce – dowolne miasto. Jak wysyłać takie paczki i palety poprzez Sendit?

Aby znacząco zredukować koszt usług kurierskich świadczonych przez DPD w miastach takich jak Kielce lub ich okolicach, wystarczy założyć konto na naszej platformie. Użytkownik musi następnie wpisać swój adres, którym będą oczywiście Kielce, który zostanie automatycznym adresem nadawcy paczki. Później w stosownym formularzu wybieramy adres odbiorcy, pod który kurier DPD dostarczy przesyłkę paczkową lub paletową. W kolejnych rubrykach wpisujemy szczegóły zamówienia dotyczące rozmiarów paczki, jej wagi oraz sposobu zapakowania. To ważne z punktu widzenia wyceny, jak również pomocne w pracy kuriera DPD. Usługa, chociaż po niższej cenie odbywa się dokładnie tak, jak przy jej zamówieniu bezpośrednio u DPD, a wiec można także skorzystać z dodatkowych opcji takich jak przyspieszona dostawa przesyłki opuszczającej Kielce. DPD i inni renomowani przewoźnicy zapewniają bezpieczeństwo przesyłki, która można zresztą dodatkowo ubezpieczyć na określoną kwotę zależną wartości towaru.

Kurier DPD na naszej platformie – dodatkowe zalety

Niższa cena to nie wszystko. Kielce są miastem wielu lokalnych przedsiębiorców, również tych działających w branży e-commerce. Platformę Sendit można łatwo zintegrować z własnym sklepem internetowym, jak również kontem na portalu Allegro, co sprawi że zamówienie DPD bądź innego kuriera stanie się procesem niemal automatycznym. Dodatkowym atutem naszej platformy jest elastyczność – nie wymagamy podpisywania umowy i określania wolumenu paczkowego, przy czym klienci składający większe zamówienia mogą liczyć na jeszcze korzystniejsze zniżki.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies