Oddział DPD Katowice

Kurier DPD Katowice


Katowice podobnie jak cały Górny Śląsk stanowią jeden z najważniejszych w kraju okręgów przemysłowych. Tutejsza gospodarka przez lata opierała się na wydobyciu węgla, kwitnie tu także przemysł hutniczy. Nic dziwnego, że biorąc pod uwagę także liczbę mieszkańców i stosunkowo bliskie położenie wobec Niemiec i Czech, region to także duży rynek usług kurierskich, realizowanych miedzy innymi przez DPD. Paczki wysyłają  także klienci indywidualni zamieszkujący Katowice, a także działający na Górnym Śląsku, mali i średni przedsiębiorcy. Aby pomóc klientom DPD obniżać koszty usług kurierskich, założyliśmy platformę Sendit. Wysyłka paczek i palet jest w ten sposób tańsza nawet o kilkadziesiąt procent, względem regularnych cenników. Klienci z Katowic, wybierający DPD lub inną firmę kurierską, mają dostęp także do dodatkowych korzyści. W jaki sposób działa ta użyteczna platforma?

 

Katowice – największe miasto aglomeracji górnośląskiej


Każdy, kto choć raz odwiedził Katowice, doskonale wie, jak wygląda tutejszy krajobraz. Górnictwo i hutnictwo odgrywają w życiu regionu wiodącą rolę. Jednocześnie miasto przechodzi modernizację i dynamicznie rozwija się w nowoczesnym sektorze usług. Nic więc dziwnego, że przejeżdżając ulicami Katowic, bardzo łatwo napotkać auta z widniejącym na karoserii logiem DPD – sprawdzonym, profesjonalnym przewoźnikiem paczek, działającym na terenie Polski i innych państw Unii Europejskiej. Wszędzie tam, gdzie kwitnie biznes, także i rośnie zapotrzebowanie na kurierów jest bardzo wysokie. Z usług DPD poza klientami indywidualnymi, korzystają przedsiębiorcy, których profil działalności sprawia, że nie opłaca im się korzystać w tym celu z własnej floty pojazdów. Dobrym przykładem takiej działalności jest miedzy innymi e-handel. Wiele funkcjonujących w Katowicach sklepów internetowych dostarcza swoim klientom zakupy za pośrednictwem DPD.

 

Kurier DPD w Katowicach w jeszcze niższej cenie


Pomysł na platformę Sendit narodził się z chęci wsparcia wszystkich klientów, którzy korzystaj z usług kurierskich w ograniczonym zakresie przez co nie mogą liczyć na najwyższe rabaty od przewoźnika. Te ostatnie, firmy takie jak DPD, oferują głównie dużym graczom w ramach stałej umowy i deklaracji wolumenu paczkowego. Na naszej platformie mniejsi klienci z takich miast jak Katowice, jak również mniejszych ośrodków, łączą siły, by oszczędzać na przesyłkach kurierskich. Cena usług DPD jest znacznie niższa, niż w przypadku zamówienia tej samej usługi na stronie przewoźnika. Jednocześnie przesyłki kurierskie odbywają się na identycznych zasadach. Ciężarówka DPD przyjeżdża do klienta w Katowicach, by zabrać paczkę do centrum dystrybucyjnego, z którego następnie ruszy w dalszą drogę do odbiorcy.  

 

Jak wysłać paczkę z Katowic kurierem poprzez portal Sendit?


Każdy klient zamieszkujący Katowice lub inną polską miejscowość może założyć konto na naszej platformie. Wysyłka realizowana przez DPD działa dokładnie tak samo, jak zamawiana na stronie przewoźnika. Wystarczy uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy. Kurier DPD musi ponadto poznać wymiary oraz wagę paczek lub przesyłek paletowych, które to parametry także umieszcza się w formularzu. Po jego wypełnieniu na dole strony pojawią się oferty firm kurierskich, w tym również DPD, a cena usługi będzie niższa od regularnej.  

 

Kurier DPD przez Sendit – wiele korzyści


Niezależnie od wolumenu paczkowego każdy klient DPD z Katowic może liczyć na niższą cenę, wybierając portal Sendit. Jednak to nie jedyna zaleta takiego rozwiązania. Przedsiębiorcy o wyższym zapotrzebowaniu na usługi kurierskie płacą jeszcze mniej proporcjonalnie do liczby wysyłanych paczek. Ponadto platformę można łatwo zintegrować z własnym sklepem internetowym lub kontem Allegro. Wówczas wysyłka z Katowic odbywać się będzie niemal automatycznie. Przy tych wszystkich zaletach współpraca z Sendit odbywa się na bardzo elastycznych zasadach. Nie istnieje konieczność podpisywania umowy, jak również określania minimalnej skali miesięcznych zamówień. Katowice, działający tu przedsiębiorcy oraz klienci prywatni zasługują na tak wygodne rozwiązania.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies