Oddział DPD Gliwice

 

Kurier DPD Gliwice

Gliwice to kolejne, zamieszkane przez ponad 180 tysięcy mieszkańców duże miasto aglomeracji śląskiej. Niegdyś kwitł tu oczywiście przemysł wydobywczy. Obecnie w mieście działa tylko jedna kopalnia węgla kamiennego, zaś Gliwice stały się miastem przemysłowym, w którym rozwija się między innymi przemysł samochodowy, zbrojeniowy i maszynowy. Położenie na styku dwóch autostrad oraz bliskość Katowic jeszcze bardziej wzmagają zapotrzebowanie na professjonalne3 usługi kurierskie świadczone między innymi przez DPD. Firma DPD posiada w Gliwicach duży oddział./ Aby lokalni mieszkańcy i mali przedsiębiorcy mogli korzystać z DPD i innych wiodących firm kurierskich, stworzyliśmy platformę Sendit. Logując się na portalu każdy może nadawać przesyłki po cenach niższych niż regularne bez konieczności podpisywania umowy.

Gliwice – gospodarka i zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Gliwice, podobnie jak cały Górny Śląsk coraz mniej kojarzy się z działającym tu przez lata przemysłem wydobywczym. Miasto zmieniło swoje oblicze. Obecnie kwitnie tu nowoczesny przemysł, w tym fabryka samochodów osobowych. W mieście produkuje się także podzespoły do aut i czołgi, jak również maszyny budowlane. Duże znaczenie ma ponadto przemysł chemiczny Gliwice wyróżnia także położenie na skrzyżowaniu dwóch autostrad – biegnącej z północy na południe A1 oraz ze wschodu na zachód A4. Z tego względu Gliwice, podobnie jak cała aglomeracja charakteryzują się wysokim zapotrzebowaniem na usługi kurierskie. Popularność wśród mieszkańców i lokalnego biznesu zyskał jeden z wiodących przewoźników – firma DPD, która otworzyła tutaj jeden ze swoich oddziałów. Dzięki takiej lokalizacji paczki opuszczające Gliwice ciężarówkami DPD do innych polskich miast i do całej Europy są transportowane sprawnie.

Przysyłki DPD i innych kurierów w bardzo konkurencyjnej cenie

Rynek usługuj kurierskich świadczonych przez DPD i innych wiodących kurierów mocno rozwija się w naszym kraju, a Gliwice nie są tu wyjątkiem. Zarówno klienci indywidualni zamieszkujący Gliwice, jak i lokalny biznes dążą do naturalnie do jak największych oszczędności z racji przesyłek. Zwykle w najkorzystniejszej sytuacji stoją większe przedsiębiorstwa. Posiadanie własnej floty dostawczej nie zawsze jest optymalnym rozwiązaniem, zwłaszcza że dzięki stałym umowom z kurierami takimi jak DPD i określaniu zapotrzebowania z wyprzedzeniem swojego zapotrzebowania, więksi klienci mogą liczyć na znacznie niższe stawki. Bez korzystania z portalu Sendit są one niedostępne dla małych przedsiębiorstw i klientów indywidualnych zamieszkujących Gliwice. Dzięki naszej platformie każdy klient może zamówić online kuriera DPD lub innego, korzystają z porównywarki cen i preferencyjnych stawek, które mogliśmy wynegocjować jako znaczący partner.

Gliwice – dowolne miejsce. Jak zamówić przesyłkę taniej na platformie Sendit?

Korzystanie z Sendit jest bardzo proste i odbywa się dokładnie tak, jak zamawianie kuriera bezpośrednio na stronie DPD. Klient zamieszkujący Gliwice musi założyć konto na portalu, a następnie wpisać w stosowne formularze dane nadawcy i odbiorcy. Po podaniu wymiarów i wagi paczki oraz rodzaju opakowania, na dole wyświetlą się oferty DPD i innych kurierów, spośród których wystarczy wybrać najkorzystniejszą. Paczka może zostać dodatkowo ubezpieczona lub dostarczona do odbiorcy w trybie przyspieszonym – to dokładnie ta sama usługa, jak zamawiana bezpośrednio u DPD, lecz tańsza.

DPD i inni kurierzy na Sendit – wszystkie korzyści

Klienci zamieszkujący Gliwice zasługują jednak nie tylko na niższe ceny. Gliwice to oczywiście siedziba wielu sklepów internetowych, którym zależy na sprawnych, możliwie jak najbardziej zautomatyzowanych wysyłkach. Korzyścią z zamawiania kuriera DPD lub innego przez Sendit jest możliwość zintegrowania platformy z własnym e-sklepem lub kontem na portalu aukcyjnym Allegro. Klienci, którzy wysyłają kurierem DPD więcej paczek, zapłacą za nie proporcjonalnie mniej, jednak korzystanie z Sendit nie wiąże się z koniecznością podpisywania stałej umowy lub określania miesięcznego wolumenu paczkowego. Z tych względów Sendit to optymalne rozwiązanie, by korzystać z usług DPD i innych kurierów w Gliwicach bez wychodzenia z domu lub biura.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies