Oddział DPD Gdynia

Kurier Gdynia


Zamieszkana przez ponad 200 tys. osób Gdynia, to ważne miejsce na mapie Polski. Zbudowany w czasach przedwojennych port wciąż jest powodem do dumy. Dzięki niemu, Gdynia stanowi jedno z polskich okien na świat, a z Gdańskiem i Sopotem tworzy jedną z największych w kraju aglomeracji. Dlatego Gdynia jest bardzo ciekawym miastem do prowadzenia biznesu, zarówno globalnego, jak i w formie małego lub średniego przedsiębiorstwa. W dużych miastach o ożywionym życiu gospodarczym, istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie realizowane między innymi przez firmę DPD. Aby mieszkańcy Gdyni i całego Trójmiasta mogli korzystać z nich w niskiej cenie, założyliśmy platformę Sendit, zapewniającej dostęp do atrakcyjnych ofert DPD i innych wiodących firm kurierskich.

 

Gdynia jako ważny rynek przesyłek kurierskich


Bliskość jednego z najważniejszych w kraju lotnisk i dobra infrastruktura drogowa sprawiają, że przedsiębiorcy chętnie inwestują w Gdyni, a miasto może dynamicznie się rozwijać. To stąd odpływają promy do niedalekiej Skandynawii. Takie miasta w naturalny sposób stanowią rozbudowany i atrakcyjny rynek dla firm kurierskich, takich jak DPD. Niektóre z przesyłek trafiają za granicę przez Bałtyk, a inne z kolei są przewożone do wszystkich polskich miast autostradą A1. Dlatego logo DPD jest w Gdyni, podobnie jak w całym Trójmieście łatwe do zauważenia. Usługi kurierskie w niskich cenach do niedawna dostępne były głownie jedynie dla dużych firm, dlatego właśnie stworzyliśmy platformę, która daje takie możliwości wszystkim klientom.

 

Sendit – innowacyjna platforma służąca do zamawiania kuriera DPD i innych przewoźników w niższej cenie


Większość klientów chcąc wysłać przesyłkę kurierską z Gdyni do innej miejscowości w Polsce lub zagranicą, korzysta ze stron przewoźników. Chociaż usługi DPD są relatywnie tanie nic nie stoi na przeszkodzie, by zredukować te koszty. Większe przedsiębiorstwa dokonują tego poprzez podpisanie z DPD lub inną firmą kurierską stałej umowy, jednocześnie deklarując miesięczny wolumen paczkowy. Sendit działa właśnie w taki sposób, z tą różnicą, że oferuje pośrednictwo pomiędzy klientem a firmą kurierską, taką jak DPD. Dzięki temu finalna cen usługi jest znacznie niższa, chociaż realizowana na dokładnie takich samych zasadach. Usługa dotyczy zarówno standardowych paczek, jak i dużych przesyłek paletowych. Im klient złoży większe zamówienie, tym może liczyć na wyższy rabat. Gdynia to miasto, w którym nie brakuje klientów dostrzegających korzyści z takiego rozwiązania.

 

Przesyłka Gdynia – dowolne miejsce w Polsce i Unii Europejskiej. Jak zamówić usługę?


Korzystanie z Sendit jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie i uzupełnić swoje dane, jako nadawcy. W stosowny formularz wpisujemy ulicę, numer domu lub lokalu, kod pocztowy i oczywiście miasto, którym w tym przypadku jest Gdynia. Dokładnie tak samo należy uzupełnić dane odbiorcy. Kolejne rubryki dotyczą charakterystyki paczki – jej wymiarów i wagi, a także rodzaju opakowania. Te informacje są niezbędne do wyceny oraz ułatwiają pracę kurierowi DPD. W ramach usługi dodatkowej można ubezpieczyć paczkę na dodatkową kwotę, wybrać gwarancję dostarczenia przesyłki na drugi dzień lub o konkretnej porze. Na dole strony pojawią się oferty DPD i innych wiodących firm kurierskich, zawierające bardzo atrakcyjną cenę.

 

DPD na platformie Sendit – dodatkowe korzyści


Gdynia to miasto, w którym nie brakuje klientów indywidualnych i biznesowych, wybierających Sendit nie tylko ze względów cenowych. Zaletą zamawiania DPD przez Sendit jest elastyczne podejście do klienta. Umowa czy też deklarowanie miesięcznego wolumenu paczkowego są zbędne. Działające w Gdyni sklepy internetowe skorzystają natomiast na integracji platformy ze stroną lub kontem na Allegro. Ponadto większe zamówienia oznaczają jeszcze niższą cenę u DPD lub innej firmy kurierskiej. Gdynia i jej mieszkańcy zasługują na równie innowacyjne i oszczędne rozwiązania.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies