Oddział DPD Elbląg

Kurier DPD Elbląg

Zamieszkany przez ponad 120 tysięcy osób Elbląg to jeden z najważniejszych ośrodków na Warmii i Mazurach. Miasto założone w XIII wieku jest najstarszym w regionie i należy jednocześnie do najstarszych w naszym kraju. Świadectwem bogatej historii jest między innymi piękna starówka w Elblągu. Gospodarka miasta opiera się na kilku branżach przemysłu, a także handlu i usługach. Zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni wykazują rosnące zapotrzebowanie na usługi kurierskie, dlatego oddział DPD Elbląg nie narzeka na bak klientów. Popularność kuriera DPD w Polsce wynika między innymi z wysokiej jakości świadczonych usług, jak również z bardzo konkurencyjnych cen. Klienci zamieszkując Elbląg mają obecnie szansę obniżyć je jeszcze bardziej, zarówno w przypadku DPD, jak i kilku innych wiodących przewoźników. Jest to możliwe za pośrednictwem nowoczesnej platformy wysyłkowej Sendit. Umożliwia ona porównanie wielu ofert spośród propozycji DPD i innych kurierów, a także zyskiwanie nawet kilkudziesięcioprocentowych rabatów. W jaki sposób działa platforma Sendit? 

Elbląg na kurierskiej i gospodarczej mapie kraju

Elbląg jest jednym z najważniejszych ośrodków w województwie warmińsko-mazurskim, jeśli chodzi o gospodarkę, transport i edukację. Największe przedsiębiorstwa zlokalizowane w Elblągu reprezentują branżę meblarską, spożywczą, a także przemysł ciężki. Produkuje się tu między innymi turbiny parowe. W Elblągu działa także Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna, która przyczynia się do rozwoju lokalnej gospodarki. Kadry lokalnym firmom są dostarczane między innymi przez elbląskie uczelnie wyższe. W mieście panuje także dobry klimat dla mniejszych przedsiębiorstw, a coraz większą rolę odgrywają nowoczesne usługi handel. To wszystko przekłada się na wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które świadczy tu między innymi wspomniany już przewoźnik DPD, jak i kilka innych wiodących firm reprezentujących tę branżę. Z usług DPD korzystają klienci biznesowi i indywidualni zamieszkując Elbląg, a samochody z logo DPD są częstym widokiem na ulicach miasta i w jego okolicy. 

Wysyłki kurierem DPD w znacznie niższej cenie dla wszystkich!

W jaki sposób klienci zamieszkujący Elbląg mogą obniżać koszty wysyłek kurierskich? Dobrym rozwiązaniem jest podpisanie umowy z DPD lub innym działającym w Elblągu przewoźnikiem, jednak jest ono dedykowane przede wszystkim większym firmom zlecającym wysyłki regularnie. Należy bowiem z wyprzedzeniem określić swoje zapotrzebowanie. Nie każdy klient DPD z Elbląga może sobie na to pozwolić. Każdy może jednak skorzystać z platformy wysyłkowej Sendit, która wyrównuje szanse. DPD i inni wiodący kurierzy to nasi partnerzy biznesowi. Dzięki temu wysyłki w cenie nawet o kilkadziesiąt procent niższej od regularnej są dostępne dla każdego klienta DPD i innej firmy. Porównanie ofert kilku wiodących przewoźników, w tym DPD, odbywa się wygodnie w trakcie nadawania paczki. 

Elbląg wybiera Sendit. Jak korzystać z innowacyjnej platformy wysyłkowej?

Aby paczka opuściła Elbląg w niższej cenie, wystarczy zalogować się na platformie Sendit i wypełnić krótki formularz, podobnie jak na stronie DPD. Najpierw podajemy adres nadawcy (Elbląg) i adres odbiorcy. Następnie wprowadzamy informacje o paczce – jej rozmiary, wagę oraz sposób zapakowania. DPD i inni kurierzy na tej podstawie wyceniają usługę. Ich oferty pojawią się na dole strony. Po wyborze jednej z nich drukujemy list przewozowy, a po paczkę zgłasza się kurier DPD lub inny i opuszcza ona Elbląg. 

DPD i inni kurierzy na Sendit - wszystkie korzyści

Korzystanie z DPD i innych kurierów na Sendit w Elblągu ma jeszcze klika innych zalet. Cena jest tym niższa, im więcej kliny zamawia. Poza tym rozliczenie za usługi DPD i innych przewoźników odbywa się każdorazowo lub raz w miesiącu. E-sklepy, których siedzibą jest Elbląg mogą zintegrować platformę ze swoją stroną internetową lub kontem na Allegro, by wysyłać paczki wygodniej i szybciej. Współpraca nie wymaga podpisywania umowy. 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies