Oddział DPD Częstochowa

Kurier DPD Częstochowa


Częstochowa to miasto mające ogromne znaczenie w polskiej historii, a na Jasną Gorę co roku przybywają setki tysięcy pielgrzymów. Jednak poza tym dziedzictwem, nie wolno zapominać o gospodarczym znaczeniu miasta, które jest obecnie domem dla ponad dwustu tysięcy osób. W Częstochowie od lat działa rozwinięty przemysł hutniczy stali i szkła, ale również szereg większych przedsiębiorstw związanych z branża motoryzacyjną. W nowopowstających biurowcach kwitną także usługi. W mieście stale rośnie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, dlatego Częstochowa to jedno z miejsc, w których odział posiada kurier DPD. Ten sprawdzony znany z profesjonalizmu przewoźnik obsługuje wysyłki do całej Polski i na teren Unii Europejskiej. Aby korzystanie z jego usług było możliwe w jak najniższe cenie dla wszystkich potencjalnych klientów z Częstochowy, założyliśmy platformę Sendit – porównywarkę usług kurierskich.

 

Częstochowa potrzebuje usług kurierskich


Zamieszkała przez ponad 220 tysięcy osób Częstochowa, chociaż nie jest dzisiaj miastem wojewódzki, odgrywa duże znaczenie w gospodarce, zwłaszcza w wspomnianych gałęziach przemysłu. Tam, gdzie działa mały i wielki biznes istnieje zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi kurierskie. Ciężarówki kurierów, również te z logiem DPD pokonują dziennie wiele kilometrów na ulicach miasta. Z kuriera korzystają także klienci indywidualni pragnący wysłać bezpiecznie paczkę z Częstochowy do swojej rodziny w innych Polskich miejscowościach i zagranicą. Usługi kurierskie świadczone przez DPD i innych przewoźników muszą charakteryzować się kilkoma cechami. Po pierwsze być realizowane szybko. Po drugie, powierzona kurierowi paczka powinna być bezpieczna, nawet jeśli jej zawartość jest delikatna. Takie warunki spełnia kurier DPD oraz kilka innych wiodących firm kurierskich, których oferty dostępne są na Sendit.pl. Trzecim wymogiem jest oczywiście atrakcyjna dla klientów cena.

 

Kurier DPD w atrakcyjnej cenie bez wychodzenia z domu


Obecnie każdemu klientowi zależy na czasie, więc przesyłki kurierskie z Częstochowy są przede wszystkim zamawiane z domu, po czym ciężarówka DPD lub innego przewoźnika przyjeżdża do nadawcy, by odebrać paczki lub palety. Sendit to platforma, która idzie kilka kroków dalej. Mieszkańcy Częstochowy mogą za jej pomocą zamówić kuriera, wybierając z pośród ofert DPD i kilku innych wiodących przewoźników, działających na polskim rynku. Mniejsi klienci biznesowi i klienci indywidualni zamawiający kuriera sporadycznie dotychczas nie mogli liczyć na zniżki wynikające z podpisania umowy z DPD lub inną firmą. Taka umowa wymaga regularnych zamówień oraz oszacowania wolumenu paczkowego. Jednak Częstochowa to miejsce, w którym nie tylko najwięksi gracze wysyłają paczki. Platforma Sendit zapewnia realizację zlecenia przez DPD lub inną wybraną p[rzez klienta firmę kurierską w znacznie niższej cenie.

 

Jak wysłać paczkę lub paletę z Częstochowy do dowolnego miejsca w Unii Europejskiej?


Korzystanie z Sendit jest bardzo proste. Wystarczy założyć na portalu konto. Aby zamówić kuriera uzupełniamy dane nadawcy wraz adresem, którym w tym przypadku będzie Częstochowa. DPD realizuje przesyłki do Polski i niemal każdego miejsca na terenie Unii Europejskiej, więc adres nadawcy może znajdować się w Polsce lub za granicą. Następnie przechodzimy do charakterystyki paczki. Tutaj ważne są jej wymiary oraz waga, co jest konieczne do wyceny, jak również stanowi przydatną informację dla kuriera DPD który zabierze paczkę z Częstochowy. Możliwe jest także dodatkowe ubezpieczenie paczki. Po uzupełnieniu wspomnianych rubryk na dole strony pojawią się oferty kilku firm kurierskich, w tym DPD, które będą zawierać cenę nawet o kilkadziesiąt procent niższą od usługi zamawianej bezpośrednio u przewoźnika.

 

DPD przez Sendit – nie tylko niższa cena


Jednak klienci z Częstochowy zamawiający kuriera DPD lub innej firmy poprzez Sendit mogą liczyć na więcej udogodnień niż korzystniejsza cena. Platformę da się w prosty sposób zintegrować ze sklepem internetowym lub kontem na Allegro, dzięki czemu zamówienie odbędzie się niemal automatycznie. Mimo niższej ceny klienci z Częstochowy mogą liczyć na elastyczne warunki współpracy. Nie jest konieczne podpisanie umowy, jak również określanie miesięcznego wolumenu paczkowego. Jednocześnie większa liczba paczek i palet przekłada się na niższe ceny oferowane przez kuriera, w tym DPD. Częstochowa i jej przedsiębiorczy mieszkańcy zasługują na takie rozwiązania!
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies