Oddział DPD Bytom

 

Kurier DPD Bytom – sposób na tańsze wysyłki bez wychodzenia z domu

Bytom, podobnie jak większość śląskich miast był ważnym ośrodkiem wydobycia węgla kamiennego. Obecnie to zamieszkane przez prawie 170 tysięcy mieszkańców miasto przeszło transformację ekonomiczną, rozwijając między innymi sektor usług. Działające w Bytomiu przedsiębiorstwa przemysłowe, handlowe i usługowe chętnie korzystają z usług kurierskich, które na Śląsku i w całej Polsce realizuje między innymi firma DPD. Aby Bytom i jego mieszkańcy mogli korzystać z preferencyjnych stawek za te usługi, stworzyliśmy platformę Sendit stanowiącą coś znacznie więcej niż tylko porównywarkę usług kurierskich. Wysyłka paczek przez DPD lub innego kuriera z Bytomia lub do Bytomia może być dzięki temu tańsza o kilkadziesiąt procent i odbywać się na bardzo elastycznych zasadach, bez wychodzenia z domu, co jest dziś standardem i wygodą.

Bytom na rynku usług kurierskich

Jako miasto zamieszkane przez grubo ponad 160 tysięcy osób, Bytom jest naturalnym ważnym rynkiem dla firm kurierskich. Miejscowy odział DPD Bytom realizuje zlecenia klientów indywidualnych oraz biznesowych. W mieście wciąż działają dwie kopalnie i jedna huta. Jednocześnie Bytom, jako miasto o długich tradycjach handlowych, również dziś jest ważnym ośrodkiem handlowo-przemysłowym na Śląsku. Samochody DPD i innych przewoźników nie wyjeżdżają stąd puste, a paczki i palety nadawane przez klientów wyruszają z DPD Bytom do innych polskich i zagranicznych miast. Chociaż DPD i inni przewoźnicy mocno konkurują o klientów również cenami, nic nie stoi na przeszkodzie by stawki oferowane przez kurierów obniżać jeszcze bardziej. Właśnie dlatego założyliśmy platformę Sendit, która daje dostęp do usług kurierskich DPD i innych firm w najniższych cenach.

Przesyłki DPD i innych firm kurierskich znacznie tańsze dzięki innowacyjnej platformie

Dotychczas niższe od regularnych ceny były dostępne jedynie dla największych klientów Biznesowych, których miejscem działalności jest Bytom. Przedsiębiorstwa znające swoje zapotrzebowanie mogły podpisać korzystne umowy z DPD lub innymi firmami świadczącymi usługi kurierskie, których w Polsce nie brakuje. Sendit jako partner DPD ma dostęp do preferencyjnych stawek, które na elastycznych warunkach może zaoferować wszystkim klientom zamieszkującym Bytom i okolice miasta.

Jak najtaniej nadawać paczki opuszczające Bytom przez platformę Sendit?

W jakiś sposób korzystać z usług DPD Bytom w najniższych cenach? Należy założyć profil na platformie Sendit. Wówczas cała procedura odbywa się dokładnie tak samo, jak podczas korzystania ze strony DPD lub innego przewoźnika, z tą różnicą, że klient może porównać wiele ofert, które są dostępne w cenach nawet o kilkadziesiąt procent niższych od regularnych. W określonych rubrykach formularza wpisujemy dane nadawcy i odbiorcy. Następnie należy dokonać charakterystyki przesyłki, która opuści Bytom. Może składać się ona z paczek lub palet. Klient musi uzupełnić ich gabaryty, sposób zapakowania, jak również wagę. Na dole strony ukażą się oferty DPD i innych wiodących firm kurierskich, z którymi współpracujemy. Wystarczy wybrać najkorzystniejszą. DPD Bytom zapewnia klientom dodatkowe usługi – między innymi dostarczenie paczki następnego dnia lub w określonych godzinach.

Pozostałe korzyści płynące z zamawiania kuriera DPD online w ten sposób

E-sklepy, których miejscem działalności jest Bytom mają jeszcze jeden powód, by wybrać platformę Sendit. Istnieje możliwość jej zintegrowania z kontem na portalu Allegro lub stroną internetową sklepu. Mieszkańcy Bytomia nie muszą podpisywać z nami umowy, by korzystać z niższych cen, które są dostępne dla wszystkich. Im zamówienie będzie większe, tym cena proporcjonalnie niższa, jednak Sendit nie wymaga od klientów określania swojego zapotrzebowania. Usługa zostanie natomiast zrealizowana w standardowym trybie przed oddział DPD Bytom, jednak jej cena będzie sporo niższa. Przesyłka może zostać wysłana z Bytomia do dowolnego miejsca w kraju lub Unii Europejskiej. Istnieje także opcja jej dodatkowego ubezpieczenia na wybraną kwotę, zależnie od wartości przesyłanego towaru.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies