Oddział DPD Bielsko Biała

 

Kurier DPD Bielsko-Biała – sposób na najtańsze wysyłki online

Bielsko-Biała w województwie śląskim to jedno z najbardziej malowniczo z najbardziej malowniczo położonych miast w Polsce. Jednak Górski krajobraz nie jest jedynym atutem miejscowości liczącej ponad 170 tysięcy mieszkańców. Poza turystyką prężnie działa tutaj także wiele zakładów przemysłowych, a tutejszy okręg przemysłowy jest jednym z najważniejszych w kraju. Nic dziwnego, że Bielsko-Biała i okolice to również ważny region na polskim rynku usług kurierskich realizowanych przez DPD i innych wiodących przewoźników. Zarówno klientom indywidulanym, jak i przedsiębiorcom, dla których Bielsko-Biała stanowi obszar działalności, zależy na redukcji kosztów związanych z wysyłkami. Dlatego założyliśmy platformę Sendit, na której każdy klient może zapoznać się z ofertami DPD i innych przewoźników, a także zamówić usługę w najniższej cenie.

Bielsko-Biała – przemysł i zapotrzebowanie na usługi kurierskie w mieście

Bielsko-Biała jest centralnym punktem bielskiego okręgu przemysłowego – jednego z najważniejszych w naszym kraju. Ale miasto to także jeden z ważniejszych ośrodków handlowych i usługowych w południowej części Polski. Od lata rozwija się tutaj przemysł motoryzacyjny, który ma się świetnie również dzisiaj. To właśnie Bielsko-Biała jest miejscem produkcji samochodów marki Fiat. W mieście działają także liczne przedsiębiorstwa z branży elektro-technicznej. Bielsko-Biała i okolice stanowią ponadto część obszaru zainteresowania Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Bielskiego Parku Przemysłowego i Usługowego. W połączeniu ze stosunkowo dużą liczbą mieszkańców sprawia to, że Bielsko Biała to ważny rynek dla działających w Polsce firm kurierskich w tym DPD. Wspomniana firma DPD posiada tutaj jeden ze swoich ważnych oddziałów regionalnych.

Sendit – sposób na tańsze wysyłanie paczek przez DPD dla każdego klienta

Mieszkańcy miasta i firmy, dla których Bielsko-Biała jest areną działalności zasługują na dostęp do profesjonalnych usług kurierskich, także DPD w niskich cenach. Aby móc liczyć na preferencyjne warunki nie musza jednak podobnie jak większe przedsiębiorstwa podpisywać z DPD lub innym kurierem stałej umowy. Wiązałoby się o z koniecznością określenia minimalnej miesięcznej liczby zamówień, co dla mniejszych firm i klientów indywidualnych jest warunkiem trudnym do spełnienia. Platforma Sendit – partner DPD oraz innych wiodących firm kurierskich wypełnia tę lukę. Preferencyjne stawki udostępniamy naszym klientom, którzy mają w dodatku do wyboru zestawienie ofert DPD i innych kurierów oraz porównanie cen za tę samą usługę wysyłając paczki i palety do kraju lub za granicę. Bielsko-Biała i oszczędni mieszkańcy miasta zasługują na tego typu rozwiązana, które pozwalają oszczędzać kapitał.

Bielsko-Biała – jak mieszkańcy miasta mogą korzystać z portalu Sendit?

Aby skorzystać z Sendit w Bielsku-Białej i okolicach należy założyć konto na naszej stronie. Trwa to kilka minut. Później cała procedura odbywa się podobnie jak w trakcie zamawiania usługi na stronie DPD lub innej firmy kurierskiej. Należy podać dane nadawcy, w tym miasto (Bielsko-Biała) oraz dane odbiorcy. Te ostatnie można dowolnie zapisywać, by następnie wybierać z listy odbiorców, do których trafi przesyłka DPD. Usługa obejmuje paczki i palety i realizuje ją odział DPD Bielsko-Biała dokładnie w taki sam sposób, jak przy zamawianiu kuriera bezpośrednio. Po podaniu gabarytów paczki i jej wagi na dole strony wyświetlą się oferty, w tym również oferta DPD. Klient może wybrać najkorzystniejszą. Dostępne są także dodatkowe opcje, które oferuje DPD Bielsko-Biała – na przykład dostarczenie paczki w trybie przyspieszonym, czy też dodatkowe ubezpieczenie przesyłki.

Dlaczego poza niższą ceną warto zamawiać DPD i innych kurierów w ten sposób?

Na dodatkowe korzyści mogą liczyć także sklepy internatowe, których siedzibą jest Bielsko-Biała. Platformę Sendit można zintegrować ze stroną sklepu lub kontem na portalu Allegro, by zamawianie DPD lub innego kuriera odbywało się jeszcze szybciej. Elastyczne podejście polega na tym, że klienci nie muszą podpisywać z nami umowy, zaś większe zamówienia przełożą się proporcjonalnie niższą cenę usług DPD i innych firm kurierskich.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies