Oddział DPD Białystok

Kurier DPD Białystok


Białystok to stolica województwa i najważniejsze miasto na Podlasiu. To tutaj koncentruje się gospodarcze życie tego pięknego regionu Polski. Podobnie jak całe Podlasie, Białystok dynamicznie się rozwija, a coraz więcej firm dostrzega w tym mieście szansę, aby odnosić sukcesy biznesowe. Żeby tak się stało, Białystok wymaga dobrej komunikacji z resztą kraju. Jednym z ważniejszych tego aspektów są usługi kurierskie, świadczone miedzy innymi przez cenioną, nie tylko w Polsce, firmę DPD. W biznesie podobnie jak i w zarządzaniu własnymi biznesami, szczególnie liczy się oszczędzanie. Dlatego stworzyliśmy platformę Sendit, dzięki której mieszkańcy Białegostoku mogą korzystać z usług kurierskich DPD i innych przewoźników w znacznie niższych cenach i na elastycznych warunkach. W jaki sposób działa platforma?

 

Białystok – wielokulturowe miasto z dużym potencjałem


Białystok jest z pewnością najbardziej wielokulturowym spośród polskich miast. Katolicyzm i prawosławie funkcjonują tu obok siebie. W tym pięknym, pełnym zabytków mieście, żyje dużo Białorusinów, Tatarów i Rosjan. Jednocześnie miasto ma wielki potencjał do rozwoju gospodarczego. Obecnie kwitnie tu przemysł włókienniczy, spożywczy i elektromaszynowy. Przez Białystok przebiega miedzy innymi trasa europejska E67, łączącą Finlandię z Czechami. Spotkamy na niej miedzy innymi ciężarówki DPD, dzięki którym przesyłki z Białegostoku trafiają do odbiorców w wielu polskich miastach oraz zagranicę. Duże białostockie firmy, korzystające z usług kurierskich, podejmują z nimi współpracę w oparciu o stałe umowy. Mniejsi klienci i drobni przedsiębiorcy dotychczas byli skazani na regularne ceny przewoźnika. Dlatego uruchomiliśmy platformę Sendit, dzięki której każda osoba zamieszkująca Białystok i inne polskie miasta, także może skorzystać z rabatów.

 

Kurier DPD w niższej cenie dla każdego


Zasada działania naszego portalu jest bardzo prosta. Skupia on w jednym miejscu zamówienia kuriera DPD i innych firm od klientów z całej Polski. W ten sposób przewoźnicy mogą zaoferować bardzo duże zniżki, co pozytywnie odbija się na kieszeni klientów. Tego typu rabaty nie są już tylko dostępne dla dużych przedsiębiorstw, ale dla każdego. Wysyłki realizowane przez DPD działają na dokładnie takich samych zasadach, jak zamawiane na stronie przewoźnika. Kurier odbiera paczkę z Białegostoku i rozpoczyna ona swoją drogę do odbiorcy.

 

W jaki sposób skorzystać z kuriera w Białymstoku za pośrednictwem Sendit?


Każda firma i osoba zamieszkująca Białystok może założyć własne konto na naszym portalu. Dostępny na nim formularz przypomina formularze na stronach konkretnych kurierów. Różnica polega jednak na tym, że klient po jego wypełnieniu zyskuje dostęp do ofert kilku firm kurierskich, miedzy innymi DPD. Dzięki temu łatwo w prosty sposób znaleźć najkorzystniejszą ofertę. W formularzu należy podać adres nadawcy w Białymstoku oraz wszystkie dane odbiorcy. Uzupełnione powinny zostać także rubryki dotyczące wymiarów paczki lub przesyłki paletowej, a także rodzaj opakowania, w którym znajdzie się przesyłka. Towar może zostać dodatkowo ubezpieczony na wybraną kwotę. Do szerokiego wachlarza usług zalicza się także dostarczenie paczki w ciągu 24 godzin lub o wybranej porze dnia.

 

Pozostałe korzyści wynikające z zamawiania kuriera przez Sendit


Wielu klientów indywidualnych oraz firm działających w polskich miastach nie jest w stanie przewidzieć swojego miesięcznego zapotrzebowania na wysyłkę paczek. Białystok nie jest pod tym względem wyjątkiem. Niektórzy klienci z tego miasta właśnie z tego powodu nie mogą podpisać z firmami, takimi jak DPD stałych umów. Korzystanie z Sendit zapewnia użytkownikom całkowitą elastyczność, jeśli chodzi o wolumen paczkowy i nie wymaga podpisywania umowy. Kolejną korzyścią, która szczególnie zadowoli właścicieli sklepów internetowych, mających siedzibę w Białymstoku, jest możliwość zintegrowania platformy ze stroną internetową lub kontem użytkownika na portalu aukcyjnym Allegro. Każda paczka, która opuszcza Białystok w ciężarówce DPD znajduje się w dobrych rękach, a dzięki naszej platformie, koszt usługi bywa niższy, nawet o kilkadziesiąt procent.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies