UPS Gdańsk

Gdańsk to malownicze miasto położone nad Morzem Bałtyckim, nad Zatoką Gdańską, zaraz przy ujściu Motławy do Wisły. Jest to dość znana miejscowość nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie, przede wszystkim z uwagi na swoje położenie. Co roku przyjeżdża w te strony bardzo dużo turystów z kraju i zza granicy. To miasto od samych początków istnienia rozwijało się dzięki temu położeniu bardzo intensywnie. Gdańsk był miastem hanzeatyckim, czyli takim, które uczestniczyło w handlu morskim. W dzisiejszych czasach wiele się nie zmieniło, bowiem Gdańsk jest bardzo ważnym ośrodkiem nauki i kultury i… ważnym węzłem handlowym. W Gdańsku mają również swoje oddziały różne firmy kurierskie, w tym UPS. Bardzo często z usług tego typu firm korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i mieszkańcy Gdańska i okolic. Z myślą o mieszkańcach Gdańska, którzy korzystają z usług kurierskich, powstała platforma Sendit.

Gdańsk – ważny ośrodek handlu

Jak już zostało wspomniane – w Gdańsku od wieków kwitł handel. Możliwe to było ze względu na bliskość morza (handel zagraniczny) oraz największej polskiej rzeki – Wisły (handel wiślany). Obecnie doszło jeszcze kilka innych sposobów przesyłania towarów. Z usług UPS korzystają zarówno klienci indywidualni, którzy pragną wysłać paczkę do znajomych, przyjaciół oraz członków rodziny, ale także lokalni przedsiębiorcy, którzy zajmują się bardziej detalicznym handlem. UPS Gdańsk oraz inni znani kurierzy  pozwalają im na swobodną współpracę z polskimi i zagranicznymi partnerami biznesowymi.

UPS i inni przewoźnicy w dobrej cenie

Gdańscy przedsiębiorcy chętnie korzystają z ofert kurierów, np. UPS i innych wiodących przewoźników. Problemem są jednak pieniądze – o wiele taniej jest przesyłać paczki za pomocą UPS, jeśli firma podpisze z kurierem umowę. Więksi gracze na rynku są w stanie przewidzieć, ile paczek miesięcznie są w stanie przesłać. Ci mniejsi prowadzą handel bardziej detaliczny i nie chcą wiązać się umowami. Dlatego tym chętniej zwracają uwagę na oferty platformy Sendit, na której mogą znaleźć nie tylko niższe ceny, ale także z łatwością porównać kilku przewoźników.

Sprawdź ofertę UPS na Sendit

Wiele osób ma swoje przyzwyczajenia, które trudno zmienić. Nie przepadają za skomplikowanymi procedurami i formalnościami. Tymczasem Sendit to bardzo intuicyjny portal, który przypadnie do gustu zarówno tym klientom, którzy lubią nowości, jak i tym bardziej konserwatywnym. Jak skorzystać z niedrogich usług przewoźników w Gdańsku? Cała procedura jest bardzo prosta. W razie jakichkolwiek pytań, obsługa z przyjemnością pomoże każdemu klientowi. Aby rozpocząć nadawanie przesyłek za pomocą portalu, wystarczy wejść na stronę Sendit.pl i zarejestrować się lub zalogować (jeśli klient posiada już konto). Wszelkie informacje dotyczące samej paczki – jej gabaryty i wagę uzupełnia się dokładnie tak samo, jak na stronie kuriera UPS i innych tego typu firm. Sporym uproszczeniem jest także podanie i zapisanie adresu odbiorcy, aby w przyszłości móc wybrać go z listy. Ułatwi to całą procedurę zamawiania kuriera UPS w Gdańsku. Warto także podać, jak opakowana jest przesyłka – czy przygotowana jest w paczce, czy znajduje się ona na palecie. Pomoże to kurierowi UPS w pracy.

Inne korzyści z kurierem UPS Gdańsk

Sendit to nie tylko porównywarka. Dzięki portalowi każdy klient, zarówno indywidualny, jak i biznesowy, może o wiele prościej wybrać najtańszą i najbezpieczniejszą przesyłkę, zamówić kuriera do domu i kontrolować cały proces wysyłki na wszystkich jej etapach. Korzystając z platformy, klient otrzymuje usługi kurierskie UPS Gdańsk i innych profesjonalnych firm przewozowych w atrakcyjnych cenach. Jednocześnie nie jest wymagane podpisanie umowy. Każdy, nawet osoba fizyczna, może wysłać przesyłkę w niższej cenie. Nie ma tutaj także wymogu deklarowania miesięcznej liczby paczek. Wygonie rozwiązane są także opłaty – każdy klient sam decyduje, czy chce zapłacić od razu przy nadawaniu pojedynczej paczki, czy może jednak wygodniejsze jest dla niego opłacenie jednej, zbiorczej faktury pod koniec miesiąca.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Gdańsku:

DPD Gdańsk
InPost Gdańsk
FedEx Gdańsk
Poczta Polska Gdańsk